מכתב אישי למנכ"ל/ית ערוצי טלויזיה

ג'ני קפלן, מאמנת כושר ותזונה און ליין, אלופת ישראל, בלוגרית מובילה ויזמית בתחום הכושר, מחליטה להגשים חלום אישי וחזון מקצועי לקבל פינת כושר קבועה בתכנית טלוויזיה. ג'ני כתבה מכתב אישי, מנומק ומרגש במיוחד לכבוד מנכ"ל/ית ערוצי טלוויזיה. עכשיו היא מבקשת את עזרת הגולשים, קוראים, מתאמנים ועוקבים להפיץ את המסר שיגיע לגורמים רלוונטיים ומקבלי החלטות. בואו נשפיע יחד ונראה את כוחו האמיתי של הרשת!

ג'ני קפלן בעלת פינת כושר קבועה בתכנית טלוויזיה

הנדון: מכתב אישי למנכ"ל/ית ערוצי טלויזיה

היי לך,

נעים מאוד, אני ג'ני קפלן, מאמנת כושר ותזונה און ליין, אלופת ישראל 4 פעמים בהנפת משקולת קטלבלס, בעלת בלוג הכושר של ג'ני וערוץ האימונים ביוטיוב WOW YOUR BODY, יזמית בתחום הכושר ואורח חיים בריא ומובילת דעת קהל. יצא לנו כבר להכיר?

26814876_1552773808146850_8801363959821499214_n

צילום: גלית סבג

אולי יצא לך לפגוש אותי כשחיפשת אימון כושר ממוקד ביוטיוב ונתקלת באחד מסרטוני הכושר הרבים קצרים וסופר אפקטיביים שלי בערוץ הכושר WOW YOUR BODY שצבר עד כה מעל 2 מיליון צפיות וצבא של מתאמנים חטובים ומרוצים מעל הגג מגוף חטוב, בריא ומלא אנרגיה שמתאמנים איתי בבית, בחוץ ובכל מקום בעולם ובכל שעה.

אולי נחשפת לאחד הפוסטים שלי בבלוג הכושר של ג'ני באתר סלונה, המוביל ומוערך, המספק ידע ייחודי לעשרות אלפי קוראים בחודש בפלטפורמה המובילה לנשים עם מעל מיליון כניסות בחודש וזה שינה לך את החיים ואת היחס אל הגוף כמו שזה קרה לאלפי עוקבים ומתאמנים שלי ברשת.

אולי אהבת והתרשמת מהצלחת התמודדות שלי עם אנורקסיה שחשפתי בפריים טיים בערוץ 2 בתכנית "הצד האפל של הדיאטות" עם אברי גלעד וזה עזר לך לאהוב את הגוף שלך ולקבל תקווה וסיכוי להחלמה מלאה כפי שאני עשיתי, ועוד הפכתי את הזה למקצוע ושליחות חיי.

יכול להיות שראית אותי מאמנת את איתמר פוליאקוב בעונה ראשונה של סדרת "פוליאקובים" המעולה ששודרה בערוץ הוט בידור ועשיתי לך חשק להיכנס לכושר טוב. סדרה שעד היום אנשים זוכרים וכשפוגשים אותי שואלים מתי אני מצטלמת לעונות הבאות ותכניות נוספות.

יכול להיות שעוקבת אחרי עדכונים השוטפים שלי בדף הפייסבוק או אינסטגרם השופעים במידע ומעוררים השראה והרבה הזדהות אצל קהל נשים וגברים רלוונטי בגלאי 20-60.

קאבר

למה אני כותבת לך?

יש לי חלום שאני רוצה להגשים – לקבל ולהנחות פינת כושר קבועה בתכנית טלויזיה בערוץ שלך. בהמשך המכתב אביא לך מספר סיבות מדוע יהיה לך כדאי להזמין ולהעסיק אותי.

לא הייתי מעזה להעלות פניה הזו ברשת ללא קיר של תמיכה, הכנפיים ומעוף הרעיונות שאני מקבלת בקורס דיגיטליות בעסקים, פרוייקט מיוחד של סלונה ובנק לאומי. דמות נוספת שנתנה לי השראה ואומץ זו דורית מנו-טל אור, סוויט דולי האגדית שאני מעריצה, שהגשימה את משאלת ליבה באמצעות היוזמה שלה בפניה בפוסט מתוקשר ומופיעה כעת בפינות קבועות במספר תכניות בהצלחה מסחררת.

אתה תראה שיהיה לך כדאי להעסיק אותי. אצור תכנים ייחודיים עם ערך עצום לצופים שיעיפו את התכנית והרייטינג לשמיים, והכי חשוב – מעגל צופים מרוצים שיחכו בדריכות לכל תכנית.

10 עובדות מעניינות על ג'ני קפלן והשיטה שלה:

 1. בגיל 17 עזבתי את הקן החם ובניתי את עצמי בארץ זרה. החלמתי ממחלת אנורקסיה, הפכתי למאמנת כושר ותזונה מהמובילות בארץ עם שיטת כושר ותזונה WOW Your Body משלי. מינפתי את הקושי העצום למקום של השראה והעצמה לנשים רבות נוספות וגם עשיתי מזה עסק מצליח שעוזרת לעשרות אלפי אנשים ונשים לשנות את היחס אל הגוף שלהן, להתאהב בו ולהרגיש WOW.
 2. נסעתי למוסקווה ולמדתי ממאמנים הטובים בעולם את שיטות האימונים הנהוגים ביחידות הלחימה בטרור בצבא רוסיה, ארה"ב, איטליה וישראל.
 3. אימונים שלי קצרים ואפקטיביים ונמשכים בין 3-20 דקות בלבד! איך זה עובד? בקלות! דמיין 20 דקות ששווים ל-3 שעות של אירובי, שורפים שומן ל-48 שעות, משפרים גמישות ב-275 אחוז תוך אימון אחד, בונה שרירים יפים וחזקים, שומר על מפרקים ומעלה את רמות האנרגיה. אימון קצר ואפקטיבי שאפשר לעשות בבית והכי מתאים לאנשים עסוקים.

  [youtube 8rHcUd_4X7E]

 4. לא צריך להיות בכושר כדי להיכנס לכושר עם האימונים שלי. אני מספקת הסברים ממוקדים וקלים להבנה כדי שכל אחד ואחת יוכלו לבצע את התרגילים במקסימום דיוק ולראות תוצאות תוך זמן קצר.
 5. כדי להפיץ את בשורת הכושר השונה, אפקטיבי וממכר, אני מנהלת אימפריה תקשורתית ממש – הבלוג בסלונה, אתר אינטרנט, ערוץ ביוטיוב, פייסבוק, אינסטגרם, סטוריז. מבחינתך זה מבטיח הפצה מסיבית של התכנית ברשתות חברתיות. בכל מקום שאני הולכת – בקניון, בשדה תעופה, במכולת שכונתית, אני פוגשת אנשים שמתאמנים איתי דרך האינטרנט ורוצים לראות אותי על המסך הטלוויזיה.

  [youtube _do8PiJyF1A]

 6. בלוג הכושר של ג'ני קיים בסלונה 7 שנים ומונה 440 פוסטים. הוא מופיע מבין הראשונים בגוגל בחיפוש של כל מה שקשור לכושר ותזונה. אני מנהלת את דף הפייסבוק בלוג הכושר ל ג'ני –WOWYOUR BODY   עם 18,000 עוקבים ופרופיל אינסטגרם עם 27 אלף עוקבים. צברתי עד כה 2,118,000 צפיות ביוטיוב.
  נבחרתי לאחת מתוך 5 כוכבות הכושר החמות באינסטגרם ע"י YNET
 7. מופיעה באופן קבוע במגוון רחב של תכניות טלוויזיה בערוצי קשת / רשת /ערוץ 9 /ספורט. אבל הדבר הכי מרגש זה לקבל ארגזים של מכתבי תודה מאנשים שאימצו את השיטה שלי ושינו את החיים ואת היחס אל הגוף שלהם לטובה.
 8. זהירות, אימונים שלי ממכרים! בינינו, הדבר החשוב ביותר זו הנאה. בשיטה שלי אלמד את הצופים לגייס את השרירים ואת כוח התודעה כדי לשלב אימונים בהנאה ובכיף!
 9. אני פרפקציוניסטים עם גנים סובייטיים שמשקיעה ולומדת מהטובים ולעומק. כדי להפוך לפרפורמרית ומרצה מעולה, למדתי אמנות רטוריקה והופעה מול קהל בבית הספר יעודי She Speaks. קבל טעימה מהרצאה שלי איך לבנות גוף WOW עם אימונים קצרים בלי דיאטה ותכיר אותי טוב יותר.

  [youtube 3jObm71opo0]

יש לי גם חוש עיצוב ויצירתיות מפותח, זיקה לעולם האופנה והסטיילינג. כל ההפקות הכושר שעשיתי במגזינים המובילים בארץ כמו טיים אווט, בבלוג הכושר שלי ובצילומי סדרות אימוני און ליין – עשיתי בעצמי כולל התאמות בין הפריטים, מציאה והתאמת לוקיישנים ובחלקם גם איפור.

10. ביום שני הקרוב אני נכנסת לנעלים של דוגמנית מסלול ומגשימה חלום של ילדה בת 17 שנכשל בזמנו הולך להתגשם במרחק של שנים רבות ביניהם, והפעם בגלל מי שאני וערכים שאני מייצגת. נבחרתי לצעוד על המסלול יחד עם עוד 25 נשים מובילות ולדגמן בגדיהם של 25 מעצבי אופנה המובילים בישראל בהפקה מדהימה לא פחות מאשר של חברת BMW בשיתוף עם סלונה אהובתי Saloona בהפקה נוצצת ומלאת שיק וסטייל של מוטי רייף, המפיק-על של שבוע האופנה.

 [youtube aV6gSRnwsl4]

 תראה, אני עובדת קשה כדי להגשים את החזון ואת החלומות שלי.

התנהלות שלי בנושאי סביב הכושר, תזונה ולייף סטייל אקטיבי מעוררים עניין ציבורי רב בקרב עוקבים ועוקבות שרואות בי מקור השראה ומפלסת דרך לדוגמא, אבל הכי חשוב – מעריכים את המקצועיות, גישה סוחפת ונעימה בגובה העיניים, כריזמטיות ואמינות שאני מביאה.

יש לי תיקייה גדולה עם מילות פרגון וסיפורי הצלחה של המתאמנים. מצרפת כמה התרשמויות מרכזיות:

unnamed (11) unnamed (12)

– "את ההשראה יש בך משהו ממגנט שסוחף אחרייך".

לסיכום, מחכה לשמוע ממך ולתאם נסיון של תכנית או פינת כושר בתכנית טלוויזיה.
זמינה במייל wowyourbody@gmail.com ובטלפון שרשום למטה בפרטי קשר.

אתה תראה שביחד ניצור תכנית שעוד לא נראתה בישראל ונעזור לכל צופי התכנית להיות בריאים, חטובים ומאושרים.

חברים יקרים, מתאמנים וקוראים אהובים שלי! זה יכול לקרות בעזרתם ובמאמץ משותף תראו אותי על המסך בפינת כושר קבועה שלי, להרגיש WOW עם ג'ני, עם אימונים יעילים ומרתקים, מוטיבציה ושפע של מידע ייחודי על תזונה ואורח חיים בריא. בואו נראה את הכוח של הרשת להשפיע לטובה. אנא הפיצו את הפוסט בפייסבוקים האישים שלכם, אינסטגרם, בלוגים, שיח חברתי, טויטר, מיילים, קשרים אישיים. יחד נגשים את החלום אישי וחזון מקצועי שלי ואת הרצון שלכם לראות אותי מנחה את פינת הכושר קבועה בתכנית טלוויזיה.

קישורים לסרטונים וכתבות מעניינות במיוחד

גוף WOW עם אימונים קצרים בלי דיאטה – עם ג'ני קפלן

כך ניצחתי את אנורקסיה – מתוך הסרט ״הצד האפל של הדיאטות״ עם אברי גלעד, ערוץ 2

ג'ני קפלן מאמנת הכושר בסדרת דוקו ריאליטי פוליאקובים

אימון TABATA בתכנית "מגרש פתוח" בערוץ ספורט5 עם טל ברמן

מהעיתונות באתר

 באהבה, שלכם,

ג’ני

לטיפים ואימונים נוספים, בקרו באתר שלי WOW YOUR BODY, עקבו אחרי בדף הפייסבוק ובאינסטגרם ותישארו מעודכנים וחטובים.

ג’ני קפלן

מאמנת כושר בשיטת PRIMAL MOVE, TACFIT :WOW YOUR BODY

KETTLEBELLS , FMS – Functional Movement Screen

TRX,  HIIT, FLEXIBLE STEEL

מייסדת “בית הספר של ג’ני לגוף WOW” – תכניות כושר ותזונה און ליין עם ליווי אישי

אלופת ישראל בספורט הנפת קטלבלס 4 פעמים ברציפות

אימוני כושר אישיים / יעוץ כושר ותזונה און ליין/ סדנאות והרצאות לעסקים בתחומי כושר, תזונה ואורח חיים בריא

לתיאום האימונים וסדנאות ולהרשמה ל”בית הספר של ג’ני לגוף WOW

צרו קשר בטלפון: 054-2000-995 אלעד – המנהל האישי והמקצועי שלי

*מדריכת תזונת ספורט מטעם “קמפוס שיאים” אונ’ תל אביב

*בעלת תואר ראשון BA בפסיכולוגיה, אונ-טה הפתוחה

*בעלת “בלוג הכושר של ג’ני”, ערוץ הכושר WOW YOUR BODY ואתר WOW YOUR BODY

JK_Logo_Transp