מירב האח הגדול: על רכות, תוקפנות ונומרולוגיה קבלית שביניהם:)

מירב האח הגדול – אישיות מגוונת, מסקרנת ודרמתית. היא מעניינת ומכניסה צבע לבית האח. קצת שחרור בתקשורת עם סימה – בהחלט יכול לאזן אותה, להיות חביבת הקהל וגם לצחוק כל הדרך אל הבנק…ויש גם עדכון בסוף הפוסט

merav
מירב האח הגדול – אין ספק שהיא אישיות ייחודית ומעניינת. מה גם, שיש לה שמירה מיוחדת מלמעלה. מפת לידה נומרולוגית קבלית (שם, יום לידה וגורל) מצביעה על ניגודים באופייה. שילוב של רגישות עם חומרנות. עדינה ומתוקה, ומאידך תקיפה ולא נעימה. יש לה יכולת הבנה ואמפטיה לזולת, ומצד שני ערמומית ואכזרית עם נטייה למריבות. ויש עוד כמה סודות שלא ידעתם. סקרנים? בואו איתי…

 קווים נוספים לאופייה של מירב האח הגדול…

יש לה יכולת הבנה מעולה של דברים, המאפשרת לה לפרוץ מעבר לגבולות הרגילים, כמו למשל כישרון משחק מעולה. וכן, היא מאד מסורה לבן זוגה, ויכולה להביא לו מזל טוב. למרות הנטייה למריבות- היא לא אוהבת לצאת דופן, וחשוב לה לחיות בהרמוניה עם כולם. (ראו היחסים עם סימה: "כל מי שקרוב אלי, מתרחק ממך") למרות מזלה הטוב, לעיתים היא נוטה לברוח מהתמודדויות רגשיות. בית האח הגדול מעמת אותה עם הקשיים הללו.

 מירב האח הגדול- איך גלגול קודם משתלב באישיותה המיוחדת?

מירב נמנעת ופוחדת מעימותים רגשיים. אלה גורמים לה להתנתק ולבכות. היא אמיתית ולא משחקת כפי שהרבה צופים כותבים בפורומים. היא מאד רגישה לאגרסיביות ותוקפנות, ובדיוק כאן רואים איך גלגול קודם מעדן את הנטייה למריבות. מה עליה לעשות במצבים כאלה? להיות כוכבת! להסתכל על החיים בכיף, ליהנות וללכת אחרי התשוקות שלה. עצם כניסתה לבית האח הגדול מוכיח שהיא אכן בדרך הנכונה…איזה יופי!!!

 איך משפיעה החברות בין מירב ישראל לסימה מיימון?

מספר גורל במפת לידה של  סימה (33) עושה אותה דרמתית, ומוציאה דברים מפרופורציה. היא שולפת בלי חשבון בלי רסן בלשון. התנהלות כזו מצידה, מעוררת  את הנטייה למריבה אצל מירב, למרות שהיא "בגמילה" מחיכוכים. בנוסף, הדרמתיות אצל סימה מעוררת את הנטייה למשחק אצל מירב. ואכן – ראינו איזה שחקנית טובה היא. מה שכן, היא לקחה את הכישרון למשימה שהיטיבה עם כל הדיירים בבית האח הגדול.

מירב האח הגדול- מה מבשר העתיד מבחינה נומרולוגית וקבלית?

האות המשפיעה  היא האות מ' הראשונה. נפלא! זה מצביע על אירוע משמעותי הקורה בחייה (זכיה במיליון?) בין הגילאים 36-40. כיום היא בת 38+. זו תקופה שהיא אהובה על כולם, מלאה רחמים ומשתתפת בצער הזולת. בנוסף יש לה יכולת להגיע לרמות גבוהות של הארה וקבלת תובנות. בית האח הגדול הוא מעבדה משובחת למימושן.

שנה אישית מצביעה על הצלחה והישגים. זמן טוב לפרסום וחשיפה, צמיחה כלכלית ושגשוג. שנה מעולה לפתיחות וגילוי לב, וגם להעז ולעשות מה שהיא אוהבת. והכל נעשה כאן בבית האח הגדול.

תכל'ס, מירב ישראל אישיות מגוונת, מסקרנת ודרמתית. היא מעניינת ומכניסה הרבה צבע לבית האח. היום לאחר הבנת מפת הלידה, אני יותר מחוברת אליה, ונראה לי שגם ההפקה אוהבת אותה. קצת שחרור בתקשורת עם סימה – בהחלט יכול להוציא ממנה את המיטב וגם לאזן אותה… 

עדכון נכון ל… 11.8.18: היום, לאחר המריבות עם הדיירים, המרירות שמפגינה וההתנהגות בכלל –  לא עושים לי טוב…

  

בהצלחה מכל הלב,

 ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית לזוגיות ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

מאמר נוסף מעניין: מירב וסימה מהאח הגדול- מה מסתתר מאחורי החברות ביניהן?

מקורות: נפתלי פרום- ספר השמות המלא לפי הקבלה.