מכללה ללימוד תוכנות גרפיות

בחורה עם מחשב נייד

מכללה ללימוד תוכנות גרפיות תקשורת חזותית

מכללה ללימוד תוכנות גרפיות שמעתם פעם את המושג תקשורת חזותית? אם עולם העיצוב מעניין אתכם סביר מאוד ששמעתם את המושג הזה. ללמוד תקשורת חזותית זה מאוד חשוב, הנושאים שנלמדים במסגרת תקשורת חזותית חשובים מאוד בהמשך דרככם כמעצבים גרפיים, לימודי תקשורת חזותית לא רק מלמדת אתכם איך לבצע את העיצובים שלכם, את הציורים שלכם, את הצילומים שלכם, היא מלמדת אתכם גם לחשוב מה היה, איך אחרים עיצבו אז אחרת, תורת הצבעים, תורת הטקסט ועוד הרבה תורות שמכשירות מעצב גרפי רגיל למעצב גרפי שמצליח להביא את החשיבה הגרפית שלו לרמה הבאה ולהפיק עבודות מרשימות.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

סרטון מדהים ביותר אשר מסביר חינם  איך גרפיקאים ומעצבים עובדים

לימודי פוטושופ במחשב

בקרו אותנו באתר וצפו איך תוכלו ללמוד מהבית אחד על אחד בצורה אישית ופרטית

 

מכללה ללימוד תוכנות גרפיות ללמוד תקשורת חזותית באון ליין

כשלומדים בשיטת האון ליין זה רק אתה מול המורה, לאחר שהמורה משתלט באישורך על המחשב שלך ועל העכבר שלך, הוא יכול להתחיל ללמוד אותך לגבי תוכנות גרפיות, הוא יכול להסביר לך היסטוריה של תולדות האומנות ולשלוח אותך גם כחלק משיעורי הבית להסתכל ביצירות שעשו אז אמנים דגולים, ללא מחשב, ללא תוכנות גרפיות, הכל ביד נעשה, נכון זה לקח המון זמן פרוייקט שכיום ניתן לסיים בשנים, אבל תחשבו על התפתחות השפה, הכתב, התפתחות הסגנונות השונים, הצורות הגיאומטריות, היצירות שהפכו ליותר מודרניות, התפתחות הדפוס, גלופות דפוס, עיתונות, קריקטורות ועוד לא מעט דברים שעברו שינויים מדהימים. חשוב מאוד ללמוד איך אז רצו להעביר איזה שהוא מסר, או ביקורת או סתם הצהרה חברתית, היה שימוש בציורים קריקטורות שגם נועדו לביקורת וגם להצחיק, היה שימוש באיורים יפהפיים בספרים מלאי תובנות וספרי לימוד שמאיירים מוכשרים איירו, היה חשוב לאומנים כמו מיכלאנג'לו בזמנו שכדי לדעת איך לצייר שרירים וטקסטורות של עור וכל דבר שהוא רצה לצייר שייראה יותר ריאליסטי, הוא היה צריך לראות איך הדברים היו במציאות ורק לאחר מכן הוא יכול לצייר אותם.

מכללה ללימוד תוכנות גרפיות המצב של היום שונה לגמרי.

היום המצב הוא אחר לגמרי, מצב שונה בכהוא זה מהמצב שהיה בעבר. כיום כאמנים לעתיד, אמני אינטרנט, גרפיקאים, הכל מונח לכם על מגש הכסף, אם זה בסמארטפון שאתם מחזיקים וקוראים כותרות מעוצבות, המורה פשוט יכול לתת לכם הרבה שיעורי בית לחפש חומר במיוחד בחו"ל על חברות ענק והלוגואים שלהם, והצבעים ואיך הגיעו לכך, מה החשיבה הגרפית שהביאה את המעצבים ליצור את הלוגואים המפורסמים הללו, כמה שיותר תדע כך גם תדע להפיק יותר השראה מהידע הזה, תחשוב שיהיה לך לקוח שיגיד, אהבתי את הסלסולים הללו בכתב של הלוגו של קוקה קולה, אז טוב שתדע מאיפה זה בא וכמובן תלמד איך לאייר זאת, הכול היום דרך המחשב וניתן לעשות הכול היום בקלות רבה, תלמד לדעת שכלי העט הוא אחד הכלים שיהיו החברים הכי טובים שלך, אם הכלי הזה ניתן לעקוב אחרי קווי מתאר כלליים של לוגו או איור שאהבת וליצור עד כמה שניתן לדייק איור דומה ולעשות עוד לא מעט דברים מדהימים.

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/