מחשבות קורונה

כתבה: דליה בודינגר, מנהלת אגף תקשורת ודוברות בחברת החשמל

אני עובדת חיונית. איזה הגדרה מוזרה ביחס לחברים שלי לעבודה שמישהו החליט לקרוא להם לא חיוניים. כמה זה מוזר שזה פוגש דווקא את מי שאני מחזיקה ממנו חיוני הרבה יותר ממני בשוטף, ביום יום.

"ברור שאתה חיוני, זה לא באמת, זה רק בחירום, בחרו להשתמש במין מילה משתקת שכזאת. שב בבית ותעבוד על האגו שלך. הכל בסדר".

זום, החיים בזום. להתאפר לפני כל ישיבה? קלוז אפ? זום על הקמטים, השורשים בשיער?
מי בא לקפה איתי בזום? יאללה בואו נקשקש קצת מחוץ מחוץ לישיבה פורמאלית. כמו שאני רגילה לעבור במסדרון במשרד ולחוש את הדופק של העובדים שלי. הדקות האלה על הבוקר, כשהרעיונות הכי יצירתיים צומחים להם, על קפה ביד, במסדרון, בסמול טוק. יאללה מי בא לקפה זום? העוגה עלי. ובעוגות הוירטואליות אני ממש משקיעה, המון סוכר ושוקולד. אפס קלוריות.
photo6042113297584599832
ישיבת צוות בצל הקורונה

אוי קורנה אהובתי. את הולכת להישאר כאן לעוד הרבה. עזבו אתכם מהיום שאחרי פסח. זה ממש לא שם. קחו שנה שנתיים של שינוי. אורח חיים חדש. העולם החדש. תפרדו ממה שהכרתם, תאפסנו את זה בדפי ההיסטוריה. איזה כיף לילדים הקטנים שלא יתגעגעו למה שהיה כאן קודם. נוסטלגיה. אספנות… מה יעלם ולא יחזור?

העולם החדש. זה הזמן לחדשנות, ליזמות לחשוב איך זה יראה העולם הזה, מה נצטרך, על מה עוד לא חשבנו? פתאום הרובוטים היפנים לטיפול בקשישים שנראו לנו עד לא מזמן כהזייה, קר, מנוכר נראה כמו פתרון מתבקש, אפילו קצת מיושן כבר. יאללה חדשנות על מה עוד לא חשבו כאן?

אמא. אמא שלי. אוף… איך זה אמור להראות מעכשיו? אמא בשיחת וידאו? איך את מרגישה, איך הלבד, מה לשלוח לך? יש לך מספיק אוכל? מספיק ספרים? איך מעבירים חום ואהבה בווטסאפ?
80 שנה. אמא שלי התחילה ילדות במלחמה, בבדידות ועכשיו היא מבודדת מהמשפחה, מהנכדים. זה נראה לי כרגע האתגר הכי משמעותי בחיים שלי ושל עוד המונים. עולם חדש.

נשות חברת החשמל
יום האישה הבינלאומי: הנשים שעושות את חברת החשמל.חברת החשמל מציינת גם השנה את יום האישה הבינלאומי, והפעם בסימן הנשים שעושות את חברת החשמל – עובדות ומנהלות, במשרד ובשטח, במגוון תפקידים, מקצועות ותחומים ברחבי הארץ. במהלך השבועיים הקרובים, נעלה פה בבלוג 'נשות חברת החשמל', בלוגים אישיים של עובדות ומנהלות בחברת החשמל שבחרו לשתף אותנו במסלול הקריירה שלהן ועל הדרך גם מעניקות טיפים לנשים אחרות. 10 בלוגים, 10 סיפורים מלאי השראה של נשים שבחרו ללכת בדרך שלהן, בעוז ובאמונה. קריאה מהנה!