מכינה את הגוף לחורף עם שווידן ביטר

Nutri Care  מציג את פורמולת הצמחים עתיקת היומין "שווידן ביטר" לחיזוק המערכת החיסונית ולאיזון מערכת העיכול

ימים אלה של סיום הקיץ והחגים בפתח, קצת לפני שהחורף פוקד אותנו, זה הזמן לחזק את הגוף ואת מערכת החיסון כדי לעבור את החורף בשלום, מציינת הנטורופתית ג'ולי ברוך.

על מנת לשמור על עמידות הגוף מפני וירוסים וחיידקים הגורמים למחלות, חשוב לתמוך במנגנוני ההגנה של הגוף על ידי תזונה טובה העשירה בכל אבות המזון, ובוויטמינים ומינרליים, כגון ויטמין C, אבץ ומגנזיום, הקפדה על שינה טובה, פעילות גופנית, וכן מומלץ לחזק את הגוף בעזרת תוספי תזונה המכילים צמחי מרפא התומכים במערכת החיסון ויכולים לסייע במניעה ובטיפול במחלות החורף.

בלוג נטורופתי

מותג תוספי התזונה Nutri Care מציע את פורמולה הצמחים הידועה והעתיקה "שווידן ביטר", הנחשבת למשקה "קסם" מזה מאות שנים לשיפור התפקוד הכללי ולבריאות טובה. היא הומצאה במאה ה- 15 ונתגלתה מחדש לפני 250 שנה ע"י הרופא ד"ר סאמסט השוודי.

בפעם הראשונה שלקחתי את השווידן ביטר לא ידעתי שצריך למהול במים. לקחתי כפית ישר מהבקבוק. ההרגשה היתה כמו לשתות ליקר טוב, פתאום התחלתי לנשום, זה פתח לי את כל דרכי האוויר.

ישנו טעם עדין של אגוז המוסקט וארומה נעימה. לאחר כשבוע ההרגשה היא שהפורמולה מחזקת ותומכת.

שווידן ביטר

הפורמולה מכילה 9 צמחים ייחודיים הפועלים בסינרגיה, בהם: תמצית ג'נטיאנה, תמצית חמשן, תמצית אגוז מוסקט, תמצית מור, כורכום, תמצית קנה הבושם, תמצית אגוז המלך, תמצית מילה ונטופית רפואית.

רפואת הצמחים העתיקה מייחסת לפורמולה סגולות רפואיות רבות, מציינת הנטורופתית ג'ולי ברוך, בהם: חיזוק מערכת החיסון, איזון רמות הכולסטרול, הגברת תחושת החיוניות, תמיכה בתפקודי כבד לניקוי רעלים, איזון וחיזוק מערכת העיכול, הקלה במצבי גזים, צרבות ואי נוחות במערכת העיכול.

הנחיות לשימוש: לערבב כפית אחת בחצי כוס מים ולשתות פעמיים ביום. יש לנער היטב לפני השימוש.

המוצר כשר בהשגחת בד"צ העדה החרדית. להשיג ברשתות הטבע והפארם, בתי טבע ובתי מרקחת מובחרים.

  • המידע לעיל אינו בגדר התווייה רפואית או המלצה טיפולית. בכל מקרה מומלץ להיוועץ ברופא המטפל.
לילך
בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".