מי אני, מה אני ושאר פרטים "עסיסיים"

משבר גיל ה-40 זוז הצידה בבקשה, אני בוחרת לדלג עליך בסטייל ולהמשיך בחיי, תובנות על
זוגיות, ילדים, סטיילינג והחיים

צילום: אוסף פרטי

נעים מאוד מאוד אני קארין וזה הבלוג החדש שלי.

תכלס, אין לי מושג לאן זה הולך להתפתח אבל כמו בכל דבר בחיי, אני אשתדל לזרום ועם הרבה מזל בסוף זה אולי יסתדר.

צילום: אוסף פרטי
צילום: אוסף פרטי

אני בת 40, את זה כבר הבנתם, אם תשאלו את בעלי, לא דילגתי על שום משבר, פשוט הוא ספג את הכל ובמאה קמ"ש.

אני נשואה לרועי (הסופג) כבר 13 שנה, רועי לא אוהב רשתות חברתיות וחדירה לפרטיות שלנו אבל הוא סובל בשקט למען שלום בית.

באופן הזוי הייתי צריכה להגיע מפתח תקווה עד תאילנד בכדי לייבא אותו והוא הגיע מירושלים בכדי לייבא אותי (תחושה אישית, היום הוא יותר בקטע של לייצא אותי).

בתחילת הדרך התפשרנו על האמצע הקלאסי- מגורים בעיר מודיעין, מהר מאוד הוא נאלץ להתפשר על פתח תקווה סיטי שבניגוד לכל הסטיגמות הידועות אני מכורה לעיר הזו וחושבת שהיא אחלה עיר, נולדתי וגדלתי בה אז אולי זו הסיבה לתחושות ההזויות האלו.

והנה מגיע השוס הגדול, יש לנו חמישה ילדים וכן, תיכננו את כולם.

אנחנו חיים בבית הסובל מחוסר איזון מגדרי, יש לנו בן אחד וארבע בנות, מה אני אגיד לכם, זה לא פשוט לבנים לחיות בבית כזה, אבל הם משתדלים להתמודד בגבורה עם החפירות, התיאטרליות, הצעקות והתלונות האינסופיות של המין החזק והשולט.

צילום:אוסף פרטי
צילום:אוסף פרטי

אנחנו גם דתיים, רועי לא אוהב להגיד שחזרנו בתשובה כי תמיד היה קרוב לדת אבל אני הייתי במקום אחר ובזכותו הכרתי ואימצתי את היהדות היפה שלנו, ברוך השם.

אני סטייליסטית אישית בשנתיים האחרונות, כרגע לא מתעסקת בזה במשרה מלאה, המשרה המלאה שלי באחת עשרה השנים האחרונות היא בהייטק בתור מנהלת משרד ומשאבי אנוש ואני מאוד נהנית ממנה.

כיף לי לקפץ בין היותי שכירה לעצמאית ולטעום משני העולמות.

את דרכי כסטייליסטית התחלתי לפני שלוש שנים כשהחלטתי ללמוד סטייליג אישי ולממש את התשוקה הבלתי פוסקת שלי לתחום האופנה (את התשוקה לשופינג אני מממשת  באופן קבוע טוב טוב כבר כמה עשורים. ברוך השם).

אני מאוד אוהבת ללוות נשים בתהליכי סטיילינג ומאמינה באמונה שלמה שסטיילינג זה הרבה יותר מבגדים, סטיילינג משנה תפיסה והרגשה ויכול לגרום לנשים לאהוב את עצמן, להרגיש טוב עם עצמן, לפזר "אבקת קסם" לכל עבר, לעוף גבוה ולהעצים את עצמן, בטח אחפור (כמה עמוק? עד מקור מים) על כך בבלוגים הבאים.

תוך כדי הלימודים עברתי בעצמי תהליך של קבלה ואהבה עצמית והבנתי סופית שזו שליחות ואני רוצה לגרום לעוד ועוד נשים להרגיש כך.

צילום:אוסף אישי
צילום:אוסף אישי

יש לי המון מה לומר בנושאים שונים הקרובים לליבי: זוגיות, ילדים ,דת, ברידג' (לא באמת – להרגע!!) וכמובן אופנה ואשמח לשתף אתכם בהמשך.

בינתיים טעימה מלוק דוסישיק שאני כל כך אוהבת.

צילום-אוסףפרטי
צילום-אוסף פרטי

מוזמנים לעקוב אחרי באינסטגרם

https://www.instagram.com/karinfauster/

נשיקות

קארין