מירי רגב, מפת לידה: 'אף אחד לא יסתום לי את הפה'. ברור!

כשרת תרבות וספורט, מפת לידה של מירי רגב מאד מיוחדת. בכל היבט, רואים אישה לוחמת, אמיצה, עקשנית ועם רצון אדיר לבטא כל מה שמרגישה. וכן, אף אחד לא יכול לסתום לה את הפה. עכשיו אני מבינה את זה מעולה

miri99
להביט על מפת לידה של שרת התרבות והספורט מירי רגב – זה לראות אישה נחושה, אמיצה, ערנית ובעלת חשיבה מתוחכמת. הכי מעניינת זו תכונת הלוחמנות המובהקת, אותה רואים בכמה היבטים במפת לידה נומרולוגית קבלית. ואכן, מפתיעה אותנו בעשייה ובגישה שונה, בגין היותה אישה עם יכולת להתבונן פנימה, לצמוח ולקבל תובנות. מירי רגב אישה בעלת השפעה עצומה על החברה ועם נתינה אוניברסלית. וכן, אף אחד לא יסתום לה את הפה…

ובאותו הקשר, הנה ציטוט מהעיתונות:

"שריקות בוז קידמו אמש (ה' 1.6.17) את פניה של שרת התרבות והספורט מירי רגב בפסטיבל ישראל בעקבות דרישתה שלא להציג בו שני מופעים שבהם השחקנים מציגים בעירום מלא. חלק מהקהל הגיב במחיאות כפיים: "אף אחד לא יסתום לי את הפה, גם לא אתם. זכותי לומר את מה שאני מאמינה".

 מפת לידה נומרולוגית קבלית – מירי רגב. היכן רואים את הזיקה ללחימה?

השם מירי – על פי הקבלה מצביע על אישה לוחמנית, נחושה ובעלת אינטואיציות מאד חזקות. מירי טיפוס מיוחד ש- או שאוהבים מאד או להפך. הינה בעלת סגנון חשיבה מניפולטיבי ומתוחכם.

• משאלת הלב – לבטא את עצמה באופן מקסימלי וללא גבולות. כי אף אחד לא יסתום לה את הפה…

• כוכב שולט – מאדים. כוכב המסמל אש, מלחמות וריבים. השם מירי מצביע על אישה שלא מוותרת בקלות. אמיצה ומנהיגה מטבעה, ויודעת להסתער על המטרה ללא פחד ומורא. קל לעצבן אותה אולם יודעת היא גם להירגע – באותה מהירות.

• גלגול קודם – לפי אסטרולוגיה קבלית מצביע על שיעור רציני ללמוד להסתדר בחברה ולדעת להיות טקטית. זיכרון נשמתי מדבר על תחושה של: " מתקיפים אותי" והאמת- זו היא שתוקפת. עליה להבין ולקבל שיש אמיתות נוספות בחיים חוץ מהאמת שלה.

 לסיכום- מפת לידה נומרולוגית של מירי רגב- מה מלמדת אותנו, וגם אותה?

מפת הלידה שלה מצביעה על כך שאם תתמתן מעט, תפעל בטאקט ותנצל את הכישורים המלחמתיים שלה למען הציבור- הרי כולנו נזכה בשרת תרבות וספורט לוחמת, ייחודית ומשפיעה על תרבות נעימה, מקדמת ומלכדת שורות.

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

 

צילום: יוטיוב.

מקורות: נפתלי פרום- ספר השמות המלא לפי הקבלה