מחירי לימוד גרפיקה

בחורה עם מחשב נייד

מחירי לימוד גרפיקה

מחירי לימוד גרפיקה- בשביל להיות מעצב גרפי צריך לקבל את הכלים הרלוונטיים, מדובר בכלים הן מהתחום המעשי הכולל תוכנות גרפיות שמשתמשים בהם בדרך קבע בעולם העיצוב, וכלי חשיבה, כלים מאוד חשובים שעוזרים לפתח את החשיבה הגרפית, מושגים גרפים רבים שיכולים לעזור איך להביא עיצוב למצב הרבה יותר טוב ומתוחכם בכדי שהמסר הרצוי יעבור.

סרטון מדהים ביותר אשר מסביר חינם  איך גרפיקאים ומעצבים עובדים

לימודי פוטושופ במחשב

בקרו אותנו באתר וצפו איך תוכלו ללמוד מהבית אחד על אחד בצורה אישית ופרטית

 

מחירי לימוד גרפיקה -לוגואים באילוסטרייטור

מי לא מכיר את תוכנת פוטושופ הידועה והפופלארית כל כך? פוטושופ הינה בעיקר תוכנה לעיצוב ועיבוד תמונה, אבל גם ניתן לצייר בה ציורים מרהיבים, הבעיה היא שהתמונות בה בנויות ממפת סיביות, מפיקסלים והכוונה היא שאם תיקחו תמונה גרפית בפוטושופ ותנסו להגדיל ולהקטין אותה, יש מצב שהיא עלולה לאבד מידע ועלולה להיראות פחות טוב מלפני השינוי כך שבזמן הדפסה לא תצא תמונה טובה, או איור טוב, בדיוק בגלל זה עושים שימוש באילוסטרייטור

מחירי לימוד גרפיקה- הייחודיות של אילוסטרייטור

הייחודיות של אילוסטריטור ההיא שמדובר על תוכנה ווקטורית שלא כמו התוכנות האחרות כי היא לא תלויה בפיקסלים, ולכן לא תהיה בעיה להזין ולשנות מיקומים של קווים או אפילו לצבוע צורות סגורות שוב ושוב, חשוב מאוד יהיה שתלמדו את כלי העט, עם כלי כזה תוכלו לשלוט הרבה יותר טוב ביצירות שלכם, כל קו שתיצרו באמצעות כלי העט, תוכלו לערוך אותו, את העקמומיות שלו, ע"י שליטה בידיות שניתן להוציא מכל נקודה ונקודה ולערוך, לערוך את התעגלות הקו לפחות או יותר מעוגלת, אפשר כמובן להאריך את הקו ולקצר אותו לפי הצרכים שלכם, ברגע שתרגישו שהצורה נבנתה טוב ומוכנה תוכלו לסגור אותה עם חיבור לנקודת החיבור ואז לתת צבע, תוכלו להחליף צבעים בצורה הצבועה ללא הרף, עד שתמצאו צבע שיתאים לכם. כך  גם תוכלו להוסיף בשכבה נוספת טקסט עם תצורת טקסט מתאימה, אילוסטרייטור כוללת כלים רבים שניתן לעשות בהם שימוש.

ניתן לעשות קבוצות מאלמנטים שונים, קבוצות של טקסטים, או קבוצות של איורים, או קבוצות של צורות, לבחירתכם, אח"כ תראו שאם תלחצו עם חץ הבחירה השחור על כל קבוצה שיצרתם בנפרד, הדבר יקל עליכם הרבה יותר להפריד אלמנטים או לצבוע אותם מבלי שתתבלבלו ומבלי להערים על עצמכם קשיים מיותרים.

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/