מטבח כפרי – מטבח בטעם אישי

בחורה עם מחשב נייד

כל כך מתאים במקום בו העיסוק בטעמים הינו העיסוק המרכזי להתאים את המטבח לטעם האישי, לעשות מטבח שיתאים בטעמו לטעמה של הגברת ובני הבית כולם.

להתחבר לשורשים

יש משהו טבעי ומחובר לאורגניות כאשר מעצבים מטבח כפרי, המטבח הכפרי נותן אווירה מזמינה ורגועה, ממש כמו בטבע, בכפר. יש משהו במטבח הזה שגורם לו להזמין את בני הבית אליו, משהו רגוע ושלו, נעים למראה וטעים לאכילה.  החיבור לקרקע זה שגורם לאנשים להיות טבעיים ואוהבים.

כל פינה בהתאמה לשימוש

כשמשקיעים במטבח צריכים לחשב בין יתר השיקולים גם את גודל המטבח, זווית התאורה, גודלם של החלונות ומיקום דלת הכניסה. אלו הם חלק מהשיקולים שצריכים לעמוד מול העיניים כאשר מתכננים מטבח. כל הדברים הטכניים הללו יגרמו למטבח להיות נוח או לחילופין לא פרקטי ולא פונקציונאלי.

תתאימו אותו אליכם

 כשפונים למעצב או מעצבת לעיצוב המטבח ומבקשים מטבח כפרי הם ישאלו בין היתר גם שאלות הנוגעות לאופי ואופן השימוש, כאשר מטבח כפרי יכול להיות גם טבעי ולא פרקטי כך שקשה לנקות אותו מכתמי שומן או כל דבר אחר. ניתן גם לעשות מטבח כפרי שנראה טבעי ומחובר ויחד עם זאת נוח וקל לתחזק אותו, לכן הבחירה צריכה להיות מותאמת לאופי וסוג השימוש.

מטבח שעושה את האווירה

מה שחשוב שהמטבח ישקף את הלך הרוח של המשתמשים בו שהוא ייתן את האווירה  והטון אליה רוצים בני הבית להגיע, מטבח יוקרתי,  לאנשים המבקשים סטייל גבוה ומעט קרירות. מטבח כפרי,  המבקש להביא לחמימות משפחתית ולאווירה קרובה. או כל מטבח שגרתי אחר, עממי שנותן טעם של עוד. העיקר שייתן את האווירה והטעם שאליו חושקים להגיע, טעם אישי וקרוב. טעם לבבי ומקרב.