מי אתה באמת שי חי, האח הגדול VIP?

שי חי האח הגדול VIP- האמנם חל בך שינוי? מהי פרשנות השם שלך, תאריך הלידה ובכלל מפת הלידה – מהי מלמדת עליך? מה מבשר העתיד? סקרנים? כנסו כאן

shany 10 TTT

האמת- אני עדיין לא יודעת איך לעכל את האישיות של שי חי. מצד אחד אני בחמלה כלפיו עוד מהעונה הקודמת, ומצד שני – אני מלאה תקווה שאמנם השתנה הבחור. גם אני כמוכם סקרנית לראות, איזה אדם יתגלה לעינינו בעונת האח הגדול VIP . אז, קבלו בבקשה מפת לידה נומרולוגית קבלית של דייר בית האח בין המעניינים ביותר שידענו. אז…יצאנו לדרך?

 בואו נכיר מקרוב את אישיותו של שי חי האח הגדול VIP  

עפ"י השם- בילדותו נחשב הוא " לילד טוב"  אולם, עם השנים הפך הוא לאדם חצוף ומרדן. הוא מוכשר ומתנה להוריו. מלא בסערת רגשות עם פחד להתמודד בעוצמות המטורפות המתחוללות בנפשו. יש לו ליבידו גבוה, והוא יכול להיות קיצוני באופיו: או צדיק מושלם או עבריין מועד. הוא חם מזג ובעל נטייה להתפרצויות זעם.

 תאריך הלידה של שי חי (28.8.1983) והשם מצביעים על: מצד אחד יכולת להגיע לגאוניות במקצועו, מוכשר ועם ביטחון עצמי בשמיים, מצד שני-ילדותי, בשאיפה להיות בשליטה ורצון להגיד את כל האמת בפרצוף בלי חשבון. שם הלידה, מקצין את ההתפרצויות שלו. את הצורך להגיד דברים בלי חשבון, לפגוע וגם להתפרץ על אחרים ללא רסן.

 גלגול קודם\זיכרון נשמתי- שי חי האח הגדול VIP: האם מעצים תכונות אלה?

יש לו קושי לצאת לחברה, חוסר שורשים בנשמה, שרוצה להיות חופשית ללא מחויבות. קשה לו בחברה, הוא מרחף ולא מקבל הוא את חוקיה. זה בעצם השיעור שלו: ללמוד לפעול בטקט, לדעת להסתדר בחברה ולהבין שיש נקודות מבט שונות שעליו ללמוד לקבל. הבעיה בבית האח הגדול שכאן זו מעבדה אנושית חיה המציפה את כל המחסומים שלו. כאן הוא צריך להתמודד עם הקשיים שלו. לא יתמודד- החברה תקיא אותו ממנה.

יש לו בעיה של אגרסיביות מגלגול קודם. קיימת תוקפנות, לוחמנות ווכחנות. חי הוא בהישרדות ובתחושה של פגיעה באגו. יש לו קושי עם תסכולים, ומה שיכול לעזור לו לצאת מתחושה זו, זה סבלנות כלפיו, הכלה והמון חום ואהבה.

 שי חי האח הגדול VIP  – מה מבשר העתיד?

החל מ-8.18 עד 8.19 שי חי נמצא בשנה אישית של חיזוק הקשר הזוגי, שיתוף פעולה, חשיפה ופרסום. בהחלט מאמינה לו כאשר אמר שבא ממקום של חמלה והכלה של הזולת. מ-8.2019 נכנס לשנה יותר מאתגרת של בנית שורשים וחיזוק האישיות שלו ממקום של חשבון נפש. עלול לחוש  בדידות, ובהחלט חלון הזדמנויות לעזוב את הארץ ולבנות לעצמו קריירה בחו"ל.

בהצלחה מכל הלב 

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

פוסטים נוספים בנושא:

שי חי האח הגדול, תניה גרבר: כל האמת בפרצוף!

 על שי חי, רחם, מרח והחרם שביניהם:)

מקורות: נפתלי פרום-ספר השמות המלא לפי הקבלה

צילום: אינסטגרם