מכללות תקשורת חזותית בתל אביב

בחורה עם מחשב נייד

 

מכללות תקשורת חזותית בתל אביב מכללות לגרפיקה ועיצוב בתל אביב

מחפשים ללמוד במרכז תקשורת חזותית? היום בשנת 2018 לימודי עיצוב גרפי נעשו מבוקשים מאוד, הסיבה זה לאו דווקא הגידול בדרישה המקומית לעיצוב ופרסום למיתוג עסקים, הדרישה דווקא מגיעה מעולם הייטק והמחשבים, אם בעבר עיצוב גרפי היה בעיקר לעולם הדפוס, כיום המשחק השתנה, בניית אתרים לאינטרנט, פיתוח ועיצוב אפליקציות לקחו את רוב הקלפים. בתחום הדפוס נוצר מחסור רב בכוח אדם, כי בוגרי מכללות לעיצוב גרפי מעדיפים לעבוד במקומות שהשכר בו גבוה, אמנם גם בבתי דפוס תוכלו למצוא משכורות יפות שבאות עם הניסיון שתופסים המעצבים הגרפיים, אך בתחום המחשוב והטכנולוגיה השכר הרבה יותר גבוה בתחום העיצוב.

מכללות תקשורת חזותית בתל אביב מכללות לעיצוב גרפי בתל אביב – מה זה עיצוב גרפי

עיצוב גרפי זה עולם גדול מאוד, החל מפיתוח תדמית של עסקים כדי לשפר את המוצרים שלהם שיראו יותר טוב לקהילה שזקוקה להם, פיתוח תדמית אישית לגופים ללא רווח כגון מוסדות ממשלתיים ועד ליצירת אלמנטים גרפיים להעברת מידע בין אנשים, כיום עיצוב גרפי נהפך לאחד המקצועות הרווחים ביותר בשוק כי נוצרו מאות משרות חדשות לתחום הזה, האם הקהל הישראלי נותן שירות לכל התחומים הללו? התשובה היא לא, חברות הייטק בגלל שהם לא מצליחות למצוא כוח אדם איכותי לתחומים שלהם משכירות שירותים גם מהעולם ולאו דווקא כוח אדם ישראלי.

[youtube 0oEohb-PVjM]

מכללות תקשורת חזותית בתל אביב – איך להיות מעצבים גרפיים

כדי להיות מעצבים גרפיים מקצועיים, תעודות כבר לא מספיקות, מעסיקים פחות מתרשמים איזה תעודה נוצצת השגתם לראיון העבודה, חברות רוצות תיק עבודות שזה בעצם המראה שלכם לסיום הלימודים, בתחום הזה לניסיון בשוק ובתעשייה אין ממש תפקיד, ככל שתיק העבודות הגרפי שלכם יהיה איכותי ועשיר ככה הדרך תהייה קצרה ביותר כדי לקבל את המשרה שאתם רוצים, במסגרת הלימודים תלמדו איך לחשוב כמעצבים גרפיים, מהי תורת העיצוב הגרפי, איך ליישם את הידע שלכם לפיתוח תדמית עסקית, יצירת אייקונים ואין ספור דוגמאות שתעשו בלימודי עיצוב גרפי, הלימודים כוללים את לימוד התוכנות הגרפיות בשוק העיצוב כגון: פוטושופ לעריכת תמונות והכנת גרפיקה באמצעות תמונות, אילסטרייטור התוכנה המרכזית בלימודי עיצוב, הכנת גרפיקה וקטורית, לוגואים, עיצובי ממשק משתמש ועוד, אינדיזיין, הכנת חוברות, ספרים, קטלוגים של מוצרים ועוד.

מכללות לעיצוב גרפי בתל אביב – איפה ללמוד עיצוב גרפי בתל אביב

במסגרת הלימודים תלמדו כיצד לבנות תיק עבודות איכותי, תיק העבודות יכלול עבודות בעיצוב גרפי רב תחומי, תחשפו לבניית איורים וציורים עסקיים, פיתוח אייקונים לבניית אפליקציות, עיצוב תדמית זהותית – הכנת לוגואים ומיתוג לעסקים, מיתוג באמצעות מודעות שיווקיות שתעשו בתוכנת הפוטושופ, תכינו חוברות מעוצבות עסקיות לכל מטרה. המטרה בלימודים לפתח לכם את הכישרון הגרפי כדי לעמוד ביעדים שיציבו לכם הלקוחות שלכם. בעולם העיצוב הגרפי יש אין ספור מקומות להתפתח במסגרת העבודה, תוכלו תמיד לעבוד בתור פרילנסרים בעיצוב גרפי כעבודה מהבית, אין ספק שמרבית הבוגרים בלימודי עיצוב גרפי מעדיפים לעבוד מהבית בתחום זה בגלל הרווחיות, השכר בתחום יכול להתחיל משכר של 7000 ש"ח נטו למעצבים ללא ניסיון ויכול להגיע למשכורות של עד 15000 ש"ח במידה וצברתם ניסיון ומוניטין תעסוקתי. עולם העיצוב גרפי מספק ותמיד יש לאן להתקדם, אין ספק שתוכלו כבר בתקופת הלימודים להירשם לקבוצות בפייסבוק של המכללה לעיצוב גרפי שלנו כדי לתפוס קשרים עם לקוחות ולהכין את השטח לקראת מציאת עבודה. תוכלו באתר המצורף לראות סרטוני הדגמה מה זה עיצוב גרפי ולשקול את האפשרות ללימודים מהבית בצורה אישית אחד על אחד ללימודי תעודה מקצועיים, במסגרת הלימודים תפתחו תיק עבודות מקצועי שיאפשר לכם להתקבל במהירות למקומות עבודה.

[youtube RTNm3jRT6R0]

 

שיעורים פרטיים בגרפיקה

בקרו אותנו באתר מאות סרטוני הסבר  איך ללמוד מהבית  ללימודי תעודה עם מורים פרטיים עיצוב גרפיקה ותוכנות

[youtube 3PkEL0BbkfE]

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/