מיומנה של מתמודדת לראשות עיריית אשקלון – והפעם :"צוקית איתנה 2"

בחורה עם מחשב נייד

בס"ד

WhatsApp Image 2018-06-07 at 10.15.49

אז אנו עומדים שוב, בפתחם של ימים לא קלים.. הגיזרה מתחממת ולעתים קרובות אפילו קרובות מידיי נשמעת אזעקת "צבע אדום" . וכהרף עין, אני חוזרת לדה ז'ה וו של מס' שנים אחורה. החרדות, הרגשת האי ודאות, ובעיקר הדאגה לחיילנו שנמצאים שם ומגינים עלינו ועל כל עם ישראל.

אני תוהה :האם למדנו אי אילו לקחים מהפעם הקודמת או שמא נחזור על אותן טעויות ללא הסקת מסקנות . הארץ הזו שתושביה נעמדו כצוק איתן כולם יחד וכל אחד לחוד בחזיתו הוא, כוחות אדירים של אחדות, אהבה וחוסן הורעפו על כולנו אך האם התשתית הכלכלית אף היא התחזקה? האם העסקים הקטנים יוכלו לעמוד בפני עוד  מהלומה שכזו ?חייבת לציין שבמלחמה הקודמת לאחר 100 ימים בהם העסקים לא עבדו ואיבדו את הכנסתם קמה לראשונה התאגדות העסקים הקטנים שנלחמה על מנת לקבל את זכויותיה . בהמשך ניסינו עוד מס' דרכים לקדם את גלגל המשק המשפיע במדינה אך הגלגלים עובדים מעט מדיי ונראה שאינם מתקדמים עם רוח הזמן והטכנולוגיה .

10672134_836702073015005_1111701469392614469_n

כאן החליטה התאגדות העסקים לקחת אחריות (וביננו, אם לא ניקח אחריות על העסק שלנו אף אחד לא יעשה את זה) אני יודעת שאנו כל כך עסוקים בהשרדות היומיומית שקשה לנו לפעמים להרים את הראש ואנו עסוקים ב"דחוף"  אך החשוב לא פחות חשוב.

אז הגיע הזמן ללא קשר אפילו למצב הבטחוני שנוכל להתפרנס גם העסקים באשקלון ועוטף עזה בפרוייקט יחודי שיזמה התאחדות העסקים להקמת אתר סחר עולמי  לעסקים קטנים ובינוניים.

כמו אמזון ,בוקינג , ebay וכל כולו מיועד בשלב זה לעסקים בעוטף עזה ואשקלון :חקלאות ,תכשיטים , בתי הארחה ,מסעדות , ביגוד  הכל ניתן יהיה להזמין מכל העולם!

אך כדי שהיוזמה הנפלאה הזו תצא לדרך כל מה שצריך זה עוד עזרה מכל אחד מאיתנו ושותפות של כל העסקים כדי להוביל להצלחה גדולה !

איך עושים את זה? אם אתה עסק קטן מאשקלון ועוטף עזה הצטרף לרשימת העסקים תוכל לתרום החל מ50 שח לשובר ומעלה כדי להופיע בפלטפורמה. אם אתה עסק/ אדם פרטי שרוצה לסייע לנו תוכל להיות שותף על ידי רכישה של השוברים שלנו על מנת שנוכל להקים את הפלטפורמה על מנת שירכשו מעסקים דרך האינטרנט.

אז קדימה – לא רק דיבורים, נעבור למעשים!

הפתרון הזה יישרת את כלל העסקים הקטנים בישראל בטווח הארוך שמתמודדים כל הזמן עם תחרות בלתי אפשרית ומצב בטחוני ומדיני לא יציב .

הכנסו לקמפיין הד סטארט וקנו שובר למתנה מעסק מאשקלון ועוטף עזה כך נוכל לסייע לעסקים שלנו כאן בעירנו ולהצמיח אותם.

https://m.giveback.co.il/?id=3252#/main הכנסו עכשיו

אנו בדרום מתחייבים לעמוד בחזית ולהגן על המולדת ומבקשים גם לצמוח  ולהצמיח כלכלית ולהשאר איתנים. יחד עימכם נהיה חברה חזקה ואיתנה.

בתקווה לימים שקטים הרבה יותר..

שבת מבורכת J

אנשי השנה

rikishai
ד"ר ריקי שי חברת מועצת העיר אשקלון - מתמודדת לראשות עיריית אשקלון 2018 כחברת מועצת העיר ממונה על החינוך הבלתי פורמלי,קידום נשים ועסקים, ולאחרונה ממונה על השירות לתושב. ריקי שי אשת חינוך, PhD במדעי ההתנהגות ו-M.Aבניהול חינוך, מרצה ובעלת מכללה מזה 15 שנים (משנת 2000) . בתפקידי כמנכ"ל מכללה הכשרתי אלפי עובדים ומנהלים מכל הארץ בסדנאות לשיפור מיומנויות ולמימוש עצמי. עוסקת גם במחקר ופיתוח בתחום החברתי ובנושאים הקשורים לקידום והעצמת נשים, מרצה בקורסים ללימודי נשים ומגדר ולימודי תעודה מנהלות מעון,מטפלות וסייעות בחינוך מאמנת (coaching) אישית ומתמחה בהפרעות קשב וריכוז, סופרוויזרית למאמנים מתחילים מלווה ומכשירה אנשים מכל התחומים להציב מטרות ולהגשים חלומות. מחברת הספר "להתחבר לטבע שבך" במטרה להביא את ההתחברות לאדם ולכל העוצמות שבו ולהביא אותן למימוש עצמי. הקימה את "בית האישה" באשקלון, ומשמשת מנהלת בפועל, תפקיד הכולל כתיבת תכניות ההדרכה, הכשרת מנחים, מאמנים,שיווק, ניהול, ייעוץ לארגונים ולפרטיים והנחייה. בין היתר מעבירה סדנאות לארגונים הבאים: רשויות,עיריית באר שבע, מועצות מקומיות,תמ"ת- הכשרה מקצועית, מתנס"ים, מכללות ,קתדרות שונות ועוד.