מזל טוב ליום הנישואין ה- 48 שלנו! בואו להתרגש איתי:)

תודה לך אהובי היקר על מה שאתה ועל מי שאתה בשבילי. אוהבת אותך בכל ליבי…תודה ענקית לנומרולוגיה אהובתי שהובילה אותי בדרך טובה, נעימה, הגיונית וחכמה להיות מה שאני בחיים בכלל, ובזוגיות בפרט….והיום כנומרולוגית וכמנטורית לזוגיות, יכולה להעיד על עצמי בפה מלא: הסנדלר לא הולך יחף!

P1200973אהובי היקר, עם יד על הלב ולחלוחית בעיניים – היה כדאי. הנה חלפו להם 48 שנה. יום הנישואין שלנו היום, ואני קצת מתרגשת. מתרגשת מהדרך הארוכה שעשינו ביחד עד שהגענו ליום הזה. זוגיות מלאה הערכה, אהבה וגם עליות וירידות כמו כולם. יום מיוחד זה עוטף בתוכו שני אנשים בוגרים, חברים בלב ובנפש, אשר מביטים אחד אל השנייה בעיניים מיטיבות.

 יום נישואין עם נומרולוגיה?

המעניין הוא שעפ"י נומרולוגיה וסוד האותיות ישנה פרשנות מעניינת המסתתרת מאחורי המילים "יום נישואין " ומאחורי התאריך הקדוש: 4.4.1971 – הרי הוא יום הנישואין שלנו. יופי של מפה נומרולוגית – הייתי אומרת. ולמה? כי מספר המזל שלנו הוא 26=8. זה קוד האלוהות – יהוה. מספר עם יכולת נתינה גבוה עם חמלה, איזון ויישום תובנות. בזכות מספר זה, ישתבח שמו לעד, יש לשנינו יכולת לתת לעצמנו וגם לאחרים באיזון.

 מה מגלות לנו סוד האותיות של צמד המילים: יום נישואין?

יופי של הפתעה יש לי – גם לך אהובי היקר וגם לכל המציצים בברכה ליום נישואין זו: הדרך להגשים את ברית הגורלות של כולנו היא (מספר 6), באמצעות מתן שרות באהבה תוך כדי יצירת הרמוניה סביבתית. עלינו לשמור על איזון פנימי וחיצוני. לא לקבל דברים כמובן מאליו, והכי חשוב לשאוף לקבל את בני הזוג שלנו כמות שהם תוך חיזוק והעצמה של מה שיש ולא מה שאין בהם.

 מהי משאלת הלב של צמד המילים "יום נישואין"?

איזה יופי! שזה אומר, לדעת להתבונן פנימה לתוכנו.(מספר 7) שנוכל לחקור ולהבין מה קורה איתנו בזוגיות. שלא נפחד לגעת במקומות הכואבים. שנדע להגיע לחשבון נפש מעמיק. שנפתח אמון אחד בשני. שנצמח ונגדל, וביחד נגיע לתובנות בחיים האישיים והזוגיים שלנו.

 כן, כן, גם לקבלה יש מה להגיד בנושא:

ברגע שיש אהבה וכבוד הדדי בין בני הזוג – יש גם פרנסה בשפע וברכה בגידול הילדים. אבל ברגע שרבים ומתעצבנים אחד על השני השפע בורח מהבית. לכן, אומרת הקבלה: כבדו את האישה ותרצו אותה כי אם היא בוכה זה משפיע על הפרנסה בבית. משום כך נאמר :" שאישה דמעתה מצויה". פירושו של דבר שאם היא בוכה זה סימן שיש מצבים לא פתורים בבית והדמעות שלה עולות למעלה ומשפיעות באופן ישיר על הכנסות הגבר….

 ולסיכום: מה יכולה אני להגיד לכבוד יום נישואין ה-48 שלנו?

  1.  שהנה אנחנו פה גדולים מהחיים.
  2.  לא פוחדים לגעת במקומות הכואבים.
  3.  שלמים עם הבחירה בלי שום כוונה להחליף מודל.
  4.  מבינים שהדרך שעשינו הייתה הכרחית כדי להגיע למקום שאנו בו היום- וזה לא מובן מאליו:
  5.  ימים כלילות אנחנו סבלנים אחד כלפי השני.
  6.  אנחנו יודעים לוותר כשצריך.
  7.  שנינו יודעים לעגל פינות כאשר צריך.
  8.  מכבדים אחד את השנייה תוך מתן הבמה לאחר.
  9.  מביטים אחד אל השנייה בעיניים מיטיבות ואוהבות עם שלט מול העיניים: אני אוהב\ת אותך!

 

אז תודה לך אהובי היקר על מה שאתה ועל מי שאתה בשבילי. אוהבת אותך בכל ליבי…תודה ענקית לנומרולוגיה אהובתי שהובילה אותי בדרך טובה, נעימה, הגיונית וחכמה להיות מה שאני בחיים בכלל, ובזוגיות בפרט….והיום כנומרולוגית וכמנטורית לזוגיות, יכולה להעיד על עצמי בפה מלא: הסנדלר לא הולך יחף!