מין הילוד לא באמת חשוב בעת שאתם בוחרים מתנה ליולדת

מתנה ליולדת

אתם מגדירים תקציב, בוחרים חנות לרכוש בה את המתנה ואפילו מתעכבים על השאלה האם לשלוח את המתנה ליולדת אל בית היולדות או אל ביתה. אם ישנה שאלה שאתם לא צריכים לשאול את עצמכם היא שאלת מין הילוד. לשמחתכם, ניתן להעניק מתנת לידה מושקעת ומרגשת גם בלי לעשות בדיקות מקדימות שכאלו:

 

היולדת שומרת על מין הילוד בסוד? זה לא אמור להפריע לכם

זה לא סוד שהמון הריוניות שומרות בסוד על מין הילוד. ישנן אלו שמראש מבקשות שלא לדעת את מין הילוד שלהן, בעוד ישנן אלו ששומרות בסוד על הפרט הכל כך חשוב מתוך אמונות טפלות. אתכם בכל אופן, זה לא אמור לעניין יותר מדי. מתנה ליולדת שתרכשו בהחלט לא צריכה להיות מושפעת ממין הילוד, כאשר הדרך להפוך את המתנה לרלוונטית לשני המינים היא בין היתר באמצעות הצבע שלה. אז מה תוכלו להעניק ליולדת?

 

אביזרים פונקציונאליים רלוונטים לבנים ולבנות

ישנם אביזרים שאכן מתאימים יותר לבנים וכאלו שמתאימים יותר לבנות, אך בעת שאתם מעניקים מתנות פונקציונאליות, אתם כמעט ולא מוגבלים. ישנו עולם כמעט אינסופי של מתנות ליולדת, כאשר הבחירה מה להעניק היא אך ורק שלכם. ההמלצה החמה ביותר יחד עם זאת היא להעניק פריטים שימושיים כדוגמת בקבוקים או מוצצים, כמו גם פריטי לבוש כדוגמת בגדי הגוף והגרביים וגם מגבות. עם מתנות שכאלו, אין כל חשיבות למין התינוק – המתנה רלוונטית, מדוייקת ומתאימה כך או כך.

 מתנה ליולדת

מתנה ליולדת

צבע המתנה: ורוד ותכלת? OUT! לבן? IN!

כשבוחרים מתנות לתינוק מודעים לעובדה כי הצבע הורוד מתאים לבנות, ואילו הגוונים הכחולים וצבע התכלת מתאימים לבנים. כל עוד אתם מודעים למין הילוד, אכן תוכלו לרכוש מתנה בצבע מתאים. במידה ולא? את הפריטים שאתם מעניקים במתנה תבחרו בצבע הלבן. צבע זה משדר טוהר והתחלה חדשה והוא מתאים מאד לאירוע הלידה ולמתנה חגיגית שכזאת. ישנם אלו המעדיפים מראש לבחור במתנות בצבע הלבן, ויש לכך סיבה:

 

וזה היתרון של פריטים בצבע נייטרלי

פריטי לבוש שאתם רוכשים בצבע הלבן, כדוגמת בגדי הגוף, יכולים לשרת את ההורים הנרגשים גם עם הילדים הבאים שלהם. בעת שאתם מעניקים מתנות בצבע נייטרלי כמו הצבע הלבן, ההורים הטריים יוכלו להעביר את הפריטים הלאה אל הילדים הבאים שלהם, מה שהופך את המתנה שאתם מעניקים למתנה המגלמת בתוכה חיסכון כספי אדיר להורים.