מיני מי – הסלבס שהתחפשו למיני מאוס בתצוגה של דיסני בשבוע האופנה

בחורה עם מחשב נייד

צילום_שוקה_כהן_(97)_resize

*נעה תשבי למיכל נגרין – סופר סקסי מיני 

אחת מהאטרקציות של שבוע האופנה גינדי-תל אביב, הייתה התצוגה של דיסני בהשראת מיני מאוס. את התצוגה המקסימה אשר נועדה לגייס כסף עבור קרן משאלת לב, הציגו סלבריטאיות שהפכו למיני ליום אחד. אבל בסוף התצוגה גנבה את ההצגה רק מיני האמיתית, כשיצאה אל הקהל בגודל מלא, מנפנפת בעליצות לילדים הרבים שנכחו שם. ברגע הזה, אי אפשר היה שלא לחייך מאוזן לאוזן, למראה מיני שהשתובבה על המסלול, כי גם ילדים גדולים (טוב נו, ילדה אחת גדולה) אוהבים אותה.

צילום_שוקה_כהן_(4)_resize

 

30 מעצבים התבקשו לעצב תלבושת בהשראת מיני העכברה הקוקתית ואייקון אופנה בפני עצמה, כשאת התצוגה פתחה אסתי גינצבורג, בשמלת ערב אדומה ולוהטת (גם אסתי וגם השמלה) של לי גרבנאו עם אוזני עכברה שחורות ועגולות.

צילום_שוקה_כהן_(15)_resize

אסתי גינזבורג בשמלת ערב אדומה של לי גרבנאו וקישוט שיער המזכיר אוזניים של מיני מאוס

*

על המסלול נראו מגוון אינטרפרטציות שונות בהשראת מיני, חלקן ילדותיות ורובן מעצימות את הפן הסקסי של מיני, העכברה הכי מפורסמת בעולם. היו שם דגמים אלגנטיים כמו שמלת התחרה השחורה של ליהי הוד, שלבשה רונית יודקביץ' גם היא עם אוזני עכברה שנראו כמו קישוט לשיער ואיגי וקסמן שלבשה שמלת קטיפה שחורה וארוכה של דורין פרנקפורט. דגמים בסגנון קז'ואל כמו האוברול הלבן עם הדפסי העיגולים והכוכבים שלבשה טהוניה לטובה'לה+ והשמלה המנוקדת המתוקה, שלבשה מיכל אנסקי למאיה נגרי וגם דגמים היתוליים אך מקסימים במיוחד, כמו הסט הנהדר של שמלת הלבבות והמעיל, שלבשה הילה וידור לנעמה בצלאל, או הדגם של ששון קדם, שלבשה נעם פרוטס המרשימה. בהתאם לנושא התצוגה הקליל ולאישיות החביבה של מיני עצמה, רוב הצועדות על המסלול פלרטטו בחן עם הצופים, בראשם נעה תשבי שסגרה את התצוגה סקסית כרגיל גם בתלבושת של עכברה, בשמלה של מיכל נגרין.

צילום_שוקה_כהן_(20)_resize

*טהוניה לטובלה+

צילום_שוקה_כהן_(50)_resize

*נעם פרוסט לששון קדם

מהתצוגה של מיני

* מימין: עמית מכטינגר לדיאנה, סנדרה רינגלר לרונן פראצ'ה ושרון גניש לאפרת מיכמן

מהתצוגה של מיני2

*מימין: יוליה פלוטקין לאייס קיוב, דנה גרוצקי לאריסטו שמט ואור דניאל לדניאל רוימי קדוש

מהתצוגה של מיני1

* מימין: ליאל דניר לעדיקה, שלי גפני להארט ברייקר ומיקי ממון לאליאן סטולרו

מהתצוגה של מיני4

*מימין ומשמאל: הילה וידור לנעמה בצלאל. באמצע: מגי אזרזר לסיסטר M

מהתצוגה של מיני3

*מימין: מור סילבר למיקה נמור,  איגי וקסמן לדורין פרנקפורט ורונית יודקביץ לליהי הוד

צילום_שוקה_כהן_(69)_resize

*מיכל אנסקי למאיה נגרי

צילום_שוקה_כהן_(29)_resize

* נעה תשבי סוגרת את התצוגה

30 מעצבים וסלבריטאיות עיצבו דגמים בתצוגה של דיסני בהשראת מיני מאוס שהתקיימה אתמול עבור משאלת לב ואלה השמות:

אסתי גינזבורג עבור לי גרבנאו, נועה תשבי עבור מיכל נגרין, איגי וקסמן עבור דורין פרנקפורט, שי לי שינדלר עבור סטודנטית שנקר, מגי אזרזר לסיסטר M, הילה וידור לנעמה בצלאל, יוליה פלוטקין לאייס קיוב, סנדרה רינגלר לרונן פרצ'ה, טהוניה לטובל'ה, דפנה לוסטיג לפיו פיו, אניה מרטירוסוב לאלף אלף, עמית מכטינגר לדיאנה, שלי גפני להארט ברייקר, רונית יודקביץ' לליהי הוד, מיכל אנסקי למאיה נגרי, נטלי דדון לאפרת קליג, ליאל דניר לעדיקה, אור דניאל לדניאל רוימי קדוש, מיקי ממון לאליאן סטולרו, מור סילבר למיקה נמור, נעם פרוסט לששון קדם, קרן מור למשכית, חן יאני לקרן וולף, דנה אשכנזי, דנה גרוצקי לאריסטו שמט, שרון גניש לאפרת מיכמן, נטע גרטי לקאלה.

 
 
 
 
מתוך הבלוג של אלישבע כספי

אלישבע כספי
קוראת ווג מתמידה בערך מגיל שמונה (עם שתיים וחצי מילים באנגלית, בלבד) אשר משתגעת על ירחוני אופנה ועיצוב מילדות, עוד מהימים בהם היה אבא חוזר מנסיעותיו בחו"ל עם ערימת מגזינים, ומביא לה את ריח העולם הגדול. למדה ועשתה תארים (LL.B במשפטים ו- MBA במנהל עסקים) אז היא גם עו"ד, אבל מעדיפה לעסוק במה שהיא אוהבת באמת, כתיבה ואופנה ביחד ולחוד.