מי רוצה לעלות איתי על הבמה?

חולמת חלומות גדולים ופורצת גבולות כדי להפוך חזון למציאות

מנהיגה על הבמה, צילום 'עצמי'

'מה היתה התקופה המאושרת בחייך?' שאלה שנשאלתי במסגרת לימודי אימון והתשובה על כך היתה חופשות הלידה ומאז שיצאתי לדרך עצמאית. מה עשה את התקופה הזאת למאושרת? 'חופש' זאת מילה שחזרתי עליה שוב ושוב במהלך השיחה. החופש לבחור כל יום מחדש מה אני רוצה לעשות, מה ליצור, במה אני רוצה להשקיע את הזמן ואיך אני רוצה לנהל את חיי. כעצמאית אני קמה כל יום בתשוקה ובהתלהבות לשפע של הזדמנויות, מכירה נשים עצמאיות נפלאות מעולמות תוכן שונים, לומדת, צומחת ומתפתחת. יש שקט נפשי שלא חוויתי הרבה מאוד שנים. אני מנהלת  את הלו"ז שלי. בוחרת מתי לקום, איפה לעבוד ועם מי אני רוצה להיפגש במהלך היום, יכולה לרוץ בבוקר ולעשות שנ"צ בצהריים (למרות שזה כמעט ולא קורה). בחרתי במתכונת חדשה לחיים כזאת שמאפשרת. בחרתי בערכי החופש, המשמעות והיצירה.

dream1

מה זה נתן לי הבחירה בדרך עצמאית? שליטה על החיים שלי, יציאה מאזור הנוחות ופריצת גבולות אבל עם כל הטוב הזה היו הרבה ויתורים. כאשר כל החברים השכירים שלי הולכים לישון אני בדרך כלל ערה עד השעות הקטנות של הלילה, כותבת תוכן מקצועי, פוסטים, משווקת, חוקרת, לומדת, יוצרת רעיונות חדשים, עובדת כמעט סביב השעון, בסופ"ש, חופשים, חיה ונושמת את העסק. ויתרתי על כל החופשות בתשלום, ימי מחלה, שעות נוספות, מתנות בחגים ובימי הולדת, בונוסים שנתיים, בונוסים על הצטיינות, ימי כייף ואירועי חברה, אחזקת רכב, עיתונים מקצועיים, סטטוס, וודאות וקביעות. ויתרתי על כל אלה. בחרתי בחזון לעשות טוב לאנשים. מאז שהקמתי את העסק שלי הנחתי עשרות סדנאות ואירועים ויצרתי חוויות שמניעות נשים להנהיג את החלומות שלהן. במהלך קורס דיגיטליות בעסקים קיבלתי השבוע משימה, לכתוב מכתב ללקוח החלומות. מה החלום הגדול שלי?

מנהיגה על הבמה
מנהיגה על הבמה

בשנים האחרונות הלכתי להרבה פסטיבלים לנשים, שמעתי הרצאות, השתתפתי בסדנאות והחלום שלי הוא להפיק אירוע גדול מעורר השראה לנשים. והנה הגיעה השעה, הצעד הבא בעסק להפיק אירוע בשם 'מנהיגה על הבמה'. סוף שבוע מפנק לנשים, חוויה בלתי נשכחת הכוללת תוכן איכותי, הרצאות וסדנאות מיוחדות באווירה קסומה שמאפשרת לכל אחת רגע לעצמה, להיכנס לתוך סיפור שיוביל לסיפור שלה. אני מאמינה שכל אישה מנהיגה ולכל אחת יש הזכות והחובה להנהיג את החלומות שלה.

dream2

בתמונת החזון שלי, שיצרתי לפני מספר חודשים, עומדת אישה על הבמה של TED ומספרת את סיפור ההשראה שלה. אני מזמינה את כל הנשים שרוצות לפרוץ גבולות ולהשפיע, להשתתף באירוע, לעלות על הבמה, לשתף בסיפור שלכן, להיות שותפות להגשמת החלום ולהעביר ערך לנשים אחרות. בכל פעם שנפעל מתוך אהבה, נתמקד בחלומות שלנו ונקשיב לפעימות הלב, נתקרב עוד קצת למי שנועדנו להיות.

neverland

'חלומות ומציאות הם דפים של אותו ספר' (ארתור שופנהאואר) זאת תפיסת החיים שלי. חולמת חלומות גדולים ופורצת גבולות כדי להפוך חזון למציאות. מי רוצה לעלות איתי על הבמה?

מיטל אזרי, חולמת, יזמת, אוהבת אנשים בעלת faith אירועי תוכן וחוויה.

מוזמנות באהבה להצטרף לקהילה שלי בפייסבוק 'מנהיגות חלומות'

לעמוד הפייסבוק שלי

לעמוד האינסטגרם שלי

052-4494975

 

מיטל אזרי
יועצת פיננסית שעשתה הסבה לייעוץ ארגוני. מאמנת אישית למנהלים ועסקים. יזמת, מפיקה, מנחה סדנאות. בעלים של faith - אירועי תוכן וחוויה. אירועי בוטיק, אירועי חברה וסדנאות. התשוקה הגדולה שלי להוביל אנשים להנהיג את החלומות שלהם.