מחפשים מקום ליום גיבוש ?

בחורה עם מחשב נייד

אם אתם מחפשים מקום ליום גיבוש בטח תשמחו לדעת שהגעתם למקום הנכון. מיד נספר לכם איפה כדאי לערוך ימי גיבוש וכמה אנשים כל מקום יכול להכיל. אבל תחילה המלצה שלנו – בחרו מקום גאוגרפי ספציפי כי כיום ניתן לערוך ימי גיבוש בכל רחבי הארץ, כולל אזור תל אביב, השרון, ירושלים והמרכז ולפניכם מספר דוגמאות מתוך המגוון הרב שעומד לרשותכם.

מקום ליום גיבוש בירושלים
אם אתם מעוניינים לגבש את החברה שלכם בעיר הקודש אנחנו ממליצים על גבעת התחמושת. אמנם לכאורה גבעת התחמושת אינה שם נרדף כמקום ליום גיבוש, אבל אתם מוזמנים להתרשם מהפעילויות השונות שנערכות במקום כולל הדרכות, הרצאות, חזיון אורקולי ועוד. המקום יכול להכיל 270 איש וניתן לכלול בו תוכן מוסיקלי וכיבוד בכל שעה שתבחרו.

מחפשים יום גיבוש שונה ?
אם אתם מחפשים יום גיבוש שונה אנחנו ממליצים להגיע למתחם שיא-גל בהרצליה. במקום ניתן לערוך ימי גיבוש, מפגשים עסקיים, כנסים, מסיבות קוקטייל וימי עיון ל-100 איש ולשלב עסקים והנאה. במקום ניתן לבחור יכטות מתוך המבחר הרב, לערוך פעילויות שונות כולל משחקים, מסלולים לגיבוש צוות ועוד והכל בשילוב אוכל טוב ואוירה מצוינת.

מחפשים לערוך יום גיבוש תרבותי במיוחד ?
אם אתם מעוניינים ביום גיבוש תרבותי אנחנו ממליצים להגיע לברנר 5 בתל אביב. המקום שמתאים ל-300 איש נמצא בבניין באוהאוס משופץ במיקום מרכזי ומספק השראה מדהימה. במקום ניתן לערוך סדנאות ופעילויות מרתקות, חוויתיות ומעצימות בכל הקשור לעולם העבודה ואף ניתן לשלב בכך אוכל כשר בדמות כיבוד, ארוחת ערב או צהריים.

אז למי פונים ?
אם גם אתם מחפשים מקום ליום גיבוש ברחבי הארץ יש לכם כתובת אחת – קלאס 4 יו. זהו אתר אינטרנט שמאפשר לכם למצוא את המקום המושלם עבור יום הגיבוש שלכם בקלות. באתר ניתן למצוא ימי גיבוש לפי פרמטרים שונים כמו אזור גאוגרפי, מספר האנשים, נגישות ועוד. ומה אתם צריכים לעשות? אולי תתפלאו, אבל כדי להבטיח יום גיבוש מושלם אתם צריכים רק לצלצל 077-2304488. אז למה בדיוק אתם מחכים?