מטפלת או מתקשרת? אני גם וגם

יש דברים שיותר קל להגדירם בהרבה מילים – מטפלת שהיא גם מתקשרת? תמיד מרימים גבה. אז הנה ההסבר בקצרה

חוזרת תמיד לכחול

בגיל 46 קפצתי למים, השארתי מאחורי תנאים ומשכורת טובה, מחשב, מקלדת, פרוייקטים ושפות תכנות ובחרתי בהתרגשות לעזור לנשים. דמיון מונחה היה הכלי הטיפולי הראשון שלמדתי. בסוף שנת הלימודים בעת הדגמה של תהליך, כשאני ה"דוגמנית", אני מוצאת את עצמי, באנגליה, בימים טרום עלית המלך ארתור לשלטון, עומדת בקדמת דשא עמוס נערות מתרגשות, כאשר אני שם, בבגד כחול, שיער לבן ארוך מאד (באותה תקופה במציאות היה לי שיער קצוץ), הכוהנת הגדולה, מבינה שזה בית ספר להכשרת הנערות לכהונה, שאני עומדת בראשו.
זה היה תהליך שממש ריגש אותי ורק לאחר כעשר שנים הבנתי שזו היתה הצצה לגלגול קודם, משמעותי.

צילמה: קרן חיימוביץ שם טוב

להתחבר לבגד הכחול של הכוהנת
להתחבר לבגד הכחול של הכוהנת

לפני כחמש שנים, ימים ספורים לפני ראש השנה, אני מקבלת חזיון-תקשור, בנוכחות מי שהפכה למורתי וחברה טובה, שלי יהושע: שלושה מדריכים פונים אלי ושואלים אותי האם אני מוכנה לעזור לאנשים בעזרת העברת מידע וריפוי, עניתי "כן", בהתרגשות ענקית.
סוף, סוף זה קרה לי! ומסתבר שזה אפשרי להתחיל לתקשר באמצע החיים! עשר שנים כל כך רציתי וכמעט התייאשתי והנה זה קורה.
מאותו רגע החל השילוב של היותי מטפלת עם תקשור.
לאחר שבועיים אני מקבלת מסר ריפוי לגבי עצמי, להתמלא ב- רכות, למלא את עברי ברכות, מה שאפשר לי ללדת את הסדנא "צומחות יחד ברכות" ממנה נגזר השם העסקי שלי צומחות יחד.
הרבה התנסויות ותרגולים עיצבו את הדרך הטיפולית שלי. אני שהגעתי ממקום שממש לא סומך ומאד ביקורתי, קיבלתי והבנתי שרכות היא הדבר היחיד שמאפשר לי לצמוח עוד ועוד. לשמחתי אני רואה שרכות נותנת מענה להרבה נשים ומאפשרת לעבור ריפוי עמוק, להכיר במי שהן, לצמוח ולהגשים את עצמן. הכל בליווי תדר אנרגטי שנקרא "תדר בריאת הנשמה" .
[אולי מיותר לציין, אבל בכל זאת, אני ממש לא מגדת עתידות]

המלצה של מטופלת (ברשותה) שפשוט עצרה את נשמתי:

המלצה 29.10.18
המלצה 29.10.18

כשעזבתי את עולם המחשבים לא יכולתי לדמיין שכעבור חמש עשרה שנים, אטפל, אתקשר ואלמד, ויותר מכך אהיה בהסכמה עמוקה לפסוע בלא נודע, שמאפשרת לי להגשים עוד חלקים בפאזל הענק הזה שנקרא חיים.

משהו שכתבתי על רכות לפני כשלוש שנים:

רכות היא מקום
בו מתאפשר
לאני להיות אני,
לכאב להיות כאב,
לעצב להיות עצב
ובתוך כל זה,
מתקיימת בי היכולת
לחבק את עצמי ולנשום. השרדות אינה מאפשרת זאת.
מגיעה הרכות ואומרת:
זה האנוש שבי שעצוב,
זה האנוש שבי שכואב,
זה האנוש שבי שטועה
ותוסיף ותאמר:
זו העת לחבק את היותי אנוש.
באהבה גדולה.
[התקבל בתיקשור]ככה אני מעבירה מידע וריפוי, צילמה: יונת סער

בתהליך טיפול-תקשור
בתהליך טיפול-תקשור

ענת נוי עזריאלי
052-8085787
מפגשי טיפול תקשור ומורה להקשבה להדרכה וריפוי
דף הפייסבוק
האתר שלי
עוד על רכות

ענת נוי עזריאלי
אמא ל 2 בנות גדולות ונפלאות סבתא טריה ונשואה באושר לחבר הכי טוב שלי. בסוף 2003 עשיתי שינוי משמעותי בחיי נפרדתי מעולם המחשבים והתחלתי ללוות ולהעצים נשים. היום אני עושה זאת בעזרת טיפול-תקשור וריפוי אנרגטי. לחיות ברכות הפך למוטו ולחלק מחיי. היום אני מטפלת-מתקשרת, עורכת מפגשים אישיים תהליכיים וחד פעמיים ומלמדת הקשבה-להדרכה (תקשור) נשים בלבד. המפגשים הם מפגשי צמיחה והעצמה המאפשרים לקבל ריפוי למקומות מעכבים ואז את הפוטנציאל הנשמתי. האתר שלי: http://www.growing-gently.co.il/