מטרת קורס עיצוב גרפי

בחורה עם מחשב נייד

איך ללמוד להיות מעצב גרפי עם תעודה ביד!    לימודים אישיים ופרטיים מהבית אונליין דרך המחשב עם מורה שמחובר אליך למחשב אחד על אחד בצורה פרטית ואישית ללימודי תעודה להיות מקצוען בתחום למד לבצע בעצמך עיצובים גרפיים במחשב לימוד בהדרכה אישית יחס אישי מביאים לתוצאות מעולות  מטרת קורס עיצוב גרפי מי שחושב ללמוד עיצוב גרפי כדאי שיידע את זה, תחום עיצוב וגרפיקה הולכים יד ביד עבור המעצבים הגרפיים, מדובר בשילוב של 2 אלמנטים מושגיים חזקים ביותר, בשילוב שלהם יוצא תוצר, שאיתו ניתן להעביר מסר, ביקורת, להביע דעה וכו'. בין אם מדובר בעיתון מעוצב עם כתבות חדשותיות או בספרי קריאה עם גרפיקה מעניינת ומעוצבת, אתרים מעוצבים שונים ועוד המון אחרים.

רוצים לעבוד בתחום רווחי ביותר כמו עיצוב גרפי? מחפשים מידע  רלוונטי על עולם הייטק במאמר זה תקבלו את כל הטיפים האפשריים איך להיות חלק מעולם זה  מטרת קורס עיצוב גרפי יש תיאוריות שונות ופרקטיקות שונות שצריך ללמוד, יש את עניין הקומפוזיציה הנכונה, לדעת איפה למקם כל אלמנט כדי שיהיה חיבור טוב להעברת מסר לצופה, בין אם מדובר בטקסט תמונה, או צבע, כשאלמנט אחד עומד ליד אלמנט שני במרחקים מוסכמים וטובים לפי חוקי עיצוב שונים שגם עליהם תלמדו, תיווצר לכם יצירה שממש יכולה לדבר, לספר, על כל מה שאתם הייתם רוצים לספר לצופה. מושגים נוספים יהיו תורת הצבע, שימוש טוב באור וצל שגם עוזר למתן עומק ועניין ליצירות, אם מדובר באלמנטים של טקסט או תמונה, תוספות של אור וצל, עוזרות מאוד להעצמת היצירה, הטיפוגרפיה גם היא מרכיב חשוב, תורת הכתב סוגי הכתב שגם יכולים להעביר סוגי אווירה שצריכים לתרום למסר שתרצו שהעבודה שלכם תעביר, ועוד הרבה מושגים טובים ואחרים בתיאוריה שבסוף ייושמו הלכה למעשה בתוכנות הגרפיות שייעשה בהם שימוש על ידי התלמידים.

שיעורי הסבר על עולם העיצוב הגרפי  מומלץ לצפייה לכל מי שרוצה להיות חלק מעולם זה

[youtube RTNm3jRT6R0]

[youtube 3PkEL0BbkfE]

[youtube 0oEohb-PVjM]

צרו קשר עכשיו וקבלו מידע נוסף אודות הלימודים

לדתיים חרדים עיצוב גרפי לימודים

מטרת קורס עיצוב גרפי  לעבוד מהבית או במשרד פרסום! ללמוד לעבוד ולדעת לעצב עיצובי גרפיקה  בצורה מקצועית עם התוכנות הגרפיות וליישם את חוקי העיצוב – להיות מעצבים גרפיים מקצוענים ומבוקשים בתעשייה הישראלית ובעולם כולו כל מה שרציתם לדעת על עולם המדיה  הדיגיטלית  בניית אתרים –  העיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת , במאמר זה תקבלו   שיעורי  הסבר מפורטים בווידאו  ומידע  מאוד חשוב על עולם הגרפיקה הדיגיטלית יש את הלימודים העינויים ויש את הלימודים המעשיים. כמובן תלמדו לעבוד על התוכנות הגרפיות השונות, חשוב שיהיו הכי מעודכנות שניתן כדי שתוכלו לעבוד בשוק העבודה עם התוכנות המעודכנות שלרובם יש. הדבר הכי נכון לעשות לגבי לימוד תוכנות, הוא ללמוד מהבסיס, ללמוד על הממשקים, ללמוד את הכלים שאיתם תעבדו בתוכנה, תוכנת הפוטושופ היא תוכנה מעולה לעיבוד ועיצוב תמונה, תלמדו איך לעבוד איתה באופן מקצועי ונכון ואיך לשלב  אלמנטים של טקסט ואפקטים, אילוסטרייטור היא עוד תוכנה מדהימה ששינתה את אופן יצירת הלוגו והדפסתו לאלתר, הלוגו יוצא הרבה יותר חד כי הוא וקטורי, במיוחד אותיות הדפוס שחשוב שיראו טוב זה המוניטין של החברה ושלכם כמעצבים, יש גם את תוכנת האינדיזיין  שמשמשת לעימוד ספרים, חוברות קטלוגים ומגזינים עם שילוב אלמנטים גרפיים מכל תוכנה אחרת אפילו טבלאות מוכנות בוורד ועוד המון דברים אחרים.

 

 

 

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/