מכללה ללימוד תוכנות עיצוב גרפי

בחורה עם מחשב נייד

מכללה ללימוד תוכנות עיצוב גרפי

כמעט כל עבודה על תוכנת גרפיקה תיחשב לגרפיקה. אם תציירו קוים ותצבעו אותם בצבע, אולי אף תוסיפו טקסט לתמונה שיצרתם, היא אמנם תיחשב לגרפיקה אבל מה הרעיון העיצובי בה? מה המשמעות העומדת מאחורי הגרפיקה שיצרתם?
היום לא מספיק לעשות דברים פשוטים. מה עיצבתם, מה המסר העומד מאחורי העיצוב, למה בחרתם בצבע מסויים ובקו מסויים ולא באחרבתחום הגרפיקה חובה לחשוב על המסר העומד מאחורי כל אובייקט שיצרתם, צריך לחשוב על איך הצופה רואה את העיצוב

מכללה ללימוד תוכנות עיצוב גרפי ללמוד חשיבה גרפית.

אז מהי בכלל חשיבה גרפית? מה צריך לדעת עליה? לימוד המושגים הקשורים בתחום העיצוב חשוב מאד. אחד המושגים הוא "חשיבה גרפית" וחשיבותו מאד גבוהה בהבנת מקצוע הגרפיקה. על המעצב הגרפי לא רק לדעת כיצד לעבוד עם התוכנות הגרפיות המתקדמות (פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין), הוא חייב לדעת באלו כלים ובאיזה תוכנות עליו להשתמש, בכדי להעביר את המסר של הלקוח; עליו לחשוב מחוץ לקופסא, להביא דברים חדשים ומעניינים, להביא את הייחוד שלו לעיצוב, ולשים את חותמו על העיצוב שלו, כך שכשהצופה יראה אותו, יכיר שהוא שלו. לא טכניקה היא לא הכל אלא צריך גם ללמוד כיצד לחשוב ולתכנן כל פרוייקט. לדוגמא: קיבלנו את הנושא "חג פורים" ועלינו לעשות עיצוב שיעביר אותו בדרך הכי טובה.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

סרטון מדהים ביותר אשר מסביר חינם  איך גרפיקאים ומעצבים עובדים

לימודי פוטושופ במחשב

בקרו אותנו באתר וצפו איך תוכלו ללמוד מהבית אחד על אחד בצורה אישית ופרטית

 

מכללה ללימוד תוכנות עיצוב גרפי איך נעורר עניין?

דבר ראשון עלינו לחשוב מה הקו המנחה שלנו, כיצד נעורר עניין, איך היינו רוצים לעצב את הנושא ואיזה מסר אנו רוצים שהעיצוב יעביר לצופה; כל זה קשור לחשיבה הגרפית. השלב הבא הוא לאתר תמונות ברשת (תמונות של מסיכות, ליצנים, תחפושות ועוד) לנושא ונשמור אותן בתיקייה ייעודית, כאשר במציאות, אנחנו אמורים לקבל תמונות בלעדיות של הלקוח. את התמונות נפתח בפוטושופ, נעבירן לדף עיצוב חדש ונחשוב כיצד לשלבן בעיצוב שלנו. רק בשלב הבא ניגש לעשייה עצמה. בקורס גרפיקה מקיף, האמור לפתח לכם את החשיבה, תלמדו שמאוד חשוב לעשות יותר מסקיצה אחת. כדאי להציע ללקוח מספר סקיצת בכדי שיוכל לבחור את זו שהוא הכי אוהב.

כדאי שתבדקו גם את האופציה של לימודים און ליין באינטרנט.

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/