מירב שגב – תיק בעיצוב ישראלי

זה לא סוד שקשה לי מאוד לבחור לעצמי תיק, פשוט, הכל כל כך יפה, איך אני יכולה לבחור רק אחד? לפני שבוע ביקרתי בחדר התצוגה של מעצבת התיקים מירב שגב, ובשלב מסוים הרגשתי כמו ילדה קטנה בחנות ממתקים, רציתי את כל התיקים לעצמי!

זה לא סוד שקשה לי מאוד לבחור לעצמי תיק, רוב התיקים שלי הם מתנות שקיבלתי ביום ההולדת או ירושות שהועברו אליי במצב איכותי פלוס. בודדות הפעמים שבאמת הלכתי וקניתי לעצמי תיק שבחרתי לבד, פשוט,הכל כל כך יפה, איך אני יכולה לבחור רק אחד? וחוץ מזה אני צריכה גם בצבע חום וגם בצבע שחור שיתאימו לבגדים ואולי כדאי גם צבעוני אחד שיהיה ליתר ביטחון ליום סגרירי..

באמת, שימו אותי בחדר תצוגה מלא תיקים והנה לכם ילדה קטנה בחנות ממתקים, העיניים מתרוצצות בין המדפים ואני מאבדת את עצמי לגמרי.

לפני שבוע ביקרתי בחדר התצוגה של מעצבת התיקים מירב שגב, והרגשתי בדיוק כך, בשלב מסוים רציתי את כל התיקים לעצמי, דמיינתי איך כל דגם יכול להתאים לי לתלבושת אחרת וכמה כייף שיש כזה מגוון.

collage3a

מירב שגב היא מעצבת בשנות הארבעים לחייה, אמא (כמו תמיד ברגע ששמעתי את זה נוספו לה אוטומטית כמה נקודות אצלי בגין שילוב אימהות וקריירה, אין מה לעשות זה תמיד מרגש אותי מחדש), שהתחילה להתעסק בעיצוב תיקים כתחביב, אצלה בבית, ולאחר מכן, כאשר התרבו המחמאות ויחד איתן גם החלו להגיע הזמנות, הסטודיו הביתי התרחב ולבסוף עבר לייצור חיצוני.

כל התיקים הם פרי עיצובה והקו עצמו הוא מאוד נקי ומינימליסטי, בסגנון נשי קלאסי וחף מאקססוריז מיותרים, (בדיוק כמו שאני אוהבת). הייצור מתבצע כולו בארץ, במפעל בנתניה, כיוון שחשוב היה לה שכל תיק יהיה תוצרת כחול לבן, על אף עלויות הייצור הכמעט כפולות.

התיקים של מירב עשויים בדים איכותיים ועור, בדרך כלל בקיץ הקולקציות משולבות ובחורף הקו ברובו מעוצב מאה אחוז עור. אישית אהבתי את צבעי הקיץ הנעימים בגווני חול, אבן, כחול,ואפילו ירוק לימוני מקסים, שעצם המבט בהם משאיר אותי בעונה החביבה עליי לפני המעבר לכבדות החורפית המתקרבת.

collage2a

הקולקציה מתחדשת על בסיס חודשי, כשבכל חודש מגיעים לחנויות בין 5 – 8 דגמים חדשים, שזה בהחלט ראוי לציון ומאוד שונה מהשוק המקביל העולמי, שם בדרך כלל הדגמים, בעיקר אלה שעשויים מעור, נוטים לשלוט על המדף במשך כל העונה ואפילו גם בעונה שלאחר מכן.
המגוון העצום הזה מאפשר בעצם כמעט לכל אחת למצוא את התיק שהיא אוהבת בקולקציה, ובהחלט מתאים גם לבעלות טעם שונה (מישהו אמר קחי את אמא / אחותך / החברה הכי טובה ולכו לקנות לעצמכן תיק?).

collage1a

אז עד שאני אלמד לבחור, אני מזמינה אתכן להכיר את מירב והתיקים היפים שלה, ועל הדרך לפרגן לעיצוב וייצור ישראלי, שזה בכלל כייף גדול!
————————————–

והנה עוד כמה פרטים חשובים:

התיקים של מירב מכוונים ברובם לנשים בגילאי 35 ומעלה, שמחפשות מוצר איכותי לטווח ארוך, כאשר המחירים נעים בין 500 ₪ – 1000 ₪.

דף הפייסבוק של מירב שגב 

רשימת חנויות בהן נמכרים התיקים

—————————————–

ובעמוד הפייסבוק שלי כבר ביקרתם? בואו בואו, ממש כייף שם!!

נירי שאול
אמא לשניים, אישה לאחד. גרה ברעננה, חולמת על לונדון ומנסה למצוא רגעים קטנים של נחת במירוץ הגדול של החיים. עוסקת בייעוץ תדמית עסקית, הגשמה עצמית, וגם מתופפת, כותבת, ועושה רק מה שאני אוהבת. לאתר שלי: http://www.nirishaul.co.il/ לעמוד הפייסבוק: https://www.facebook.com/NiriShaulBusinessImage