מכתב לעיתוני הארץ והמדיה, גם למפלגות השמאל, שלום עכשיו, והקוראים לעצמם פעילי שלום, אבל כל שעושים הם, זה לפגוע בישראל ובכל מקום שקיים בעולם.

בחורה עם מחשב נייד

אכן, ישראל מדינה מאד מיוחדת במינה, לרוב רק בישראל תמצאו כאלו שלוקחים על עצמם את תואר פעילי השלום. אכן יש אולי הרבה צדק בפועלם, אבל, האם הם היו יכולים להיות פעילי שלום, בעירק, אירן, לוב, סודן, סוריה, מדינת חמאסתן, מדינת הרשות הפלסתינית? או אולי היו יכולים להיות פעילים בסין…רוסיה… או צפון קוריאה.

אז כן, בואו נגיד תודה לארצות הברית של אמריקה שהכניסה, לעולם את מה שנקרא, דמוקרטיה, והזכות להביע דעה, תודה גם לישראל שהיא מאפשרת זאת כמעט כמו ארצות הברית הגדולה, אבל בואו לא נשכח, שיש בישראל וגם בצד הערבי הפלסתיני, גורמים שבשם הדת, רוצים שכולנו ניכנס למחלמת דתות. 

אז איפה אתם  אלו שלוקחים לעצמכם כתר של פעילי שלום כאשר בישראל ובעולם, יש מכת שחיתות, במיוחד אם נרצה לדייק, קשרי הון ושלטון, הנשלטים ע"י, בין השאר ביריוני העולם התחתון, בגיבוי בתי המשפט, שעוצמים עיינים, ומגבים אותם, בין השאר תודות לעורכי דין ממולחים…. איפה אתם?

איפה אתם כאשר כוחות רשע בכל העולם, במיוחד בעולם האיסלמיסטי, רוצחים וטובחים בבני עמם, ומגדילים לעשות טובחים בני דתות אחרות, כאשר הם מצלמים ומראים לכל העולם גודלתם מהי?

איפה אתם כאשר מחבלת, ערבייה מתחזה לחולה מסכנה,  ומנסה להכניס רצועת חומר נפץ כדי להרוג בבית חולים שטיפל וריפא אותה?

אז איפה אתם כאשר בYoutube מראים סרטים בהם עוצרים מרצחים אזרחים תמימים, הנוסעים ברכב אזרחי תמים לצרכי ניהול חיי היום יום שלהם, ומוצאים מרכבם, ותוך זמן קצר נשחטים, בסכין ענקית, רק בגלל שהם….ערבים, אבל לא מההשיוך הנכון, מבחינת המרצחים, אבל העולם רואה ושותק, כולל חברי כנסת ישראלים, ומהשמאל הישראלי, שיחד עם אלו שקוראים לעצמם, תנועת שלום עכשיו, יודעים שישראל באופן הרשמי יש בה חוק וסדר, ולבטח שאין בה חינוך לישנאה ולפגיעה באחר ובחלש, אבל אתם אותה תוקפים, לא רק בישראל, אלא בכל העולם???!!!

איפה אתם כאשר שואלים בעולם, מי מאפשר לעזתיים ולערביי ישראל חיים, במיוחד תודות לאספקת הכספים, ציוד,ציוד בניה, דלקים, אינטרנט, מזון, תרופות, טיפול רפואי, ועוד אשר מאפשר לערבים חיים יפים, אבל הם מבחירה, במקום לדאוג לחיים שפויים ולפריחה כלכלית לרבים, דואגים לחיי מלכים לבודדים, תוך דיכוי וניצול ציני של נשים ילדים ותינוקות, כמגן אנושי לטרוריסטים, אשר משגרים טילים נגד ישראל, מתוך בתי חולים? אבל את זה אתם משום מה לא רואים, אבל לבטח גם כאשר יגיע הרגע, ויהיו בצד הישראלי נפגעים, תראו לעולם, שאתם בוכים…. עם דמעות תנין…. בוכים…ומתקיפים את ישראל, כאמור בכל מקום בעולם.

אז לבוא ולהאשים לוחמי ישראל, על כי הם מנסים להגן על ישראל ואזרחיה, את זה אתם עושים נפלא, אז אם אתם כל כך מבריקים ויודעים מי צודק ומי לא צודק, אולי תעשו הסברה בעולם שתראה עד כמה ישראל טובה ויפה, לכולם. אחרת מדוע אזרחי ישראל שאינם יהודים רוצים למרות הכל לחיות בתוכה?!

אכן היתה הזדמנות לעשות שלום אבל היא אבדה,  בין השאר תודות לפעילי דת וימין, שעשו ועושים הכל כדי שמה שיהיה הוא מה שהיה, אבל אולי באמת כולם יתעוררו, הרי לשמור על ישראל באי של אי שפיות ובאזור מלא מרצחים, שאצלם זה תוכן החיים, בניתן להם על פי דתם הנוראה, זוהי משימה מאד קשה, במיוחד כאשר אין הסברה, בעד ישראל אלא פעילות אין סופית, כדי לפגוע בה!!!! במיוחד אנשים יקרים שהם חלק חזק מתוך ישראל והם פעילים ועובדים בעיתוני הארץ והמדיה כולה וגם חברים במפלגות השמאל, ושלום עכשיו, והקוראים לעצמם פעילי שלום, אבל כל שהם עושים ובמודע, זה לפגוע בישראל ובכל מקום שקיים בעולם. כשאר בסופו של עניין גם הם עלולים להפגע, כי אצל מרצחים בעלי מוח מעוות ומלא שינאה, אין הבדל בין ימין לשמאל, גם לא לשחור או לבן, כאשר אם הוא יהודי, הוא יעד לחיסול, אבל תודות לישראל, יהודיים בכל העולם יכולים לחיות, ועם כל הקשיים, בגאווה מהולה בענווה, 

ואם ישאלו מה יש לעשות??? בימים האלו יש לשמור על שתיקה ועל בטחון שדה!!!! ולאחל לצה"ל הצלחה, ולהתפלל ולקוות שכל הלוחמים ישובו בשלום, ושסוף סוף יהוא השקט לישראל, ומי יודע, אולי גם סוף סוף, יהודים ישראלים יתחילו לאהוב זה את זה, הרי לשם כך הוקמה להם מדינה, למרות שכיום המנהל בה ראוי לתיקון, כי מרגע שישראלים רצחו ערבי, כפעולת נקם, הרי הם פגעו בישראל, שסובלת שנים ארוכות ממרצחים, מה גם שהרי ברור לכל שפעולת נקם, לא תחזיר לחיים, ולוא אפילו, נרצח ישראל יהודי אחד.

שרק יחזרו החיילים בשלום וישיגו מצב, שבו סוף סוף יחלו הצדדים לדבר, כדי לעשות שלום ולחסל הטרור, דבר שיעשה שיזכו כולם לחיים טובים יותר, על אף שיש המטילים בדבר ספק, אבל אסור לאבד תקווה, לשלום ואהבה, הרי החיים קצרים, קצרים נורא, עדיף לחיות ובלי מלחמה.

 

סרטי וידאו/חומר הסברה

https://www.youtube.com/results?search_query=hamas+killing

https://www.facebook.com/photo.php?v=4474399069330