מייק אפ ומסקרה שעשו לי את השבוע

בחורה עם מחשב נייד

IMG_2560
 
 
 
Clinique  Beyond Perfecting Foundation + Concealer
אני כותבת את הפוסט הזה שבוע אחרי שקיבלתי את המייק אפ החדש של קליניק והישתמשתי בו כל השבוע וגיליתי שמעולם לא היה לי מייקפ כל כך אמיד, עם כיסוי כל כך מושלם ושמחזיק מעמד שעות ארוכות.
קליניק משיקה את הדבר הבא, שיעזור לעורך להיראות יותר ממושלם ולהישאר כזה לאורך כל היום: Beyond Perfecting Foundation + Concealer החדש, מייק-אפ נוזלי וקונסילר במוצר אחד, המבטיח כיסוי מלא, עמיד וקליל. מראה עור פנים מושלם. בכל פעם.
גם אם תניחי על כל הפנים כמייק-אפ, או תמרחי באופן נקודתי כמו קונסילר, התכשיר יכסה הכל, אך התחושה תהיה נטולת משקל. כיסוי מלא, אך עם זאת קליל והוא לא ייעלם לאורך היום. עמידות מובטחת עד כ- 12 שעות.
תכולה: 30 מ"ל
מחיר לצרכן: 220 ₪
מחיר השקה עד לסוף חודש מרץ: 169 ש"ח
ניתן להשיג ברשתות הפארם, אפריל והמשביר לצרכן.
 
 
 
 
 
 
Screen shot 2015-03-19 at 6.33.01 PM
 
כשקיבלתי את המסקרה לראשונה וראיתי את המיברשת אני חייבת לציין שלא חשבתי שאתלהב מימנה, אבל לאחר שבוע של שימוש יום יומי בא יש לציין שהיא מדהימה, מחזיקה מעמד המון שעות ולא זזה.
הסאגה של המסקרה המהפכנית החלה עם רעיון גאוני: ניקולא דז'א, המנהל האומנותי ומאפר העל בג'יבנשי, תמיד עיקם את מברשת המסקרה שלו, על מנת ללכוד כל שיערה ולו הקטנה והפינתית ביותר בריסים. הוא חלם תמיד על מברשת עגולה, מדויקת ובעלת יכולת סיבובית גדולה. מברשת מושלמת, המגדירה בשלמות בעלת יכולת ללכוד את כל קשת הריסים ולו הזעירים והפינתיים ביותר, כל אחד ואחד מהם מהקצר ועד הארוך ביותר.
מברשת ה PHENOMEN'EYES המעניקה מראה מהמם לריסים, לא שונתה מרגע ההשקה, אבל כעת, מגיה עם נוסחה חדשנית.
 
2 גוונים חדשים: שחור עמוק וכחול עמוק
מחיר השקה: 161.25 ₪ (אחרי 25% הנחה), לתכולת: 7 גרם
(מחיר מלא: 215 ₪)
מחיר ההשקה בתוקף עד סוף אפריל 2015
להשיג ברשתות ניו פארם, סופר פארם, המשביר והחנויות מובחרות.
 
 

marina
בלוגרית דיסלקטית עם הפראות קשב וריכוז שכותבת עם שגיאות כתיב לא יודעת מתי כותבים עם "י" ומתי בלי....אבל תמיד יודעת מה להגיד :-))))