מיגרנה – פתרון באמצעות רפואה סינית. דיקור סיני למיגרנה

פתרון סופי למיגרנה ע"י דיקור סיני. דיקור סיני למיגרנה

בחורה עם מחשב נייד

ראו את הסרטון על דיקור סיני למיגרנה YouTube סוף למיגרנה ע"י דיקור סיני

הרופאים הסינים העתיקים הצליחו לבנות תרשימים מדויקים של זרימת האנרגיה בגוף האדם. למסלולי זרימה אלה קוראים מרידיאנים. על גבי המרידיאנים נמצאות נקודות דיקור. לכל נקודת דיקור תכונות וסגולות משלה. יש נקודות שמטיבות את פעולת האיברים הפנימיים, יש נקודות שמרגיעות ויש נקודות שמשחררות תקיעות בזרימת האנרגיה על ידי השפעה על מערכת העצבים. כלומר הדיקור בנקודות האחרונות יטפל בכאב.

חייבים לדעת שטיפול דיקור סיני למיגרנה  בעצמו אינו כואב ומבוצע ע"י מחטים סטריליות, חד פעמיות ודקות במיוחד. מעניין לציין שדיקור נגד כאבי ראש מתבצע בעיקר באזור הרגליים ולא בראש. זה קורה מכיוון שדיקור בנקודות מרוחקות מפזר את הכאב בצורה מועילה יותר מאשר דיקור מקומי. דוקרים בנקודה שנמצאת ברגל על מסלול המרידיאן של זרימת האנרגיה לראש, ושם מתרחש שחרור החסימה והפלא ופלא – המיגרנה נעלמת!
מיגרנה לפי הרפואה המערבית נגרמת בגין התכווצות והתרחבות כלי הדם בראש אשר לוחצים וגורמים לכאב. כאמור, לפי הרפואה הסינית הסיבה לכאב הינה הפרה בזרימה החופשית של האנרגיה באזור הראש. ואמנם דיקור בנקודות המיועדות לטיפול בכלי הדם מאפשר הסדרה מחודשת של זרימת האנרגיה. דיקור סיני עוזר לא רק בזמן הכאב, אלא מסדיר את הזרימה התקינה לאורך זמן. במילים אחרות הרפואה הסינית מבטיחה תקופה ארוכה ללא התקפים וכאבים גם בעתיד! וכל זה ללא שום תרופות כימיות, הנותנות הקלה זמנית אך יכולות לגרור השפעות שליליות על הגוף לטווח ארוך.

אל תחכו, ואל תסבלו עוד רגע אחד! בואו לטיפול ותפטרו מהמיגרנה. שפרו את האיכות החיים שלכם כבר היום ותוכלו לשכוח מכאבי ראש.

רפאל רוזנסקי (M.Sc., Dip.Ac.) – מטפל בדיקור סיני ומנהל מרפאת רפאל לרפואה סינית. טיפולים משלב מגוון שיטות ריפוי טבעיות ולרבות דיקור סיני. פתרון לבעיות גוף ונפש, כל סוגי הכאב, עייפות, דיכאון, בעיות נשים, פוריות, הרזיה ועוד. למרפאת רפאל סניפים בתל אביב וראשל"צ.
התקשרו עכשיו טל  054-5721258
אתר של רפאל רוזנסקי https://rafaclinic.co.il/

 

רפאל רוזנסקי - רפואה סינית משולבת
רפאל רוזנסקי (M.Sc., Dip.Ac.) - מטפל בדיקור סיני ומנהל מרפאת רפאל לרפואה סינית. פתרון לבעיות גוף ונפש, כל סוגי הכאב, עייפות, דיכאון, בעיות נשים, פוריות, הרזיה ועוד. למרפאת רפאל סניפים בתל אביב וראשל"צ. טל' 054-5721258, https://rafaclinic.co.il/