מזל טוב : נולדנו ב – וירטואליה :)

אומרים שהרשת והמסך מנוכרים ביותר ומעצימים את תחושת הניכור בין בני האדם – "הכי אחי" שלי ואני נולדנו בוירטואל….מזל-טוב לנו, תודה ל-וירטואל שהביאנו עד הלום…ממש חלום..:)

בחורה עם מחשב נייד

יקר ומיוחד לי
חלק מהימים אנחנו רחוקים פיזית האחד מהשניה, אולי אנחנו צריכים את זה ככה – אולי פשוט זה ככה קרה. הוירטואליה עזרה לי למצוא אח, אבל אנחנו ביחד בנינו בשבילנו  את "הכי אחי" ואת אחותי..:)   לימים של שמש וגם של גשם וסערה – בשבילנו אנחנו תחזית מזג האוויר הפרטית שלנו.
אתה  רחוק ממני נפשית ממני כרגע (כי כך אני צריכה עכשיו )  ויחד עם זה כל כך קרוב אלי כל הזמן, לשמור עליי, להגן עליי . נכנסת לחיי כעוד שיחה וירטואלית של יום חולין,  וכתהליך איכותי על ציר של זמן למדנו האחד  את השני ואחרי כל כך הרבה שנים  אתה לפעמים עדיין בגדר אניגמה גדולה בעיניי,  ומאז עבורי  שום דבר כבר לא  אותו דבר. כל הדברים שחשבתי  עליי  ועל הדרך שבה אני /  אנחנו מנהלים את חיינו – מה צריך ומה אסור, מה כדאי ומה טוב לנו – הכל התערבל והשתבש לי. למדתי מושגים חדשים כמו דאגה ואכפתיות, אמפטיה וחמלה, רגישות ואהבה, הרגשתי אחוות אחים ועוד תחושות שנראו לך טבעיות לגמרי ולי הן היו זרות פשוט כי  לא ידעתי קודם על קיומן.

אני מודה כל יום על זה שאתה בחיים שלי, על הטוב שמצאתי בך ואיתך, על השמחה ועל זה שבתוך ים הטירוף היומיומי – יש לי פינה שמחממת את ליבי, פינה שאתה עזרת לי ליצור ולפעמים אף לשמר אותה.

אתה מנסה לעזור לי לאט לאט  לשנות את חיי – דבר שעבורי  דורש משאבים אדירים ואתה יודע למה. אתה עושה זאת ברגישות, סבלנות ואהבה שאין להם קץ.  היום אתה כבר חלק מחיי, ואני מקווה שתמיד תשאר בהם ( כל כך רוצה לקוות ולהאמין…) , אפילו אם הקשר בינינו ידעך יום אחד, אפילו אם זה ייגמר. אתה את חותמך כבר השארת עליי , ושינית את חיי, והם כבר לעולם לא יהיו אותם חיים שחייתי קודם לכן, לפני שהכרתי אותך (עד כמה שאני יכולה לומר שאני מכירה אותך….).

חדרת לחיי כמו  ועשית זאת כמו ג'נטלמן, היית ועודך לי חבר ואח,  עזרת לי לנסות ולהשתנות, נגעת לי  בציפור נפשי, אתה מכווץ לי את הלב לפעמים……

מצחיק איך אתה פוגש אנשים במקום הכי לא צפוי, בתקופה הכי לא צפויה בחייך, אנשים כמוך שמשאירים בך חותם לעד. וכמה שזה לא הגיוני אני רוצה אותך כחלק מחיי עד סוף ימיי. וזה מפחיד אותי, ובוודאי גם אותך. אבל ההגיון שלי כרגע חלש מאד, מאד מאד, והרגש ענק, הרגש מכווץ לי את הלב ובו בזמן גורם לו להתרחב מאושר רב עם יסורים קטנים של עונג.

אתה לעולם לא תבין מה זה עבורי להיות איתך באותו חלל. לעולם לא. אפילו שאתה יושב מאחורי המסך או בזמן הנהיגה ושותק את השתיקות שכל כך טובות לך ותוקע אותי עם המון סימני שאלה, שאני לא יודעת אם אקבל עליהם תשובות יום אחד, או בכלל. לפעמים אי-ודאות עושה לי טוב. אני לא חייבת להוכיח כלום לאף אחד, אפילו לא לעצמי. אני יכולה להכשל ואיש לא יידע שקבלתי מכה וכואב לי בכתף או בבוהן או בלב. בעיקר אני מסתירה את זה בלב – רק לפניך אני כספר הפתוח, מרשה לעצמי לחלוק איתך את האושר ואת הצער והכאב, כי אני חשה שאתה מקבל אותי בימים שבהם השמש זורחת עליי וגם בימים שמעונן וסוער לי בנשמה.

הפכתי למומחית לכאב, בעיקר לזה שלי. קל לומר שזה מצב פאתטי, אני כבר רואה את עצמי טובעת בתוך מערבולת רגשי נחיתות ורחמים עצמיים. מאד קל לטבוע, כשאין מי שיושיט לך יד ויציל. לעיתים אני מעדיפה לטבוע, כי נמאס כבר לצוף. החיוך הזה, השבור, שמלווה אותי ביום-יום מתחיל להעיק.

אני לא יודעת מה קורה אצלך בפנים, אתה לא משתף, בדיוק כמוני – אולי ושווים נמשכים??.  למדתי לקבל ולאהוב אותך גם כשאתה בוחר להאלם או להעלם, אני אוהבת אותך ואתה יקר לי בכל פורמט ובכל קצב שנכון וטוב לך. אני מבינה שלעיתים אין לך את היכולת או הרצון לשתף או הרצון ואתה בוחר לשמור  הכל לעצמך.
אני רוצה שתדע ותרגיש שאתה הכי  אחי או החבר הכי טוב שהיה לי אי פעם, שאתה יחיד ומיוחד, שהאיכויות שאתה מייצג הן באמת נדירות, ואני אוהבת אותך מעמקי ליבי בגלל מה שאתה , ולא בגלל שום דבר אחר. אני אוהבת ומעריכה אותך ואת העשייה וההתנהלות שלך בכל דרך שבה אתה בוחר לפעול , ואני תמיד תמיד אחכה לך בערבו של יום בסוף המסלול.  אם זו הבחירה שלך – אני  מכבדת ואסירת תודה על שהצטלבו דרכנו והסכמת להיות חלק מעולם לא פשוט, העולם שלי