מחשבה אחת ביום

כשהראש שלי קופץ מדבר לדבר,אני מרגישה שהכל רץ לי מהר מידי, זה רק חודש מרץ או שזו דרך חיים ?

צילום עינת שפירו עודד

יש רגעים בחיים, יש תקופות בחיים שאני לא מספיקה לחשוב כלומר לא ממש לחשוב. הכל רץ מהר והמח שלי לא  מפסיק להדהים אותי, הולך מפה לשם וחוזר בחזרה למחשבה הראשונה ועוד רעיון ועוד התחלה של מחשבה.

פעם הייתי משתגעת לא הייתי מבינה איך מתמודדים עם זה שהראש שלי יכול להתחיל משהו ולא מסיים,  כלומר אני לא מצליחה להתמקד במחשבה אחת, רעיון, פרוייקט. מתחילה משהו ואז קופצת למשהו חדש ואז חוזרת למשהו הראשון כי יש עוד קצה של חשיבה או יצירה. הידיים שלי לא מפסיקות ליצור והמסמכים  בתוכנות הגרפיות נפתחים במהירות ולא הם לא נסגרים כל כך מהר.

צילום: sir.moon.studio
צילום: sir.moon.studio

לא מזמן מישהו אמר לי שצריך תוכנת תרגום כדי להבין אותי לפעמים,  אני יכולה להתחיל שיחה עם אדם מהאמצע כאילו הוא חלק איתי את אותה המחשבה, ואני כמובן לא מבינה איך הוא לא עוקב או לא מבין על מה אני מדברת בכלל.

חודש מרץ זהו חודש יום ההולדת שלי,  זהו חודש שבו הראש והלב שלי עפים למרחקים ולא חוזרים, קופצים, מדלגים ממחשבה, לתחושה, לרגש גורמים לי לבכות, לצחוק או לרקוד ככה סתם. חודש מרץ זהו חודש בו אני חושבת על השנה שהייתה על החלומות שהתגשמו ועל אלה שעוד לא. על המשפחה, החברים, אוסקר הכלב אליעזר המותג שלי כמובן ועל האהבה שעוד לא הגיעה. (אני מרגישה אותה היא ממש כאן רק שתדעו )

צילום : sir.moon.studio
צילום : sir.moon.studio

חודש מרץ זהו חודש יום ההולדת שלי והכל רץ קדימה ולא מפסיק ממש כמו הראש שלי אני מרגישה את השנים, את עייפות החומר, את האכזבות אבל גם את השמחה הלמידה ואת הטוב שיש מסביבי. המחשבות לא נחות, האמת שקצת בא לי להישאר במחשבה אחת קצת כמו להאחז בגדילה, בהזדקנות.

חודש מרץ זה חודש שהלב והראש שלי מתפוצצים מרגש וממחשבות אני מרגישה שיש לי כמעט הכל וזה הרבה, תמיד יש עוד מקום לעוד מחשבות, חלומות והשגים כדי שאמשיך לקפוץ מדבר לדבר גם בשנה הבאה .

צילום : sir.moon.studio
צילום : sir.moon.studio

המלצה שלי, קחו מחברת ופשוט תכתבו כל מחשבה שבאה לבקר אתכם תחזרו אליה אחרי כמה זמן ותגלו אוצר. תגלו קצת את עצמכם בתקופה שונה וגם חלומות שהגיע הזמן להגשים, אני גיליתי שזה לא רק בחודש מרץ אלה ממש חלק מדרך החיים שלי.

אז מזל טוב לי , יאללה למחשבה הבאה.

ענת - מחדשת השפה
הי אני ענת בעלת המותג אליעזר חולצות מחדשות שפה. מותג ששם את השפה העברית נר לרגליו את המילים היפות, המצחיקות, המרגשות והמיוחדות בשילוב האופנה היומיומית שלנו הישראלים כמובן חולצת הטישרט . אני מאוהבת בתרבות שלנו תיאטרון קולנוע טלויזיה אני חושבת שיש לנו כל כך הרבה מגוון העיקר שזה יהיה בעברית תקנית :) אני מתל אביב בתשע שנים האחרונות ויש לי כלב חמוד וקצת נבחן בשם אוסקר . מקווה שתהנו מהבלוג שלי .