מטבחי אל גל משיקים את "אלגנס ויסטו"

מהפכת המטבחים של אל גל "אלגנס ויסטו" – כבר כאן. אל גל נכנסת לשוק המטבחים המודולריים ומבטיחה מטבח בהתאמה אישית, התקנה תוך 48 שעות ממועד ההזמנה , הוזלת מחירים משמעותית וגם 7 שנות אחריות.

השבוע נסעתי לאזור התעשייה שבמודיעין לפגוש את עשור נבון הבעלים של אל גל ואת בנו הצעיר, ממשיך דרכו אלדר נבון, לשמוע מקרוב על הקונספט החדש למטבחים שמובילה החברה, מדוע החליטו לייבא את מטבחי "אלגנס ויסטו" מאיטליה וכיצד הם מתכננים לשנות את חוקי המשחק בשוק המטבחים בארץ.

אלגל 4

"אלגנס ויסטו" (של חברת IMAB) הוא מטבח איטלקי מודולרי בעל קווים נקיים, מראה מינימליסטי, ופרזול איכותי של חברה גרמנית (HETTICH), איתה עובדות חברות המטבחים היוקרתיות בעולם. המטבח מיובא על ידי מטבחי אל-גל, המייבאת מטבחים איטלקיים איכותיים, בעיצוב עכשווי ובמחיר אטרקטיבי, דרך עיצוב מטבח מודולרי בהתאמה אישית ובהתקנה המהירה.

DM0441_MC_00

גוף המטבח עשוי מלוחות Green mfc, שבבית אירופאית דחוסה המצופה בחומר בעל גוון ירוק המהווה שכבת הגנה פנימית, ומשפר את עמידות הגוף בתנאי לחות מפני נפיחות ועובש לאורך זמן.
חזיתות המטבח מצופות מלמין אשר עבר תהליך של ציפוי בצביעה, פולימר או פורמייקה. רמת הפרזול של מוצרי החברה (המגירות, המסילות, הצירים ואביזרי המתכת) היא הגבוהה בתחום, המסופק על ידי חברה גרמנית (HETTICH), איתה עובדות חברות המטבחים היוקרתיות בעולם.

DM0440_MC_01

הפרזול המקצועי מאפשר טריקה שקטה של ארונות, תנועה חלקה של צירים, יציבות רבה של המגירות, הצירים ומרכיבי הברזל היושבים על המסילות, יכולת נשיאת משקל וקיבולת גבוהה, וכמובן תוחלת חיים ארוכה.

אלגל 6

לדברי אלדר נבון- מנהל מחלקת המטבחים של אל גל – “המטבחים המודולריים כבשו מזמן את ישראל, אך אנו בחרנו לקחת את העניין צעד אחד קדימה, דרך מטבח בר השגה לכל זוג צעיר, המשנה את חוקי המשחק של התחום”. כל מטבח מודולרי הנמצא במלאי מותקן אצל הלקוח באופן מידי, כ-48 שעות ממועד ההזמנה, תוך תיאום פגישה מידי עם מענה אנושי, ללא ההמתנה המקובלת בתחום של יומיים להזמנת מעצבת וארבעה ימים נוספים לליקוט המוצר. מחירו של המטבח נמוך בכ-10 אחוזים לפחות ממחירי המתחרים, וכולל שבע שנות אחריות.

אלגל 5

מטבחי אל גל מספקים ללקוח איכות גבוהה, עיצוב איטלקי בפרזול גרמני, התאמה אישית ומחיר אטרקטיבי.
מחלקת המטבחים באל גל נשענת על יחס אישי אחד על אחד, ומלווה את הלקוח מבחירת המטבח ועד להתקנתו המלאה בביתו תוך 48 שעות.

אלגל 9

חברת אל גל עוסקת מזה 26 שנה בייבוא, שיווק וייצור מטבחים, מוצרים סניטריים לחדרי אמבטיה, מערכות עיסוי, ארונות, מקלחונים ועוד.

ירוק

לאתר הבית http://el-gal.net/Landing/Lp1
ערכה: נדיה היבא