מכונית חשמלית

בחורה עם מחשב נייד

מכונית חשמלית

נופש בקיבוץ- חדר אוכל קיבוצי, חליבת פרות ו… מכונית חשמלית

הקיבוצים היו במדינת ישראל מאז ההקמה שלה. ברחבי המדינה כמו קיבוצים שונים ומגוונים, כשהערך שלהם היה חיים שיתופיים, כאשר לכל חבר קיבוץ היה תפקיד אותו היה צריך למלא. בין אם מדובר בתורנות בחדר האוכל, בתורנות ברפת או בתורנות שמירה.

ההתנהלות בקיבוצים הייתה כך שהמשכורת של כל אדם הייתה נכנסת לקיבוץ, וכל משפחה הייתה מקבלת תקציב בהתאם לגודל שלה ולצרכים שלה.

ביקור משפחתי בקיבוץ, כזה שעדיין לא הופרט, יכול להיות חוויה מדהימה עבור המשפחה, במיוחד אם אתם חיים בעיר.

להגיע ללינה בקיבוץ למספר ימים ולחיות את חיי הקיבוץ, יכולה להיות חוויה מיוחדת במינה, בעיקר אם אתם מחליטים ממש לשתף פעולה בחיי הקיבוץ

כך, באפשרותכם להגיע לרפת ולסייע בחליבה,

לעזור בבית הילדים שם מבלים ילדי הקיבוץ את מרבית היום שלהם, או אף להתנדב בהגשת האוכל בחדר האוכל בקיבוץ.

את הארוחות שלכם אתם יכולים לאכול גם כן בחדר האוכל, מה שיסייע מאוד בהבנת ההווי הקיבוצי, כי זה הוא למעשה מקום המפגש של חברי הקיבוץ.

ההתניידות בקיבוץ במרבית המקרים מתבצעת או באופניים אך בעיקר במכונית חשמלית.

ניתן לראות רבים מחברי הקיבוץ מגיעים ממקום למקום במכונית חשמלית, כאשר המכוניות החשמליות נפוצות הרבה יותר בקיבוץ לעומת רכבים פרטיים.

ההתניידות בקיבוץ מחדר האוכל, לסופר המקומי ולבית, נוחה ויעילה הרבה יותר באמצעות מכונית חשמלית, המכילה גם תא מטען, מה שמאפשר אחסון הסחורה שנרכשה.

ברחבי הקיבוץ ניתן לראות רכב חשמלי בעל שני מושבים בלבד, בהם משתמשים בעיקר המבוגרים יותר, וכן מכוניות חשמליות המכילות בין ארבעה לחמישה מושבים, מה שיכול לסייע בהסעת משפחה או מספר חברי קיבוץ ממקום למקום.

המכונית החשמלית מסייעת לכך שהאוויר בקיבוץ יהיה נקי ונעים יותר, ואם אתם לא בקרבה לרפת, כנראה שתוכלו להנות מאוויר נקי. נצלו את הזמן לנשום את האוויר, כי בעיר הוא מעורבב עם עשן ופסולת.

קלנועית – המכונית החשמלית שקטה, מה שמקנה לקיבוץ אוירה נעימה יותר, שכן השקט מוסיף לפסטורליות שבו, ומוריד הלחץ.