מכללה לעיצוב גרפי באזור הצפון תנאי קבלה

מכללה לעיצוב גרפי באזור  הצפון תנאי קבלה

לימודי עיצוב גרפי – למי הם מיועדים?

בשביל עיצוב גרפ צריך חוש בסיסי ויידע בסיסי במחשב, נשים, גברים, מבוגרים מכל הגילאים המעוניינים לרכוש ידע בתחום עיצוב גרפי ולעסוק בבתי דפוס ומשרדי פרסום שונים המחולקים בכל רחבי הארץ. דרישות הקורס של עיצוב גרפי הם: בניית תיק עבודות, נוכחות מלאה בשיעורים, ביצוע של שיעורים ופרויקט הגמר. בקורס עיצוב גרפי כל תלמיד יוכל ללמוד מקצוע מרתק ומאתגר יצירתית. הצוות הינו מקצועי ובעל ניסיון רב. הלימודים מתאימים לעוסקים בתחום שיווק, פרסום ופיתוח אפליקציות. לימודים אילו יכולים לגרום להתפתחותם וקידומם המקצועי בין אם הם עצמאיים או שכירים בחברות שונות.

 

סרטון מדהים ביותר אשר מסביר חינם  איך גרפיקאים ומעצבים עובדים

לימודי פוטושופ במחשב

בקרו אותנו באתר וצפו איך תוכלו ללמוד מהבית אחד על אחד בצורה אישית ופרטית

 

מכללה לעיצוב גרפי באזור  הצפון תנאי קבלה  עיצוב גרפי:

זה מתחיל כמובן עם ראיון קבלה. כל בית ספר דורש 12 שנות לימוד ובגרות מלאה, ראיון אישי, בחינת כניסה, הפגנה של ידע בסיסי במחשבים. לאחר שכל תלמיד יעבור את הבחינה ויוכיח שהוא ראוי להיכנס למכללה לעיצוב גרפי הוא יוכל להמשיך ולהחליט איך הוא ממשיך הלאה ובאילו מסלולי לימוד הוא יבחר. מלבד תנאים אלה כל משתתפי הקורס יצטרכו להוכיח נוכחות, התמדה, שקידה ושיתוף פעולה עם בניית תיקי עבודות ובסיום הקורס יקבלו תעודת הכרה בתחום עיצוב גרפי מאותו בית ספר. יש קורסים שכל אחד יכול ללמוד אותם. לעיתים נדרשים אנשים עם ידע בסיסי באנגלית וידע בתפעול המחשב, אותו ראיון קבלה בא לבדוק את מידת התאמתו של אותו תלמיד ללימודי התחום והעיסוק בו. צריך תיק עבודות בשביל להתקבל.

מכללה לעיצוב גרפי באזור  הצפון תנאי קבלה המיומנויות הנרכשות בקורס

במסגרת קורסים שונים המסקרים לתלמידים סקירה מקיפה של תחום העיצוב הגרפי והדפוס, חברי הסגל הינם אנשים מקצועניים שמעבירים את הידע המקצועי שלהם לכיתה לתלמידים עצמם. התלמידים מסיימים את הלימודים עם תיק עבודות שישמש לחלון ראווה לעבודותיהם והאפשרות להציג את הכישורים שלהם למעסיקים. המיומנות שאותו בית ספר מקנה לתלמידים היא: יסודות העיצוב וביטוי הגרפיקה, ידע בתולדות עיצוב הדפוס, יכולת תרגום של רעיונות עיצובים. עוד נרכוש מאותם קורסי עיצוב ידע בטיפוגרפיה ושימוש בתוכנות גרפיות הנדרשות היום בשוק העבודה. לאחר רכישת כל הכלים שהתלמידים נזקקים כדי להצליח לאחר סיום המסלול, הם יוכלו לעבוד כבר במקומות נחשבים.

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/