מכון היופי של הלגה רקנטי – הטיפולים החדשניים שיעלימו לך את הקמטים

כתבה אישית – מה עברתי במכון היופי של הלגה רקנטי ומה היו התוצאות? וגם כל מה שרצית לדעת על הדרכים לטיפול בעור ולא העזת לשאול. כל הפרטים כאן בכתבה.

האם משהו מפריעה לך במראה הפנים???
השנים שעוברות והזמן שחולף עושים את שלהם במראה הגוף ובמיוחד במראה הפנים. גם אם נשארנו צעירים בנפש, מראה הגוף לא תמיד משדר או מרגיש את אותו הדבר. עם הזמן והגיל עור הפנים כבר לא מתוח, יפה ונראה בריא כמו שהיה, ובלי שנרגיש, צצים בו קמטים קימטוטים, כתמים , נגעי עור שונים ועוד.
למכון היופי של הלגה רקנטי שנמצא בראשון לציון, הגעתי לאחר שיכנועים מחברות, ועם הרבה התלבטויות וחששות מהתוצאות, מה שהתברר בהמשך כמיותר לחלוטין.

הלגה 2

הטיפולים במכון של הלגה רקנטי שונים לחלוטין מטיפולים קוסמטיים רגילים שאתם מכירים. הוא אינו מכיל פילינג, לא עוד עיסוי מהנה, ולא מסכה לפנים. מדובר בטיפולים הרבה יותר רציניים עם תוצאות מרשימות לטווח ארוך.
הטיפול שקיבלתי אצל הלגה הוא פוטו מיצוק והבהרה  של עור הפנים,  הידוע כפוטו-רג'וביניישן, המיועד לחדש את העור בשכבתו העמוקה ולעודד בנייה מיידית של סיבי קולגן ואלסטין בריאים כדי לתת מראה צעיר. הטיפול מיועד לתיקון עמוק של קמטים, כתמים, רפיון, כתמי שמש וקופרוז.

12974286_1103251306393125_3951084802157631419_n

תוצאות הטיפול יכולות להחזיק מעמד בין שנתיים לשלוש שנים. הטיפול מתמקד בעומק העור (הדרמיס), ומתבצע באמצעות הבזקי אור. במהלך הטיפול מחממים את שכבת העור האמצעית ו"מאלצים" אותה להבנות מחדש.
ולפחדניות שביננו – כבר כתבתי פה למעלה שזה לא עוד טיפול מהנה אצל קוסמטיקאית – במהלך טיפול הפנים שנמשך כ-40 דקות מרגישים עיקצוצים, כמו צביטות קטנות וצריבות לא נעימות, כואב ולא נעים מעט, אבל נסבל, במיוחד כשרואים אחר כך את  התוצאות והשינוי לטובה.

13006712_1103251253059797_8567282984560231975_n

הלגה מבטיחה ששינוי בדרך כלל יקרה מהטיפול השלישי – אני ראיתי את השינוי כבר אחרי הטיפול הראשון. כל מי שפגשתי אחרי הטיפול התפעל מהמראה שלי והדגיש שאני נראת נהדר.
כתובת מכון היופי:
הלגה רקנטי
מרכז בן גוריון
רחוב שדרות 4, ראשון לציון
חנייה: ממש מול המרכז, מעבר לכביש, נמצא חניון מסודר, פתוח וללא תשלום.
טלפון לקביעת תור: 03-9645111
תחום טיפולי הקמטים עבר מהפכה בעשור האחרון, ומתבסס יותר ויותר על מדעי הרפואה וחידושי הטכנולוגיה. שיטות הטיפול החדשות משלבות בין אבחון מדויק לאיתור הגורמים לבעיה ובין טיפול באמצעות הטכניקות המובילות בעולם.
אז קבלו טעימה מהטיפולים החדשניים המובילים את מהפכת הטיפול בקמטים.
פוטו Rejuvenation – מרבית הטיפולים הקיימים כיום בשוק, כוללים עבודה על שכבת העור החיצונית, לעומת טיפול ייחודי זה החודר לתוך העור בעזרת הבזקי חום, וכך עובד בעומק העור ומכווץ את הרקמה הפנימית.

DSUKלפני ואחרי
טיפול BDR בתמונה הימנית-לפני טיפול בתמונה השמאלית-אחרי טיפול

BDR – טיפול אינטנסיבי במכשיר מחטים המבצע מהפך בעור. הטיפול על כל חלקיו (החל מפילינג מיוחד לחידוש העור(, מסדר מחדש את הרשת האלסטית, מהדק את העור ו"מאלץ" אותו לחזור לתפקוד תקין וכך מטשטש צלקות וקמטוטים.
הטיפול במחטים נשען על פעולה ייחודית המגרה את העור ויוצרת פציעה מבוקרת על הרקמה. כאשר אנו פוצעים את העור בצורה עדינה ומגרים אותו, הוא נאלץ להתחדש על מנת לחזור לתפקוד נורמלי (בזמן זה מחדירים לעור בעיסוי חומצה היאלורונית ועוד חומרים מתקנים על בסיס פולי סויה).
היתרון הגדול בטיפול בכך שהוא יכול לעבוד ישירות על קמטוטים עדינים כולל בעפעף העליון, בעפעף התחתון, ובקמטוטים מעל לשפה העליונה, ורפיון בצדי הלחי.
גיהוץ קמטים – מיצוק העור, טשטוש קמטים והבהרת נימים וכתמים. הטיפול מתבצע באמצעות חימום סיבי הקולגן והאלסטין, אשר מעודד בנייה מחודשת של שכבת העור האמצעית.
מזו תרפיה – יצירת שינוי פנימי בעור. טכניקת טיפול במחטים, המחדירה לעור חומר טבעי המדמה את פעילות ההורמונים בגוף (מבוסס על סויה), זהב, תמציות קוויאר ותאי גזע. הטיפול מעודד ייצור מחודש של קולגן ואלסטין, ממצק את העור ומעניק לו מראה צעיר ורענן.
אימון אישי לשרירים בשיטת הפולסים – חדר הכושר של העור. תיקון העור והחזרת השרירים לתפקוד תקין, באמצעות יצירת אפקט “מיני ליפט”, שיפור זרימת הדם וסילוק רעלים.
הזרקות – הטיפול היחיד המשיב לפנים את הנפח שאבד עם השנים. בנייה מחדש של עצמות הלחיים וטשטוש קמטי ההבעה, באמצעות החדרת חומצה היאלורונית 100% טבעית, אשר מעבה את הרקמות בשכבה האמצעית של העור. התוצאות נראות לעין כבר אחרי 24 שעות ונשמרות למשך שנים.
הצערת העור באמצעות גלי רדיו – שיטת טיפול מתקדמת המתמקדת בגב ובכף היד, באזור המחשוף ובצוואר. הפולסים של גלי הרדיו מאלצים את סיבי הקולגן והאלסטין להתחדש, וכך מותחים את העור ויוצרים מראה צעיר ורענן.
טיפול בגלי אולטרא סאונד – עוצרים את דלדול עור הפנים והקמטים. טיפול המתבצע באמצעות מכשיר אולטרא סאונד מתקדם, המחדיר לחות לעור בעזרת גלי קול וגורם להמרצה אינטנסיבית של מחזור הדם. הטיפול מתבצע תוך עיסוי של העור וגורם למיצוק ומתיחה מיידים של העור.
פילינג בינוני – חידוש העור תוך שבוע. בנייה מחדש של השכבה החיצונית של עורך, באמצעות קילופה המעודד ייצור תאים חדשים. במסגרת תהליך הטיפול, מתבצעת מתיחה של סיבי העור החדשים, אשר גורמת להם להראות מבריקים ומוצקים יותר ומטשטשת קמטים. התוצאות נשמרות למשך מספר שנים.

הלגה 3

הלגה רקנטי היא מפתחת שיטת שלושת השלבים של Helga (טיפול, שינוי, שימור) המבוססת על מטרות ותוצאות מדויקות, ועל טיפול כולל בשורש הבעיה מעבר לטיפול בתופעות הלוואי והסימפטומים. השיטה שפיתחה משלבת בין עבודה פנימית (תפריטים לתזונה נכונה, תוספי מזון ושינוי באורח החיים) לבין עבודה חיצונית (תכשירים ייעודיים, קרמים ומכשור מתקדם), היוצרים מעטפת טיפול כוללת והוליסטית, בעלת השפעה משמעותית וארוכת טווח על מצב העור.
ומה איתי, אתן שואלות…
כבר עבר חודש ימים מאז שעברתי את הטיפול הראשון ומאז מראה העור רק משתפר, אז  ברור שאני חוזרת למכון של הלגה רקנטי לטיפולים נוספים.
ערכה: נדיה היבא