מיונז טבעוני- מיוZEN

מתי קל יותר להיות טבעוני? בעבר, כשהיה זמן פנוי לכל העיסוק עם תהליך הבישול, ההשריה והכנת האוכל, או היום כשאולי יש לנו מעט זמן לבלות במטבח, אבל הרבה יותר אפשרויות ופתרונות שאפשר למצוא בכל סופר?

לדעתי, בימנו קל יותר להיות טבעוני. גם בגלל שפע הפתרונות וגם בגלל המודעות ההולכת וגדלה. אם פעם פתחו עליך זוג עיניים כשביקשת באירוע מנה צמחונית, הרי שהיום זה מקובל ונדרש.

מיוZEN  סדרת ממרחים טבעוניים  במרקם מיונז

חברת "זן מזון בריא", מפתחת מוצרים טבעוניים וללא גלוטן, יצאה בסדרת ממרחים משובחת ואיכותית, ללא ביצים, במרקם מיונז, בשם "מיוZEN". הממרחים מבוססים על רכיבים באיכות גבוהה במיוחד, ומוצעים ב-4 טעמים: קלאסי, ספייסי- צ'ילי חריף, וואסבי ופלפל שחור.

זן מזון בריא - סדרת מיונז טבעוני

הממרחים מבוססים על שמן חמניות בכבישה קרה, חלב מפולי סויה איכותיים וטריים שאינם מעובדים או מהונדסים, חומץ תפוחים איכותי, סוכר קנים אורגני – קנה סוכר שגדל ללא חומרי הדברה ושאינו עובר עיבוד, מלח ים טבעי וזרעי גואר (מייצב טבעי).

מיונז ללא ביצים ספייסי- בלוג טבעוני

אהבתי את הטעם המשובח, כיף שיש מה למרוח על הסנדביץ הטבעוני, (תאמינו לי שמאוד קשה למצוא מה למרוח). אהבתי את העובדה שממרחי "מיוZEN" מיוצרים מרכיבים איכותיים וטובים לבריאות, ללא חומרים משמרים, וללא רכיבים מעובדים או מהונדסים גנטית. וגם התוספות של הטעמים המיוחדים בממרחים הן טבעיות, כגון – צ'ילי חריף, פלפל שחור גרוס ואבקת שורש ווסאבי.

מיונז טבעוני

הממרחים מגיעים בצנצנות מהודרות ויפות (גם לנו מגיע!) והטעם דומה מאוד למיונז, רק עדין יותר.

עוד על חברת זן מזון בריא

המוצרים כשרים בהשגחת בד"ץ "בית יוסף" ורבנות מעלה יוסף.

מחיר:  21.90 – 22.90 ₪ לצנצנת של 220 גרם.

לילך
בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".