מכירה חצאית מסתובבת? אז ככה

זו הפעם הראשונה שאני לא צריכה לגשת אל המדף של הדברים הכי מכוערים

"זו הפעם הראשונה שאני לא צריכה לגשת אל המדף של הדברים הכי מכוערים" נכנסת לסטודיו עם אמא שלה, X (השם המלא שמור במערכת…) בת עשרים ומשהו, ההיקף שלה צר והחזה גדול. נשמע חלום נכון? אז בשבילה זה כמעט סיוט. באה למודת אכזבות אך עם תקווה גדולה. עשר דקות אח"כ היא עם עיניים נוצצות, קופצת מסתכלת מלפנים ומאחור. זוכרות כשהיינו ילדות ועפנו עם החצאית המסתובבת? אז ככה. אמא שלה אמרה שהשמחה הזו שלה הייתה שווה את הנסיעה מרחוק ביג טיים. ואני אמרתי שהשמחה הזו שלה שחיזקה אותי בעשייה שלי היא פרייסלס. ארזתי לה את   "סטפני" ושמתי בשקית הנייר הוורודה.

     _03A1034n (2)  צילום: יובל יושע      רגעים משני חיים. נשמע מוגזם אני יודעת, אבל לא בשביל Y  (גם שמה שמור במערכת…) שהיתה סקפטית, מה סקפטית? שיא הסקפטיות. Y הסקפטית לבשה קרדיגן גם באוגוסט כי הסיוט האישי שלה היה הכתפיות הרחבות של החזיות שנאלצה ללבוש בגלל מבנה החזה שלה. לא ידעה Y הסקפטית שהיא מתפרצת לדלת פתוחה ושהכתפיות בayoola  זוכות ליחס מיוחד ולכבוד של מלכות. יצאה מהסטודיו עם 3 איולות חדשות ובלי הקרדיגן. תכלס השתנו לה החיים. לכאורה בקטנה, נכון, אבל השמחה שלה כל כך גדולה וזה מה שבאמת חשוב. ארזתי לה 2 "שירלי" בשקית הוורודה. השלישית נשארה עליה.  אותו סיפור אבל שונה, אותה אישה אבל שונה, נקרא לה Z, שבורכה בגובה וברוחב גדולים הרבה מעל הממוצע אך עם חזה לא גדול, אפילו קטן מן הממוצע. היקף גדול וחזה קטן, כזו היא. בנוסף היא סופר חכמה וגם מאד יפה, שיערה מטופח בתספורת מדהימה ופניה יפים מאופרים למשעי, מטופלים ומטופחים גם הם. אישה ברמ"ח אבריה ושס"ה גידיה. רק מה? היקף גדול וחזה קטן שמעציבים אותה בכל פעם מחדש כשהחזיות היפות שהיא מודדת גדולות לה בחזה וקטנות בהיקף. מצאה פתרון עם גוזיות. רק מה? הן מטריקו, שטוחות ומשטיחות, פונקציונליות, נעריות. והיא אישה, ורוצה להרגיש ולהיראות כזו. ולא היו מאושרות משתינו ביום שהייתה בסטודיו ועיניה דמעו (נשים…) כשמדדה גוזיית תחרה אחת אחרי השנייה בגזרה שכמו נתפרה בחלומותיה. אישה עם היקף רחב וחזה קטן שמצאה נחמה. ארזתי לה 4 או 5 "כנרת" בשקית וורודה.

 _03A0992 (1)   צילום: יובל יושע   כן, להרבה מאיתנו יש אישיוס, עניינים לא פתורים עם גופינו. מוצדק? לא מוצדק? מוגזם? שטחי? יכול להיות, אבל זו עובדה, אינדיבידואלית, קיימת ובועטת. ואני? אני חווה התרוממות רוח, לא פחות. בכל פעם מחדש שמצליחה לרומם ולשמח נערות ונשים בקשת מרהיבה של גילאים. מצליחה לאפשר להן לקבל ואף לאהוב את עצמן וגופן. לאפשר להן לעוף על עצמן, להחצין נשיות, לחוש בה, לטשטש חולשות, להדגיש חוזקות. העיניים הנוצצות של X,Y,Z ושל רבות אחרות הן אלו שמחזקות אותי בידיעה שayoola נכונה במהות שלה, בהיותה בוטיק אינטימי ומתמחה עם יצירות מקוריות שפוגעות בול בפוני. לא העליתי על דעתי שטעמה של חדוות יצירה יהיה כל כך מתוק. חדש לי הטעם הזה וטעים עד מאד.                                  בכל דרך שנוחה לכן אני כאן בשבילכן:) הבוטיק פתוח אונליין 24/7, הסטודיו בתאום טלפוני, צ'אט ומסנג'ר אפשריים גם.   נשיקות ואהבה, איילת    https://ayoola.co.il/                                                                                                  https://www.facebook.com/ayoolawear/ , https://www.instagram.com/ayoola_il/

איילת שמרוני
ילידת 1966, גרושה ואם לארבעה עולמות מדהימים. בהשכלתי וברוב שנותיי מנהלת שווק ומכירות בתחום התיירות והמלונאות ובשנים האחרונות בפרק ב' של החיים המקצועיים כיזמית בתחום הטקסטיל. בעלת המותג והבוטיק האינטרנטי ayoola. מעצבת ומייצרת גוזיות מעוצבות לנשים בכל הגילאים במגוון מבני גוף וחזה עד מידה E.