מטרנה TO GO

בחורה עם מחשב נייד

שם המותג מטרנה TO GO מעלה אצלי זכרונות רבים בהם מוצר זה הציל אותי.

אני לא נכללת בין האמהות שמסתובבות עם תיקים גדולים (שקונים במחיר מופקע בחבילת לידה), דרך אגב, נשאר לי אחד כזה חדש למכירה.. עוד כשהילדים שלי היו בני כמה חודשים, הסתובבתי עם תיק יד קטן וקומפקטי (כמו שאני אוהבת) שנכנסים בו בקבוק ו-2 שקיות מטרנה TO GO למקרה ש…

ו"מקרה ש…" קרה לצערי הרבה פעמים. כשילדים קטנים הם נדבקים בגן בכל מיני וירוסים ומחלות מוזרות שצריך לרוץ איתם הרבה למרפאה ומה לעשות, האוכל לא תמיד זמין ומה עושים כשהם רעבים?

בכל מקום (אפילו במרפאות קופת החולים ובבנק) ניתן למצוא מיים רתוחים ומה שנשאר זה לקחת כפית , בקבוק ולשפוך בתוכו שקית של מטרנה TO GO ואז…את מסודרת, התינוק מסודר וכולם שמחים.

עשיתי את זה בכל מיני מצבים: ברכב, במרפאה של הקופה, בפיקניק, בקניון ואיפה לא!

לכן הפתיע אותי לטובה כאשר שמעתי שחברת מטרנה, החברה המובילה בישראל בתזונת תינוקות ופעוטות, מרחיבה את סדרת הExtra Care ומשיקה מארז To go, מארז המכיל 5 מנות מדודות לשימוש נוח מחוץ לבית.

מטרנה Extra Careהינו תחליף החלב הקרוב ביותר בהרכבו לחלב אם, והיחיד בעל "אפקט ההגנה", שילוב של פרה ביוטיקה ופרוביוטיקה, התורמים לחיזוק ההגנה החיסונית של התינוק.

לדברי אורלי רגב, סמנכ"ל השיווק של מטרנה: "מארז ה'To Go' נועד לתת מענה לאמהות היוצאות עם תינוקן מחוץ לבית, משאירות את הפעוט עם הסבתא או המטפלת, או לאמהות מיניקות אשר החליטו לשלב הנקה עם תחליף חלב וזקוקות למנות מדודות שיאפשרו להן הכנת מנה בודדת בכל פעם, תוך שמירה מקסימאלית על הטריות".

פרטי המוצר:

 מארזי "מטרנהExtra Care  TO GO" מתאימים לשלב 1 ו 2 – חבל שאין שלב 3 כמו שהיה בזמני (היות ובדרך כלל בשלבים הראשונים אמהות מניקות). הצעה לחברת מטרנה.

כל מארז מכיל חמש מנות מדודות של תחליף חלב מטרנה Extra Care, כל שקית מכילה כמות המתאימה להכנת כ- 180 מ"ל תחליף חלב.

ניתן להשיג ברשתות הפארם ובפארמים.

מחיר: החל מ- 12.99 ₪.

 גילוי נאות – קבלתי את המוצר להתנסות וסקירה בבלוג.