מישלנטיק תוכנה וטכנולוגיות בע"מ – Michlentic Software & Technologies LTD

מישלנטיק תוכנה וטכנולוגיות בע"מ

חברת מישלנטיק תוכנה וטכנולוגיות בע"מ חרטה על דגלה לפתח מוצרי מימון על בסיס תשתיות ווב בינלאומיות. החברה עוסקת בפיתוחים של תוכנות בסביבת המערכות erp ומערכת ה crm- ובניית דוחות שאילתות של מגזרי המימון והפינטק (Fintech). הפיתוחים של חברת מישלנטיק תוכנה וטכנולוגיות בע"מ מיועדים לפלח שוק גדול ומתאימים לבנקים, חברות העוסקות בתעשייה ומסחר, חברות ביטוח, מוסדות פיננסים גדולים, ומגוון פתרונות לחברות סטרט אפ צעירות אשר מציעות שירותים או מוצרים פיננסים כמו לדוגמה הלוואות.

מישלנטיק תוכנה וטכנולוגיות בע"מ – טכנולוגיה פיננסית

עולם הטכנולוגיה מתקדם בקצב מסחרר מה שלעיתים מקשה עלינו לעקוב אחר כל השינויים הקורים לנגד עינינו כל רגע נתון. נכון יהיה לומר שהשינויים הללו מתרחשים גם בעולם הפיננסים. ולכן חברת מישלנטיק תוכנה וטכנולוגיות בע"מ זיהתה את הצורך האמיתי של לקוחותיה המעוניינים להתייעל ולהתקדם אל עבר החדשנות הטכנולוגית אשר מאפשרת למישלנטיק לספק מוצרים פיננסים בעזרת אפליקציות, יצירת סביבת עבודה מתקדמת מתוך מענה לפתרון פיננסי מקוון – online לצורך בעיה פיננסית או מתן הלוואה. לחברה ניסיון אדיר בתחום והיא מחזיקה ארסנל שלם של פתרונות פיננסים ללקוחותיה

אז בעצם מה זה פינטק?

פינטק (Fintech) או במילים אחרות טכנולוגיה פיננסית, נועד לספק ולשפר מוצרים פיננסים בעזרת אפליקציות ופיתוחי תוכנה שונים כאשר המטרה היא ליצור פתרונות פיננסים מקוונים למגוון הבעיות הפיננסיות הקיימות. תחום הפינטק הוא אחד התחומים המתפתחים וצומחים בעולם ההיי טק בעולם ובישראל בפרט. המטרה של הפיתוחים שלנו היא להפשיט כמה שרק ניתן את אמצעי התשלום אך לא פחות חשוב זה למנוע הונאות או תרמיות און ליין. לפינטק יש יתרונות רבים הוא מספק שירותים גם למי שלא נוהג להשתמש בבנקים ובכך מגדיל את התחרות בתחום, שימוש בטכנולוגיית הפינטק מאפשר לנו לעקוב אחר עלויות ואף להפחיתן.
כיום ישראל נחשבת למעצה בתחום הפינטק כאשר חברת מישלנטיק תוכנה וטכנולוגיות בע"מ – Michlentic Software & Technologies LTD היא החברה הבולטת בתחום הפיננסים והטכנולוגיה הפיננסית לחברה ניסיון אדיר ומגוון פתרונות המאפשר ללקוחות החברה להיות בטוחים מהבחינת המהפכה הפיננסית המקוונת.

מישלנטיק תוכנה וטכנולוגיות בע"מ

  מישלנטיק תוכנה וטכנולוגיות בע"מ