מיזוג לאוהלים לאירועים

בחורה עם מחשב נייד

דרך מעולה לעריכת אירועים מיוחדים נחשפת כאשר מגלים את האפשרות לשכור אוהלי ענק. מסתבר כי אוהלים יכולים להוות יופי של תפאורה ליופי של אירועים בקיץ. אם נדמה לכם כי באירועים כאלה יהיה קצת חם או גרוע מזה, מרגישים חום בלתי נסבל, כדאי לדעת כי אין כל בעיה למזג את האוהלים בעזרת אמצעי מיזוג וקירור חדשניים. בחברת נתנוב, אוהלים טכנולוגיים, ניתן לשכור אוהלים יוצאים מן הכלל, לכל אירוע. כמו כן, בקיץ ניתן להזמין את האוהלים בתוספת מיזוג שיעניק קרירות נעימה לאורך האירוע כולו. אירועים בחום הישראלי באוהל ממוזג – אלה אירועים שנראים ומרגישים לגמרי אחרת!

נתנוב-אוהלים-לאירועים דגמי 2019 חדשים

כיצד ניתן לקרר את האוהלים

באוהל ממוזג ניתן לערוך אירועים בכל קנה מידה ולכל מטרה. אירועים קטנים ואירועים גדולים, כנסי חברה ותערוכות, חתונת, חינות או ימי הולדת. הם מתאימים למסיבות ולכל הזדמנות אחרת. וכעת, אין ספק כי לא מספיק לומר אוהלים ממוזגים כדי להבין עד הסוף – איך בעצם מקררים ומצננים את האווירה וכן האם באמת ניתן לצנן כהלכה גם את אוהלי הענק.

לשאלות הללו יש תשובות מאוד פשוטות. קידום כל – קירור אוהלים לאירועים זה לא רק אפשרי אלא גם מתבצע ביעילות גם אם האירוע מתנהל באוהל מהגדולים ביותר (מאות מטרים רבועים ואפילו יותר). את פעולת הקירור ניתן להתאים לפי הרצוי, כאשר נעשה שימוש במזגני אוויר משוכללים או במכשיר מסוג אחר שנקרא מצנן. אגב, מספר המצננים והמזגנים נקבע בהתאם לגודל האוהל שמקימים ועל פי מספר המוזמנים והכל, כדי שתהיה אווירה נעימה וקרירה.

נתנוב - אוהלים ממוזגים

מצנן עובד באופן שונה ממזגן והוא מתאים מאוד כדי לקרר בסביבה חמה אך יבשה. ניתן לצנן אזור מאוד גדול באמצעות פיזור טיפות מים זעירות המפוזרות באוויר. מזגנים, לעומת זאת, טובים מאוד להורדת הטמפרטורה ועומס החום בסביבה לחה. כך פועלים גם המזגנים שביתנו ובדיוק כך פועלים גם המזגנים הגדולים שמתקינה חברת נתנוב כחלק מהשירות של אספקת אוכל מושכר וממוזג. המזגן מסלק את הלחות מהאוויר שבתוך האוהל והיא זורמת החוצה כטיפות מים ובאוהל – מרגישים נעים וקריר (בהתאם לדרגת הקירור הרצויה).

נתנוב – אוהלים לשירותכם

אחרי שהסברנו את עיקרי הדברים הקשורים עם צינון אוהל/ים לאירועים אנו מזמינים אתכם לפנות לחברה מקצועית המתמחה למעלה מ 20 שנה בתחום השכרת אוהלים לאירועים. יש לכם שאלה נוספת בעניין השכרת אוהלים? רוצים להזמין אוהל אבל לא בטוחים עד כמה גדול הוא צריך להיות? חברת נתנוב עומדת לרשותכם בכל שאלה עם שירות אדיב ומקצועי. ניתן להזמין אוהלים המבוססים על מסגרת קשיחה, כך שלא צריך עמודי תמך מסורבלים. האוהלים מוקמים על ידי פועלים מיומנים, בפיקוח מהנדס וניתן להזמין גם ציוד נלווה. אפשר לקבל גם גנרטורים בעלי הפעלה שקטה, במות לאירועים וגם ריהוט. האוהלים ישדרגו את האירוע שלכם, בכל מקום בו תבחרו להקים את האוהל.