מידע מקיף על מחירי בוטוקס

בחורה עם מחשב נייד

טיפולי הזרקת בוטוקס הפכו בשנים האחרונות למושג שגור בעולם האסתטיקה. הליך שהחל את דרכו כדרך טיפול בתופעה של עין עצלה, עשה את דרכו בביטחון אל עבר פסגת טיפולי האסתטיקה והיופי. לא רבים יודעים זאת, אך אותו חלבון הוא למעשה רעלן מסוכן ובעל תכונות מסוכנות ממשיות, גם באם ניתן בכמויות קטנות ביותר. עם זאת, באם ניתן תחת תנאים מבוקרים ותוך שימת דגש מרבי על המינונים הניתנים ואזורי הזרקה ייעודיים, מסגל לעצמו החומר תכונות עצביות משתקות. תכונות אלו למעשה מאפשרות לחומר לתפקד כמעלים הקמטים האולטימטיבי בכך שמרפה את השרירים ומספק מראה פנים עור חלק ובריא.

בכל הנוגע לטיפול הזרקת בוטוקס מחירים נעים ומשתנים כמובן בהתאם למספר גורמים שונים, אשר הראשי שבהם הוא כמובן סוג הטיפול. בנוסף, כמובן שישנם גורמים נוספים שמשפיעים על המחיר, ובינם סוג החומר המוזרק, מספר ההזרקות הנדרש (משתנה בין מטופל אחד למשנהו), מין המטופל, מוניטין המרפאה וכן מיקומה הגיאוגרפי.

בוטוקס מחירים ממוצעים, סוגי טיפולים ואזורי הזרקה

–  העלמת וטשטוש קמטים: השימוש הנפוץ ביותר לחומר הבוטוקס הוא ללא ספק העלמת וטשטוש קמטים, לרב באזור הפנים. ההזרקה מתבצעת בשלושה אזורים עיקריים: מצח (800 – 1,250 ₪), צדי העיניים (750 – 1,100 ₪) ובין הגבות (750 – 1,050 ₪), ומחירה משתנה בהתאם למספר ההזרקות הנדרש כדי להשיג את המטרה וכן סוג החומר בו נעשה שימוש. על מנת לשמור על תוצאות איכותיות לאורך טווח, חשוב לשמור על תדירות הזרקה של אחת למספר חודשים.

–  טיפול בהזעת יתר: הטיפול השני הנפוץ ביותר בשימוש החומר הוא לתופעה זו שנחשבת לנפוצה מאוד. ההזרקה מתבצעת בשלושה אזורים עיקריים: בית השחי , כפות הרגליים (5,000 – 7,500 ₪) וכפות הידיים (3,500 – 5,500 ₪). גם בסוג זה נדרשת לרב הזרקה חוזרת אחת לחצי שנה עד שנה במטרה לשמור על תוצאות איכותיות ולאורך זמן. בכל הנוגע לטיפול בתופעת הזעת יתר בעזרת בוטוקס מחירים נעים ומשתנים גם בהתאם למינוני החומר הנדרשים להשגת המטרה וכן מצב ההזעה של המטופל.

–  עיבוי שפתיים: בעוד שנחשב למעלים הקמטים הטוב בעולם, שימוש נוסף של החומר הוא בדמות עיבוי שפתיים, כתחליף לחומר המילוי הפופולרי סיליקון. יתרונו של החומר בכך שאינו זר לגוף במידה בה הסיליקון, כך שבטוח יותר לשימוש ומלווה בסיכונים מופחתים באם דולף. הזרקתו של החומר להליך זה גבוהה יותר לעומת הסיליקון, אך נחשבת לבטוחה יותר לאין שיעור לעומתו. עלות הזרקה יחידה בטווח שבין 1,700 – 2,100 ₪.

אתם מתעניין לעבור הזרקת בוטוקס לשם טיפול באחד הטיפולים לעיל, חשוב לבצע השוואת מחירים ומרפאות מקיפה טרם הבחירה בדבר המומלצת ביותר לביצוע הזרקת בוטוקס. חשוב לזכור שעל החומר להיות מוזרק במינונים מדויקים ולהתבצע אך ורק בידי אנשים מקצועי מוסמכים לכך, על כן הבחירה בדבר המרפאה לביצוע המשימה צריכה להתבצע באופן מושכל. למידע נוסף אודות בוטוקס מחירים, טיפולים פופולריים, מי מתאים להזרקה, דגשים בנוגע למשך ההחלמה והצעות אטרקטיביות ממיטב המרפאות בארץ, צוות האתר ישמח לעמוד לשירותכם.