מזל שיש את ה"מעושרות",כך ש"המטיילות" מעצבנות פחות. הפעם אתן "נוסעות" איתי לפורטו ריקו ~Puerto Rico.

ממשיכים לטייל והפעם היעד פורטו ריקו. אי בקרייביים שסופח לארצות הברית ,מדבר ספרדית ומעט אנגלית. התירוץ והסיבה יום הולדת לבן זוגי אלברט. האמת היא , ופה אני יכולה לספר לכם, שאני מתה לתקתק במצלמה. שמש , ים, קפה מדהים. אנשים חביבים. יאללה, טסנו?

בחורה עם מחשב נייד

יום הולדת לבן זוגי אלברט. שלוש שעות טיסה מאטלנטה והופ אנחנו בקרייביים. למרות היותו אי קרייבי הוא  אחד ממדינות אמריקה. אי חמוד , מדינה מספר 52 או 51.  מה אני יודעת, תחפשו.
מזג אויר חמים, הלחות איומה, בואכה תל אביב אוגוסט. אין סתו ,אין עונות. יש ים, חופים דיי מטופחים,אוכל משונה ויש שיקראו לו "שונה". האי , שעיקר פרנסתו מתיירות,  משתדל לקבל את הזרים באופן ממש חביב.  העיר העתיקה ,סאן חואן ,בת 400 שנה ומשהו  , משומרת דיי טוב. אממה ,קטן עלינו אחרי ירושלים. תעשית האלכוהל והסיגרים דיי מפותחת וחוץ מזה לא נראה לי הרבה. אבל מה אני אינציקלופדיה? סתם מטיילת כפייתית עם מצלמה מתקתקת. שתהנו איתי? יאללה , לחגור חגורות!!!.~

סאן חואן~

מהאויר, צולם באי פון. סליחה על האיכות.

בדרך~

צבעי הבתים הפסטליים. נסו לצבוע את הבית שלכם בצבע הברבי הזה. ירידת ערך מובטחת~

גנבתי תמונה של זוג בכיכר. יותר צבעוני.

 המלון  שלנו. שנראה יוקרתי, אבל לאו דווקא. שאני אסתום כבר? סתאם.
מתי~

אוטובוס תירותי~

ה מרפסת.

פינות חמד למכביר~

לא הייתי בקובה אבל מתמונות שראיתי זהו צילום שבפירוש היה יכול להלקח משם. אבל לא. זה בסאן חואן, פורטו ריקו.

מזרקת המים בכיכר בעיקר משקה את הציפורים.

מקומי שעובד במסעדה~

 לאלברט יום הולדת.

רחוב בעיר העתיקה~

המזח בעיר העתיקה~

זוג אוהבים מקומי~

יום כל המכשפות. ספק חג ספק המצאה של החנויות. מתחפשים בו  גם המבוגרים. ילדים אוספים ממתקים. כמה יותר מטורף יותר מעניין. כך הם חושבים.

דוכני מכירה.

מגלגל הסיגרים~

צבעי הבתים מזכירים לי את איטליה~


סאן חואן.

הדוכנים~

פופקורן יפה? ממש.

</a
הלובן המבהיק של הכנסיות שלהם.

נאוה רייץ
Tel Aviv born , living in the USA since 1982 a mother of two boys Ariel 23 and Jordan 21, will live partly in new york city , Amsterdam and mainly Tel Aviv .after a brain surgery in 2012, early retirement from my line of work as a baby bedding designer at www.navasdesigns.com ,attached to dutch guy Albert ~ ~ love my new life in Hebrew and English~