מחזור פסולת אלקטרונית לחברות ועסקים

בחורה עם מחשב נייד

אין ספק שיש חשיבות רבה לתעשיית האלקטרוניקה והיא משפרת רבות את איכות החיים שלנו ביומיום ובכל מישור בחיינו. יחד עם זאת, מוצרי אלקטרוניקה שאנו משתמשים בהם מכילים כמות מכבדת של חומרים מסוכנים לסביבה וכן כאלה שרעילים למי התהום כמו ניקל, קדמיום בסוללות, כספית ועוד. בדיוק בשביל זה הוקמה חברת שורו שמספקת שירותי מחזור פסולת אלקטרונית לחברות ותאגידים.

למה חשוב למחזר פסולת אלקטרונית? 

כאמור הציוד האלקטרוני שאנו משתמשים בו מכיל מספר סוגים של חומרים ומרכיבים שעלולים להזיק לסביבה וכתוצאה מכך לבריאות שלנו. 50% מהפסולת האלקטרונית מכילה פלדה וברזל, 20% פלסטיק ו-10% נוספים מתכות אחרות מסוגים שונים. הרכב זה דורש התייחסות מיוחדת וזוהי אחת הסיבות שלא מומלץ להשליך פסולת אלקטרונית לאשפה הרגילה אלא לפנות לחברה שמתמחה בהליך המחזור.

כמו כן, חברות ותאגידים רבים אשר משתמשים במערכות מחשוב שונות מעבירות בהם מידע רגיש וסודי אשר מחיקתו מהכונן לא משמידה אותו לחלוטין, מה שעלול להיות סכנת אבטחת מידע במקרה שזורקים אותו ללא ביצוע תהליך של השמדת מידע נכון.

מחזור פסולת אלקטרונית
מחזור פסולת אלקטרונית

איך ממחזרים פסולת אלקטרונית בשורו? 

חברת שורו הינה החברה המובילה בישראל במחזור פסולת אלקטרונית. חברתנו דואגת בין היתר לאסוף ולשנע את המחשבים/שרתים/ציוד תקשורת/סוללות ועוד מגוון רחב של ציוד אלקטרוני על מנת לוודא שהליך מתבצע באופן המאובטח ביותר. לאחר מכן הציוד מגיע למתחם הייחודי שלנו ועובר תהליך מיון ייחודי שעומד בכל התקנות המחמירות בחוק. מערכות המחשוב והאלקטרוניקה שיהיה ניתן להשתמש בהם שוב מנותבים להליך של מחזור ושימוש מחדש וכל הפסולת האלקטרונית שלא ניתן למחזק עוברת להליך של מיון והשמדה וזה כולל מתכות כמו ברזל, נחושת, כספית, אלומיניום וכו' אשר מעוברים למפעלי תעשייה שונים. מרכיבים אלקטרונים שממקוממים בלב של המכשיר יישלחו לבתי זיקוק ייעודים בחו"ל. כל ההליך המחזור מבוצע תחת בקרה מקצועית תוך מיקסום שווי ציוד IT – ללא קבלני משנה.

 בנוסף, אנו דואגים לעדכן את הלקוחות שלנו לאורך כל הדרך ובסיום המחזור נשלח מטעמנו אישור שתהליך המחזור הושלם בהצלחה. כמו כן,  חברתנו מספקת שירותים נוספים שכוללים השמדת מידע רגיש. לפרטים נוספים מוזמנים להשאיר פרטים ונציגנו ידאגו לחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות מצידכם.

shuru
שורו – מיחזור אלקטרוניקה, הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום מיחזור פסולת אלקטרונית (Electronic Recycling) ונכסי IT. החברה אוספת מגוון ציוד ופסולת אלקטרונית, מחשבים, ציוד תקשורת, סוללות ומצברים, מחברות, מפעלים וארגונים גדולים לצורך מיחזור ידידותי לסביבה, שמירת אבטחת מידע ומקסום שווי שימוש. שורו הינה מהיצואניות הגדולות בישראל של כרטיסים ורכיבים אלקטרוניים, הנשלחים להמשך טיפול בבתי זיקוק גדולים בחו"ל, לשם מיצוי המתכות האל-ברזליות ומתכות יקרות המצויות בהם. החברה קנתה לעצמה מעמד מוביל בענף בזכות רמת המקצועיות, שירות מהיר ואמין ושמירה על מחירים תחרותיים.