מחוברת לאולימפוס שלי

מודה אני מחוברת לאוליביה פופ, זו שקרצה לי מהמסך וסימנה לי שהגיע הזמן לצאת לדרך.

אם היו מבקשים ממני לסמן את התאריך שהחלטתי לעשות שינוי, אני לא בטוחה שהייתי קולעת למועד המדויק. הרצון לשינוי אישי תסס בתוכי תקופה, עוד בשנת 2008 אחרי לידתה של בתי הבכורה , לא הבנתי איך אימהות מצליחות לבנות קריירה משגשגת שדורשת לעבוד עד השעה 18:00 לפחות וגם להיות אמא. רציתי תמיד להצליח, להגשים את עצמי אבל גם להיות אמא. כשהבנתי שזה מה שקורה לי, שיש בי דחף לצאת לעצמאות וכבר עוד אז ידעתי בדיוק מה אני רוצה לעשות -ניסיתי להילחם בזה. מה קשור לשנות את החיים שלי עכשיו? וכך החיים ניתבו אותי לאחד ממקומות העבודה הכי מדהימים שיש! משרדים באמצע נוף פסטורלי, מנהלים שמעודדים צמיחה, למידה והתפתחות, ידעתי שזו עוד תחנה בחיי בדרך לעצמאות אבל זו תחנה חשובה.

צילום: שרון לווין
צילום: שרון לווין

כשילדתי את בני השלישי בשנת 2016 (8 שנים זה בוער בי כן?!) החברה שעבדתי בה ביצעה רה-ארגון ושינתה את מיקומה הגאוגרפי- למעשה, נכפה עליי לעזוב ושם מיד הבנתי שהרגע שלי הגיע. אני לא יוצאת לחפש עבודה כשאני אם ל-3. לא אשקר הצצתי מיד פעם בדרושים והבנתי שלא להיות לילדיי כל יום עד השעה 17:00 זה לא אופציה מבחינתי.

אני זוכרת את הערב שישבתי מול הטלוויזיה צפיתי בעוד פרק של ״סקנדל״, גיבורת הסדרה עוסקת במשהו שהיא מעידה על עצמה שהיא הכי טובה בו, הכי יסודית, הכי מיומנת, הכי היא! עליתי לחדר השינה ואמרתי לעצמי – את הכי טובה בלנהל לאנשים/עסקים את החיים.
תמיד קיבלתי אינספור מחמאות והכרת תודה על יכולות המולטיטאסקינג שלי. אם אוליביה פופ יכולה, למה שאני לא?
אמרתי לעצמי – יאללה מורן, תעשי מהלימון לימונדה! אני הולכת להגשים את החלום.
מחוברות | פתרונות ניהול משרד לעסקים- זה החלום שלי.
החלטתי לקחת את סל הכלים שרכשתי במהלך שנות עבודתי כשכירה, את יכולות היעילות והאפקטיביות שפיתחתי וקפצתי למים.
אני אתן לבעלי עסקים פתרון כולל ומקיף מאחורי הקלעים. בעל העסק יתרכז בליבת העסק, יעסוק רק במה שהוא אוהב ולצידו תהיה "מחוברת", עוזרת אישית שתיקח ממנו את כל רעשי הרקע משירותי מזכירות, הנהלת חשבונות, גבייה, מכירות, מדיה חברתית, גיוס ועוד.
וכך תחקרתי בעלי עסקים מה חסר להם – אספתי את כל המידע לכדי ארגז כלים משלי,
ואותו אני אעניק ללקוחות שלי. רצון עז? יש, ניהול זמן חכם? יש גם יש, רעב להצלחה? כל כך יש!!
כל יום היה יום של למידה, של העצמה, היו ימים אלוהים ישמור, לא הלך לי כלום.
והיו ימים.. אולימפוס!

כיום, ארבע שנים אחרי,
קמתי שוב מהחלום שלי, אך הפעם החלום שלי הוא המציאות, אני מגשימה את עצמי, מתפתחת לתחומים נוספים, לומדת ומשכילה, מנהלת באהבה גדולה את מחוברות, נהנית מאימהות ומהסיפוק הרב כעצמאית ובעלת עסק. יודעת ומרגישה שאני עדיין על מסלול ההמראה, ובעיקר מלאת אושר פנימי בכל בוקר בו אני קמה ליום עבודה, ממשיכה ועולה במעלי האולימפוס הפרטי והכי חשוב – מחוברת לדרך- שלי.

צילום: שרון לווין
צילום: שרון לווין

כעצמאית ומהניסיון הפרטי שלי אני רוצה להעביר את התובנות לאימהות אחרות שנמצאות בצומת דרכים ורוצות לצאת לעצמאות, אל תחששו!!! האמינו בעצמכן, הכינו את הסביבה הקרובה ותכננו את הדרך להצלחה.

מחוברות פתרונות ניהול משרד לעסקים
www.mechubarotva.com