מחירים של ניתוח הגדלת חזה

הגדלת חזה
הגדלת חזה

ניתוחים להגדלת חזה עברו מהפך בשנים האחרונות, השתלים שודרגו וכיום הניתוחים מותאמים לצרכיה הספציפיים של כל אישה. לכן, אין זה פלא שהניתוחים האלה הפכו לפופולריים ביותר בין הניתוחים הפלסטיים. עם זאת מחירים של ניתוח הגדלת חזה מאד שונים ותלויים במספר פרמטרים לא מועט. הגדלת חזה היא פרוצדורה פשוטה יחסית, שיש לה תוצאות נהדרות ולכן נשים רבות בכל גיל בוחרות לעבור את הניתוח. במהלך הגדלת חזה מוחדרים שתלי סיליקון לכיס אותו יצר המנתח הפלסטי, מעל או מתחת לשרירי החזה דבר שגורם לחזה להראות מלא, זקוף, מושך ויפה.

אחת השאלות המשפיעות על ההחלטה האם לעבור ניתוח הגדלת חזה היא כמה עולה ניתוח הגדלת חזה? התשובה לשאלה תלויה במספר גורמים כגון: מחיר חדר הניתוח הנע בין 2,500 עד 4,000 ש״ח, סוג ההרדמה שתעברי כללית, או מקומית שפחות מומלצת ועולה פחות, עלות המרדים, מחיר עוזרים של אח/אחות מלווה של המנתח או אח/אחות שעובדים בחדר הניתוח, אשפוז לרוב אין אולם אם נדרש זה מייקר את ההליך בכ- 700 עד 1,200 ש״ח, סוג השתלים שעולים בין 700 ל 7,000 ש״ח, אופי התשלום בפריסה רחבה או מזומן, ולבסוף המנתח, המהווה את הפרמטר הכי חשוב. טווח המחירים נע היום בין 11,900 ₪ ועד ל – 19,000 ש״ח. בטוח שיש מנתחים שגובים מחירים גבוהים יותר, לגבי מחיר זול יותר מומלץ לשקול 10 פעמים, מה שעולה זול בסוף עשוי לעלות ביוקר. ולכן חשוב לבצע בדיקות מוקדמות לגבי הרופא המנתח, מקום הביצוע של הניתוח, המלצות, תוצאות מוחשות בעזרת תמונות אמתיות, אמינות ואחריות.

ד"ר שגית משולם דרזון הינה אחת המנתחות המובילות בישראל ומבצעות ניתוחי הגדלת חזה ברמה הגבוהה ביותר תוך שימוש בכל הטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם ובמחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום נוחים. ד"ר שגית משולם דרזון הינה רופאה מנתחת בכירורגיה פלסטית ומשחזרת. מומחית בכירורגיה פלסטית, חברה ומרצה בכנסים של האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. מבצעת את עבודתה במרכז הרפואי רבין בבילינסון ומנהלת מרפאה לניתוחים אסתטיים ושחזורים וכן טיפולים קוסמטיים בהרצליה פיתוח. במסגרת התמחותה מבצעת ד"ר שגית משולם דרזון מגוון של ניתוחים כירורגיים, אסתטיים וקוסמטיים כמו: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה ושחזור חזה לאחר כריתת שד חלקי או מלא. ניתוחי פנים ועיצוב הגוף במחירים סבירים ותנאי תשלום נוחים.

מחירים של ניתוח הגדלת חזה
ד"ר שגית משולם – מחירים של ניתוח הגדלת חזה מהנמוכים בארץ, ללא פשרה אודות האיכות!

במסגרת תהליך ביצוע הניתוח להגדלת חזה, הרופאה נפגשת עם המטופלת ומבצעת בדיקות חשובות והכנה מדוקדקת של המטופל לקראת תהליך הניתוח, בליווי הסברים על תהליך השיקום וההחלמה, תוך שימוש בדוגמאות עבודה שעשתה ובעזרת תמונות אמתיות לקבלת תוצאות העונות על הציפיות שלכן ובמחירים שווים לכל נפש.

אם גם את רוצה להיכנס להליך ניתוח הגדלת חזה במחיר משתלם אך כולל תוצאה איכותית, אמינה ואסתטית, ד"ר שגית משולם דרזון, תשמח לקבוע איתך פגישת ייעוץ בה תקבלו החלטה משותפת על סוג הניתוח, סוג השתלים, המראה וכמובן המחיר. היכנסו לאתר הבית של הרופאה או התקשרו לקביעת מועד פגישת ייעוץ והכוונה.

דר' שגית משולם דרזון
בת 40, נשואה ואמא לאורי, יפתח ועמליה. מומחית לכירורגיה פלסטית ואסתטית. מנהלת השירות לכירורגיה משחזרת של השד במרכז רפואי "רבין" בפ"ת.