מי מנסה להרוג את ענבל אור?

יזמית הנדל"ן הנאשמת ענבל אור, חוזרת לככב בפוסטים תמוהים בדף הפייסבוק שלה וטוענת שהיתה קורבן לנסיון רצח (לכאורה), אך ניצלה בעזרתו של מישהו מיוחד. כל הפרטים – בפנים

ענבל אור הפכה לאחת הדמויות החידתיות ביותר שראינו במחוזותינו מזה זמן רב. הופעותיה בתקשורת הפכו למטרידות יותר ויותר, כשכל אדם שצופה בה לא יכול להישאר אדיש להתפתלויות שלה על המסך. שפת הגוף שלה נעה בקצב מסחרר בין פתיינות לתלישות. לעיתים, צפייה בפוסטים שלה בפייסבוק היא כמו להביט על תאונת דרכים קשה במיוחד. אור מגלמת היטב את תפקיד הקורבן ומקפידה לשפוך אור על נבכי נפשה וכל מה שקורה בחייה. מחזה נעים זה לא.

מי באמת מכיר את יזמית הנדל"ן? בספק אם אפילו ילדיה מבינים מה מתחולל בתוך ראשה. האם מדובר באשה תימהונית ואבודה או דמות מניפולטיבית ושקולה? אם לשפוט לפי הפוסטים, שאור מעלה באופן קבוע לפייסבוק, היא מצטיירת כטיפוס נרקיסיסטי במיוחד שמתעד את עצמו בכל רגע נתון בפוזות של איט גירל אינסטגרמית בת 16, ממש כמו קים קרדשיאן מקומית שגילתה את חדוות הסלפי. לפעמים היא מגוונת ומשתפת את עוקביה בטקסטים ארוכים, בהם היא תוקפת, מתגוננת ולא שוכחת לשים דגש על סימני קריאה בכל משפט שני (מה נסגר עם זה באמת?!!!).

ענבל אור בירוק

בדרך כלל אור נמנעה מלציין שמות של אנשים ספציפיים ומפזרת בעיקר הצהרות אמורפיות אבל משהו השתנה בתקופה האחרונה. אם עבור כל ילדי בית הספר, ה-1 לספטמבר סימן את החזרה לכיתת הלימודים, אצל אור היה זה יום טראומטי במיוחד. אם להסתמך על תיאוריה, הצלצול כנראה מיועד עבורה. היא טענה בפוסט  בפייסבוק שמנסים להרוג אותה ופירטה את שמות החשודים לכאורה ("האחים חג׳ג צחי ועידו יחד עם רוני מאנה וגיא בלושינסקי ועוד רבים נוספים כפי שיפורטו בהמשך מנסים לחסל אותי").

לדבריה, בדרך חזרה מאילת עם בנותיה, גילתה במכוניתה מטען חבלה ("אל תטעו זה לא פיוזים כפי שרובכם חשבתם, מדובר במטען שהניחו מאחורי תיבת הפיוזים של האוטו. מי שהסתכל טוב לתמונה יוכל להבחין בזה!"). מה נגיד, אפשר להבין למה אדם ירצה לעשות הייד לדף הפייסבוק  שלה (למרות שהוא באמת לא משעמם) אבל מפה ועד לרצח מתוכנן? לא ברור. מצד שני, שום דבר לא ברור אצל ענבל אור.

ענבל אור

בנוסף לסיפור המטען המסתורי, היא שיתפה את חבריה במה שחוותה בכלא נווה תרצה. למי ששכח, אור נעצרה בזמנו על ידי המשטרה ובגלל בזיון בית המשפט. אם חשבתם שיפנקו אותה בקפה ומאפה בכניסה אז כנראה טעיתם. "גם כניסתי לכלא נווה תרצה על בזיון בת משפט כביכול אף אחד לא מכיר ויודע את הסיפור אחרי הקלעים?! הכניסו אותי לצינוק מתועדת במצלמות נסתרות שפסיכיאטרית צופה בי כדי לטעון שאינני שפויה תוך עינויים וללא אפשרות לקיים שיחה אחת לילדי ללא מים וללא דבר כמובן שהפסיכיאטרית אמרה להם בסוף שלא ניתן כי ענבל עם תעצומות נפש גבוהות כל כך".

אם להאמין לה, אין סיבה לדאגה כי חברה החדש נמצא לידה בכל רגע נתון: "תודה רבה לבורא עולם שנתן לי את הזכות הזאת לראות במו עיניי את הזוועה להישאר בחיים חזקה ושפויה ולהילחם כנגד השחיתות ולעצור אותה ומיד ולהביא לאזרחינו ילדינו מדינה מתוקנת ונקייה!".

הפוסט של ענבל אור:

בפוסט האחרון שהעלתה, היא ממשיכה לצאת נגד שחיתות כאילו הייתה העיתונאית שרון שפורר. היא מעלה תהיות ("איפה הכסף ? דווקא כן מגלה חברים חושפת בפני העם מי גנב את הכסף באיזה שחיתות מדובר מי ביצע את ההונאה ופירק לי את כל החברות"), מבהירה שהיא שפויה ("הם טעו חברים, ראשית אני מחזיקה בחוות דעת שאני שפויה לחלוטין!") ושוב בטוחה שמנסים לחסל אותה ("על אף השוחד שאתם משלמים לאנשי השלטון כולל משטרת ישראל לחסל אותי ונסיונכם להציג אותי כלא שפויה על מנת שהראיות שלי לא היו כבילות לא תצליחו!!!!").

אבל שוב, אין מה לדאוג כי אור מזכירה לנו מי הביג בוס באמת: "בורא עולם איתי!".