מזרונים אורתופדיים – כל מה שרציתם לדעת!

מזרונים אורתופדיים
מזרונים אורתופדיים מבית קאמפ-דיוויד

מזרנים אורתופדיים הינם מזרנים שנבנים בהתאם למודולים רפואיים ומוגדרים כמזרנים המותאמים לבריאות גופנו, בכך שהם מעניקים תמיכה מלאה לכל תנוחה בה אנו נמצאים כאשר אנו שוכבים על המיטה. רוב המזרנים האורתופדיים הינם מזרנים מתכווננים, כלומר, המזרן מתאים עצמו לזוויות שבהן הגוף שלנו נמצא. ישנם עדיין אנשים רבים אשר מחליטים לרכוש מזרנים אשר עשויים מחומרים שונים ובטכניקות ייצור שונות, שאינם מוגדרים כמזרנים אורתופדיים או שיש עליהם מבצעים או המלצות שונות.

מזרונים אורתופדיים – הסוגים בשוק:

אם החלטתם לרכוש מזרן אורתופדי  למיטה הזוגית שלכם או למיטת הילד מתוך שיקולים של שילוב בריאות עם נוחות, ישנן מספר נקודות אותן אתם צריכים לקחת בחשבון:

  1. מידות בסיס המיטה ונתונים אישיים שלכם – נתונים האישיים שלכם, דהיינו, הגיל שלכם, משקל הגוף והאם אתם סובלים מבעיות בריאותיות שונות הקשורות לעמוד השדרה, הגב, הצוואר והכתפיים הם אלה שיקבעו עבורכם את סוג המזרון שאתם צריכים ובכל מקרה מזרן אורתופדי וכמובן שיש לקחת בחשבון את מידות הבסיס של המיטה על מנת שהמזרן ישב בצורה מאובטחת על המיטה מבלי שיברח ו/או יתבלה מחוסר תמיכה.

  2. מידת הנוחות. לעיתים יציעו לכם מזרנים הנחשבים איכותיים, אך כאשר אתם נשכבים עליהם, אינכם חשים בנוח. חשוב מאוד לבחור מזרן שנוח לכם לשכב עליו.

  3. איכות ועמידות המזרון. מזרנים אורתופדים חייבים להחזיק מעמד ולהעניק לכם את התמיכה המלאה לפחות שבע שנים. ככל שהמזרן יהיו עשוי מטכניקת ייצור מתקדמת יותר ומחומרים איכותיים, כך הוא יחזיק מעמד זמן רב יותר.

  4. מחיר- גם אם מזרנים איכותיים יותר מאשר מזרנים אורתופדיים אחרים, חשוב לבחור באיכות אשר תחזיק לאורך שנים ותשתלם לכם מבחינה בריאותית וכספית.

  5. חלקי המזרן- יש להקפיד שהמזרן יהיה בעל תמיכה מלאה בדפנות שלו ושמשטח השינה שאותו אתם רוכשים למזרן, יעניק לו אפשרות לנשום.

  6. יצרן ידוע ומוכר, עמידה בתקנים, אחריות ותקופת ניסיון. החברה אשר אתם בוחרים, חייבת להיות חברה מוכרת ובעלת מוניטין בתחום המזרנים האורתופדים. המייצרת את המזרנים שלה מכל הסוגים ומכל הגדלים עם מיטב החומרים האיכותיים והעומדים בכל התקנים מהמחמירים ביותר. כמובן שלכל זה מלווה תקופת אחריות הניתנת על ידי החברה ושניתן לקבל החזר כספי מלא במידה והמזרון לא מתאים לצרכים שלכם. ולבסוף אם וכאשר בחרתם לרכוש את המזרון, חשוב לדעת עמה זמן יש אחריות ועל מה היא חלה בדיוק והאם החברה מעניקה שירותי טיפול לכל בעיה לאחר הרכישה ו/או במסגרת האחריות.

 

מזרונים אורתופדיים
מזרונים אורתופדיים מבית קאמפ-דיוויד

אחת החברות המובילות בענף המזרונים בעלת ניסיון ומוניטין רב שנים היא חברת קאמפ דויד ישראל תעשיות מזרנים בע"מ, המתמחה בייצור מזרונים אורתופדיים מכל הסוגים והמידות, תוך הקפדה על שימוש בחומרי הגלם מהטובים והמשובחים בעולם, רמת גימור קפדנית ובקרת איכות מהגבוהות שיש ושיווקם בארץ ובחו"ל.  החברה מעניקה עד 20 שנות אחריות ושירות תיקונים לכל בעיה לאורך שנים גם לאחר הרכישה. כחלק מפעילות החברה, ניתן להזמין ולייצר עבורכם מזרנים אורתופדיים בהזמנה אישית בכל הגדלים ומכל סוגי הריפודים, לטקס, ויסקו, ספוג בדרגת קשיחות שונה, מזרני קפיצים וללא קפיצים והכל במחירי מבצע מדהימים, אפשרות לטרייד אין ישן בחדש ותנאי תשלום נוחים. היכנסו לאתר החברה והתרשמו ממבחר הדגמים והסוגים או תגיעו לאולם התצוגה ותיהנו מיחס אישי, אמין ומקצועי לחוויית קניה מושלמת, ומשתלמת לשביעות רצונכם.