מיזוג אוויר תעשייתי

בחורה עם מחשב נייד

רבים מאיתנו לא מקדישים את תשומת הלב הרצויה לנושא של מיזוג אוויר תעשייתי. מפעלים, מחסנים, אולמות תצוגה ומבני תעשייה בכל רחבי הארץ תלויים במידה רבה באפקטיביות של מיזוג אוויר מן הסוג הזה. ללא מערכות מיזוג לא ניתן לשמור על הטמפרטורות הרצויות עבור המוצרים ואי אפשר להבטיח תקינות לאורך זמן. מעבר לכך, אין צורך להזכיר עד כמה מזג האוויר בישראל יכול להיות קיצוני. השילוב בין טמפרטורות גבוהות לבין אחוזי לחות לא מבוטלים משפיע על ענף התעשייה וגורר שורה ארוכה של השלכות.

באמצעות פתרונות מיזוג אוויר תעשייתי ניתן למנוע את רוב הנזקים ולהבטיח סביבת עבודה אופטימאלית. חברות העוסקות בתחום של קירור ומיזוג מציעות סל שירותים רחב הכולל:

– התקנת מזגנים לצרכי התעשייה
– שיווק מערכות מיזוג המאפשרות נפח קירור משתנה (VRV או VRF)
– אספקת מערכות מיזוג בטכנולוגיית WS
– שילוב צ'ילרים ומתקני קירור בתעשייה הפרטית והציבורית
– שירותי תחזוקה, התקנה ותיקונים

מה מיוחד במערכות מיזוג אוויר תעשייתי?

הייחודיות של מיזוג אוויר תעשייתי באה לידי ביטוי בצריכה גבוהה של אנרגיה. בניגוד למזגנים ביתיים או משרדיים בהם הצריכה היא יחסית מבוקרת. מזגנים תעשייתיים נדרשים לעבוד בתנאים לא פשוטים. חשוב להקפיד על התקנת מערכות המאפשרות ניצול מלא של משאבי חשמל ומים. בצורה כזו ניתן גם לחסוך בכסף וגם להבטיח יעילות גבוהה.

שירותי מיזוג אוויר מתאימים למוסדות, ארגונים, עסקים ולקוחות פרטיים. חברות מיזוג מציעות שירותי סיוע ועומדות לרשות הלקוחות בכל דרישה. כדאי לערב את נציגי החברות הללו מוקדם ככל האפשר ולהקפיד על תהליך נכון של התאמת מוצרי המיזוג. בנוסף, רצוי לברר כיצד התקנה יכולה לחסוך הוצאות עבור הלקוח. המשק הישראלי זקוק לפתרונות מיזוג ותלוי בהם לצורך המשך פעילות תקינה גם בתקופות החמות.