מי אמר שאין טיפול לזרועות-חיספוס/חררה/נקודות אדומות?|איריס לוי

בחורה עם מחשב נייד

טיפול בחררה, חספוס, עור ברווז,  ונקודות אדומות בגב/זרועות/ישבן ופנים – היזהרו מחיקויים – זה לא תמיד טיפול בקרטוזיס פילאריס – שלא יעבדו עליכם! 

 • "הטיפול בחררה ובנקודות האדומות בזרועות, בפנים, בגב ובאזור הישבן, עם איזון הגוף,  שינוי בתזונה שלך,  תוספי מזון, וטיפול קוסמטי/ אסתטי הנועד להסיר את הנקודות ולטפל בהבהרת הכתמים שנותרו לאחר הגירודים"….קרטוזיס פילאריס לא מגרד – זה לא קרטוזיס פילאריס.
 • הגישה המקובלת כיום לטיפול בנקודות אדומות/חררה היא בהבטחה ל-2 טיפולי פילינג/שיוף פיזי ניתן להיפטר מהבעיה שלא יעבדו עליכם!

שיוף בדרגות עמוקות נעשות על פי חוק רק ע"י רופא. 

בנוסף להיותו טיפול מאד כואב ואגרסיבי (לקוחות מספרות/ים על אי נוחות רבה לאחר הטיפול, כוויות קשות המקשות על חזרה לשגרה (לעיתים עד שבועיים ימים),

 • פילינג או שיוף פיזי הנעשה בחררה/נקודות אדומות –  הינו קילוף שכבת העור העליונה, השכבה הקרנית, בעזרת חומצות, חומרים כימיים במטרה למנוע הצטברות של תאי עור מתים ועידוד צמיחת תאי עור חדשים בריאים.  הבהרת כתמים, וצלקות. לאחר הטיפול העור נראה כלאחר טראומה למשך ימים עד שבועות בהתאם לעומק הפילינג ולרגישות המטופל – פילינג או שיוף פיזי לא פותר את בעיית הקרטין הגורם העיקרי לקרטוזיס פילאריס.
 • פילינג או שיוף פיזי בקרטוזיס פילאריס – חושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות הנגעים/הפצעים לאזורים נוספים בגוף, ולהחמרת הדלקת.

סובל/ת מחררה – עור ברווז – חיספוס – גבשושיות – נקודות אדומות – הטיפול בקרטוזיס פילאריס

 • לא מצריך טיפול פילינג או שיוף פיזי 
 • – לא מצריך שינוי באורח החיים שלך 
 • – לא מצריך שינוי בתזונה שלך 
 • – לא מצריך תוספי תזונה
 • – הכתמים, והנקודות האדומות לא  נוצרו מגירודים…!
 • ואם אכן את/ה סובל/ת מקרטוזיס פילאריס לא ניתן  להסיר נקודות אדומות ולהשאיר את הקרטין הגורם העיקרי לבעיה
 • .

 הטיפול ניתן לך על ידי איריס לוי בעצמה מומחית לטיפול בבעיות עור ולא ממטפלות אחרות כפי שנהוג במכונים העוסקים בתחום שאך זה סיימו קורס וניסיונן אינו מוכח.

איריס לויקוסמטיקאית פרא-רפואית מומחית לטיפול בבעיות עור שאינן ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית. כ- 18 שנים  רק בתחום בעיות עור.

הטיפול בקרטוזיס פילאריס בשילוב טכנולוגיית IPL ן- אנרגיית גלי רדיו RF –  הנו תהליך לא פשוט, ונדרשת התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית באופן אינדיבידואלי. טיפול ממוקד שיבטיח עד לעיתים 90% שיפור במרקם העור לאורך זמן ולטווח ארוך.

ללא תרופות רואקוטן ואנטיביוטיקה – ללא בדיקות דם – וללא פגיעה בכבד.

קרטוזיס פילאריס בזרועותהממליצה בת 42 מהגולן– הגעתי אל איריס המדהימה שהיתה כמו אמא עבורי. מקסימה,מרגיעה ומעודדת. עשיתי אצלה טיפול בקרטוזיס פילאריס בזרועות ואני שנה אחריי והעור נשאר חלק. תודה ענקית לאיריס ואני ממש, ממש ממליצה! לא צריך לסבול את החוסר נוחות הזו, חיפשתי שנים פיתרון ואני מודה לאלוהים שמצאתי את איריס! מקצועית יסודית פרפקציוניסטית והכי חשוב ישרה ואמינה. ניתן לקבל את הטלפון שלי מאיריס.

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י כעת לנייד הפרטי  שלי ותקבל/י גם את/ה טיפול אישי ופרטני רק ממני לקרטוזיס פילאריס – בזרועות, בצוואר, בחזה, בגב ובאזור הישבן, יש פתרון…! עד  כמעט 90%  שיפור והחלקה.

קרטוזיס פילאריס בישבן וירכיים אחוריותהממליצה לינוי בת 22 – הגעתי לאיריס בעקבות קרטוזיס פילאריס באיזור הישבן שהפריע לי שנים. לא אשקר, בהתחלה היייתי סקפטית מאוד לגבי הטיפול ולגבי התוצאות. הטיפול הראשון לא היה קל וגם הטיפול בבית דורש הרבה אבל לאחר 3 טיפולים כבר ראיתי תוצאות מהממות! בחיים לא הרגשתי את העור שלי שם כל כך חלק ונעים. אמנם יש להשקיע בזה כסף, זמן ואנרגיה רבה אבל יש בהחלט תמורה!!!תודה לאיריס המקסימה  ממליצה בחום. ניתן לקבל את הטלפון שלי מאיריס       

קרטוזיס פילאריס – מדובר על תופעה נפוצה ושכיחה ביותר המופיעה בדרך כלל בתקופת הילדות וההתבגרות ופחות שכיחה בקרב מבוגרים. בנות סובלות ממנה יותר מבנים ובשליש מהאנשים שסובלים מהתופעה ישנו סיפור משפחתי של קרטוזיס פולאריס. עובדה זו הובילה לסברה הרווחת כיום כי מדובר על תופעה בעלת מרכיבים גנטיים תורשתיים מסוימים.

ההסתמנות הקלינית של התופעה נגרמת בעקבות הצטברות של חלבון שנקרא קרטין שיוצר את הרקמות הקרניות בגוף כמו למשל הציפורניים והשיער.ההצטברות של הקרטין גורמת לחסימה של זקיקי השערות וכך נוצרת מעין גבעה קטנה במוצא של זקיק השערה. לעיתים השערה נשארת כלואה בתוך הזקיק מתחת לחסימה ובמקרים אחרים היא בולטת ומזדקרת מחוץ לחסימה.

להלן קישור המעיד על מחקרים מדעיים משנת 2015 לטיפול ב- IPL המושתתים על אותם פרמטרים לטיפול עם אחוזי הצלחה שבין 70%-100%  עם אפקט מצטבר.

http://www.tandfonline.com/doi/abs/10.3109/14764172.2010.502456

האזורים השכיחים בגוף בהם היא נפוצה: החלק העליון של הזרועות, הישבן הירכיים הקדמיות הפנים ולעתים אף במחשוף. בחלק מהמקרים הנגעים הם לבנים-אפורים (קרטוזיס פילריס אלבה) וקל יותר למשש את הנגעים העוריים מאשר ממש לראות אותם. במקרים אחרים בסיס הנגע הופך לאדום והעור נראה כמנוקד בנקודות אדומות קטנות (קרטוזיס פילריס רוברה). עם נטייה להתפשט, לעתים קיימת הקלה בסימנים בקיץ והחמרה בחורף.  במקרים קשים במיוחד חסימת זקיק השער יכול לגרום גם להתפרצות נגעים דמויי פצעי אקנה. 

טיפול ממוקד ומתאים לתופעות הנלוות לקרטוזיס פילאריס – חספוס , חררה, פצעונים, גבשושיות, עור ברווז, אדמומית ועוד