מחר הכל מתחיל – סרט מצחיק, מרגש ואפילו ליד הבית!

לצחוק ולבכות בחשכת הקולנוע הן הערובה לסרט ששוה לצפות בו מבחינתי, זה קרה לי עם מחר הכל מתחיל – סרט צרפתי חדש מצחיק ומרגש.

צילום באדיבות יח"צ

במסגרת חודש הקולנוע הצרפתי, צפיתי בסרט מחר הכל מתחיל  בבית התרבות בסביון.  עומאר סיי הוא  טעם היום של הצרפתיים ולא רק שלהם, מדובר בחתיך  הורס, אתלטי  ובעל יכולת לרגש באמת.  גם פה באות לידי ביטוי היכולות שלו שיחד עם תסריט מפתיע יוצרות מיקס מעניין של צחוק ודמעות.

צילום באדיבות יח"צ
צילום באדיבות יח"צ

תחילת הסיפור מזכירה את הקומדיה הקלאסיקה הצרפתית שלושה גברים ותינוקות ( כן זה צרפתי במקור והאמריקאים העתיקו). בחור צעיר והולל,  שבעיקר מבלה כל הלילה ומפלרטט כל היום עם הלקוחות והבוסית שלו,  תוך כדי שהוא משיט אותם ביכאטה, זוכה לביקור בלתי צפוי.  ביום בהיר אחת נוחתת על דלתו,  אחת הבחורה שבילו איתו בשנה שעברה, עם תינוקת בת שלושה חודשים ותיק חיתולים, לוקחת כסף למונית ונעלמת. מכאן, יתהפכו חייו של סם, הדמות הראשית אותה מגלם עומר סיי.  הוא יעבור ללונדון ויגלה, באופן מפתיע, שיש שם מלא דוברי צרפתית, יהפוך לפעלולן סרטים בסדרה מצליחה ובעיקר יגדל באהבה אין קץ את התינוקת שנמסרה לידיו.

סם, לא מצליח ללמוד אנגלית והילדה הופכת למתורגמנית שלו, מכיון שהוא חי ועובד בלונדון.  הוא חי בבית מדהים בעזרת המפיק שמגלה אותו כפעלולן בתחנת האנדרגאונד  ועושה הכל על מנת שהילדה המקסימה שלו לא תרגיש נטושה ע"י אימה. הוא  יוצרסיפור דימיוני שלם בו האם משמשת כסוכנת סמויה שאינה יכולה להחשף ולמעשה מסתובבת בעולם במרדף אחרי פושעים תוך שהיא מקפידה לשלוח לבתה עדכונים על הקורות אותה באמצצעות המייל..

לא רוצה לעשות לכם ספוליריים אבל באמת יש בסרט הזה הרבה חן והמון אהבה שלפעמים מצחיקה מאוד ולפעמים פשוט מרגשת עד דמעות.  יש בו הפתעות לא קטנות וסוף לא צפוי והוא בהחלט שווה צפיה.  לתושבי בקעת אונו, עכשיו קרוב מתמיד, בבית תרבות סביון.

צילום באדיבות יח"צ
צילום באדיבות יח"צ