מי מספק ייעוץ פיננסי ? – יאן קליימן

בחורה עם מחשב נייד

כיצד נבחן שירות ייעוץ פיננסי הולם ? מה הסוד של חברות שזיכו את עצמן בשירות ייעוץ פיננסי מטעם יאן קליימן ,ומה מצבן כיום ? מדוע גם כאשר אתם בתחילת דרככם העסקית וגם כאשר אתם מנוסים ,כל שינוי כלכלי,לא מומלץ לעשות בלי ייעוץ ממומחה כמו קליימן יאן ?

שירות ייעוץ פיננסי נבחן עפ"י טיבו,מהלך יישומו ותוצאותיו .טיבו הוא תנאי הכרחי,אך לא מספיק :אנו נוכחנו לדעת שבמשרד המספק ייעוץ פיננסי יושבים מנהלים מנוסים ואקדמאים הבקיאים בכלכלה הארצית והעולמית ,זה תנאי פתיחה מצוין אך עדיין לא מספיק כדי להבטיח שמדובר בשירות בוטיק שיסייע לכם להגיע רחוק .במהלך יישומו של השירות תוכלו להיוודע לתהליכים שמתרחשים בו ולחוש בעצמכם אם זה מה שאתם זקוקים לו על מנת להגיע למעלה .כמובן ששירות ייעוץ פיננסי שעובד טוב יהיה גם שירות ייעוץ שיספק לכם את התוצאה הרצויה ,הגעה לגבהים אליהם שאפתם להגיע ,ואף למעלה מהם .

הרבה חברות בע"מ לא יכולות לטעות :

המספר הגדול של חברות בע"מ ששכרו את שירותיו של יאן קליימן אינו יכול להיות מקרי ,חברות אלו נעזרו ועדיין נעזרות במומחה קליימן יאן שהוא מנהלן עסקי הבקיא בכל רזי מציאת מסלולי ההלוואות הזולים ,וכן באספקת מידע ניהולי יעיל המסייע לכם לשפר את תנאי העבודה וקצב תפוקתה- לא על סמך הגדלת התקציב אלא בדיוק להיפך ,על סמך למינימום הנדרש .

קליימן זיכה בעלי עסקים קטנים ובינוניים וחברות בע"מ בהישגים חסרי תקדים :

סיוע להתמנף ,הגדלת גודלן הפיזי של חברות בכוח האדם ובגורמי הייצןר מבלי לעשות זאת בפזרנות משאבים ,וייעוץ טוב לכל אורך .בכל אלו זכו חלק נכבד מבתי העסק והחברות שהוקמו בעת האחרונה .כעת ,גם בית העסק שלכם זקוק למתיחת פנים רצינית בכל הנוגע לתכנונו הפיננסי ,ואין רגע טוב יותר ליצור קשר עם מנהלן מנוסה מאשר כעת בכניסה לעולם הכלכלי שניצב מולכם .

עם יאן קליימן ההוצאות מצטמצמות במהרה :

תגידו שלום להלוואות היקרות , ולקבלת הסחורה האטית מהספקים .מבלי לפגוע ביחסים בינכם לבין הבנקים והספקים ,ישפר יאן קליימן את חוזי ההתקשרות בינכם,וידאג להמיר את השירות בשירות חלופי רווחי יותר כאשר הדבר לא צלח , בעשותו כן,הוא בודק במסמרות כל שירות וכל סחורה חלופית ,ומוודא שמדובר באותם שירותים \מוצרים באותה רמה בה צרכתם עד כה,ולרוב בתנאים טובים יותר .

צרו קשר עם יאן קליימן להבטחת עתיד מוצלח ומומלץ בבית העסק שלכם ,ובקרו אותנו באתר החדש –

yankleiman.co.il