מזוודות וטרולי מעוצבים שהופכים לעמדות מרהיבות של מרפאה, מטבח, טיפוח וכלי עבודה

בחגי תשרי מארחים ומתארחים לרוב.

מה תביאו אתכם מתנה? במקום עוד זר פרחים למארחת, אני אוהבת להביא משחקים לילדי הבית.

זאת מתנה המתקבלת ביותר התלהבות ושמחה מכל פריט נוי או משהו בלתי שימושי אחר.

ב.ש צעצועים - מזוודת טיפוח - פרוזן

חברת "ב.ש צעצועים", המתמחה בייבוא ושיווק צעצועים ממותגים, משיקה לחגי תשרי סדרה של מזוודות וטרולי, שהופכים לעמדות משחק מרהיבות שכל ילד וילדה ישמחו לקבל! בכל ערכת-מזוודה מוצע מכלול עשיר של פריטים ואביזרים ייעודיים, שיספקו שעות רבות של משחק, דמיון והנאה.

ב.ש צעצועים - מזוודת   מטבח במותג חד קרן

הערכות, הכוללות את תחומי המטבח, הטיפוח, כלי העבודה והמרפאה, מוצעות במותגים האהובים של  מיקי מאוס, מיני מאוס, פרוזן, חד קרן, ספיידרמן, סמי הכבאי, נסיכות והלו קיטי. בנוסף למזוודה ולטרולי, מעוצבים גם כל הפריטים והאביזרים בהתאם למותג.

ערכת משחק

 את המזוודה הזו קיבלה ילדה חמודה ששמחה מאוד על תשומת הלב ועל מגוון הפריטים שהמזוודה מכילה.

בעיניי מצא חן מאוד שהערכות לא מכילות איפור אמיתי, אלא הכל עשוי מפלסטיק. כך לא מתלכלכים ואין חשש לאלרגיות ועוד כמו בערכות איפור אחרות.

כאשר פותחים את המזוודה או הטרולי, הן הופכות לעמדת משחק עליה ובתוכה מסדרים את הפריטים והאביזרים. עם סיום המשחק, מסדרים בקלות את כל הפריטים בחזרה, בתוך המזוודה או הטרולי. מאחר שמדובר במזוודה ובטרולי, הרי שאפשר לקחת אותם בנוחות לסבא וסבתא, לבני הדודים או לחברים.

ב.ש צעצועים - מזוודת טרולי שהופכת לעמדת משחק מרהיבה

ערכת המטבח, למשל, מכילה  מאכלים שונים, פירות וירקות, כלים, סירים, סכו"ם ועוד. הילדים יכולים "להכין" מאכלים שונים בסירים, להזמין אחרים להשתתף איתם בהכנות ובארוחה, לאכול עם סכין, מזלג וכף, לשטוף את הכלים ולהחזירם למזוודה.  חלק מערכות הטרולי גם מאירות ומשמיעות קולות (בהוספת בטריות). בערכת המטבח למשל, הכיריים מאירים ומשמיעים קולות של בישול, ובערכת הטיפוח – הלב האדום שבראש שולחן האיפור – מאיר וזוהר.

פרוזן

כל משחק דמיוני ומשחק תפקידים מסייע להתפתחות תקינה של ילדים: הם מאפשרים לילד להבין את סביבתו בדרך של התבוננות וחיקוי, ולהתנסות בעצמם בפעילויות של מבוגרים. אפשר לשחק לבד, עם חברים אחים, דודים, סבים או הורים.

הערכות מתאימות מגיל 3 ומעלה.

מחירים: מזוודה: 60 ש"ח;  טרולי: 120 ש"ח.

להשיג ברשתות ובחנויות הצעצועים ברחבי הארץ.

לילך
בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".