מחסירים פעימה: קולקציית משקפי השמש של KREUZBERG KINDER

בימים אלו בהם המסיכות שולטות ברחובות, במשרדים ובכל פינה, חשיבות בחירת המשקפיים גברה והפכה להיות משימה של ממש. ובכל זאת, בימי ערפל הקורונה והאי הוודאות הכללית מסתמן כי עוד מגמה מוכרת משנות ה90 חוזרת אל חיינו בגדול. אך הפעם בצורה של משקפיים בעלי צורה מלבנית שממלאים את הפיד של כל פאשניסטה.

Nadin-1

מותג המשקפיים הצעיר KREUZBERG KINDER, משיק קולקציה חדשנית ומקורית, המבטיחה לוקים אייקונים בלתי נשכחים. פרי שיתוף פעולה עם צלם העל גילי שני, אמן בינלאומי המתגורר בברלין ומככב כאושיית מועדונים וחיי לילה המוכר בבירת האופנה התוססת ומעצבים בינלאומיים מאיטליה וברלין בהובלת ארז כהן, הבעלים של חברת דיוק אופטיק אשר עומדת מאחורי המותג KREUZBERG KINDER.

ב KREUZBERG KINDERמקדשים את המראה הקלאסי העל זמני ובמקביל אליו דואגים לשלב חדשנות, נועזות וייחודיות בכל דגם בקולקציה. קולקציית משקפי השמש מהווה פרשנות מדויקת לאג'נדה של המותג: חשיבה יצירתית, מרדנית ונצחיות עדכנית.

Xavi-1

הקולקציה משדרת נפש צעירה עם עיצובים מקוריים מרהיבים, מקווים אלגנטיים המאופיינים בעיצוב נקי, מינימליסטי ומדויק ועד לעיצוב דרמטי בולט ולא שגרתי.

מעצבי הבית יודעים לתת את הטון העיצובי ולהוסיף למסגרות אופי ונראות בלתי צפויה ובכך ליצור קולקציה מגוונת עם עיצובים יוצאי דופן ויצירתיים במיוחד.

המותג KREUZBERG KINDER נחשב לפורץ דרך בתחום הודות לעיצובים הלא קונבנציונליים שלו המתאפיין בסגנון אוונגרתי ואמנותי.

ניתן למצוא בקולקציה של KREUZBERG KINDER מסגרות עבות במיוחד, דרמטיות ובמראה אובר סייז, הנותנות את הטון ומוכיחות שמשקפיים הן הרבה יותר מעוד אקססורי שנלווה לבגד – הן פריט אופנה בפני עצמן, שכאן זוכה לכבוד הראוי לו ולנוכחות מרשימה.

Adrian-1 Emory-1

Kodi-1 Max-1

הקולקציה משלבת בין משקפי שמש שחורים בצורות גיאומטריות בועטות לצד פריטים מעודנים, רכים וחתוליים יותר. חלק מהמסגרות מציגות משחק מפתה בין שחור לשקוף, היוצר מראה סקסי במיוחד.

KREUZBERG KINDER מוכיחה פעם נוספת כי בעזרת יצירתיות ללא גבולות ותשוקה גדולה לעולם המשקפיים, ניתן ליצור דגמים בועטים ונדירים, אשר הופכים במהירות לפריטי מאסט שלא ניתן להתעלם מהם. על היצירתיות המתפרצת של המותג אחראי כאמור גילי שני, שהגעתו לארץ מהווה צעד נוסף בהשתרשות המותג בישראל.

ניתן להשיג:

בחנויות הנבחרות ברחבי הארץ

08-9366888

058-5366888

Cs@duke-optics.com

פייסבוק: KreuzbergKinder

אינסטגרם: `kreuzbergkinder