מירב וסימה מהאח הגדול: מה סוד החברות ביניהן?

החברות בין מירב וסימה מהאח הגדול, זה קשר של מחויבות מחיים קודמים. כדי לצלוח אותו, עליהן לגלות סבלנות וסובלנות, ללמוד לתת מרחב אחת לשנייה ולחיות בהרמוניה ממקום של נתינה אמיתית, שלא על מנת לקבל חזרה. אפשרי? ימים יגידו…

sima merav 55

באחת השיחות בין מירב לסימה מהאח הגדול אמרה מירב: ״לא משנה מה יהיה, אני ואת נישאר יחד״. האומנם? משפט זה מאד סיקרן אותי לחקור ולהבין את מהות הקשר. מה מסתתר מאחורי החיבור ביניהן? האם קיימת נאמנות הדדית בין שתי הנשים? אז כדי לדעת, הלכתי למקורות שלי וגילית כמה סודות מעניינים. סקרנים? הבה נצא לדרך…

 התאמה חברית עפ"י נומרולוגיה, תאריך לידה- מה היא אומרת?

בפן החיובי- החיבור מצביע על קשר מעולה לעשיית חשבון נפש, התבוננות פנימה וקבלת תובנות. כמו כן שותפות מלאה והן מרגישות אחת את השנייה מרחוק. נהדר!

בפן השלילי- עלול להיות מצב של הסתרת סודות, קורים דברים מעורפלים, בלבול וסגירות של אחת מהן. קיימת אפשרות לאשליות מתנפצות וניתוקים מצד הגורל. האתגר כאן שמירב (מספר גורל 1) זקוקה לעצמאות, ואילו סימה (גורל 6) מחפשת את הקירבה אליה.

 שילוב אותיות השם לפי הקבלה- מה מספרים על החברות בין מירב לסימה מהאח הגדול?

 שילוב האות הראשונה (ס+מ = סם, מס) – מצביע על  חיבור אובססיבי אפוף מסתורין. זה קשר מחיים קודמים בו הן מרגישות שאחת חייבת לשנייה חוב מסוים. בגלגול זה הן באו להחזיר את החוב הזה. שתיהן חסרות סבלנות וסובלנות. למירב נטייה לבלבולים רגשיים, ואילו לסימה נטייה לעצבים ולהיסטריה. (מספר גורל 33 מעצים את ההיסטריה של סימה)

 שילוב האות השנייה  (י+י) –  מצביע שמצד אחד יש התלהבות, ומצד שני קשר של קרירות. ז"א עליות ומורדות ביחסים.

 שילוב האות השלישית (ר+מ = רם, מר) בזמן כעס ומתח יש נטייה לעקוץ אחת את השנייה. לא אומרת מי- אבל אחת מהן עסוקה בלרומם את חברתה ואילו השנייה בלהשפיל ולהוריד את מצב רוחה.

 שילוב אות רביעית (ב+ה = בה, הב) מצביע שהן משלימות אחת את השנייה בהרבה תחומים. אבל, יש מצב שאחת מהן משתוקקת לקשר ואילו השנייה (נחשו מי?) פחות משקיעה בו ורוצה רק לדעת, איזה תועלת תרוויח מחברות זו.

 לסיכום: החברות בין מירב וסימה מהאח הגדול, זה קשר של מחויבות מחיים קודמים. כדי לצלוח אותו, על מירב וסימה לגלות המון סבלנות וסובלנות. עליהן לתת מרחב אחת לשנייה ולחיות בהרמוניה ממקום של נתינה אמיתית, שלא על מנת לקבל חזרה. אפשרי? ימים יגידו…

 

בהצלחה מכל הלב,

ציונה אבירם – נומרולוגית ואסטרולוגית קבלית

מנטורית לזוגיות ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

מקורות: נפתלי פרום, זיווג מן השמים.