מותג שעוני היוקרה EMBOSS משיק סניף חדש בקניון האופנה גינדי TLV

נועז, בולט ומוביל אופנה הן מילים נרדפות לשעוני EMBOSS. השעונים מאופיינים בהיותם בעלי נוכחות מופגנת על פרק כף היד, ומהווים ביטוי ייחודי של סגנון החיים האורבאני מודרני.

מימין: שעון EMBOSS מקולקציית הרמוני בשיבוץ יהלומים 1,990 שח. צילום: יחצ משמאל: שעון EMBOSS מקולקציית אקווה 3,140 שח. צילום: יחצ

יש שעונים ויש אמבוס EMBOSS.. לבחור שעון יוקרה איכותי זה לבחור אמבוס EMBOSS.
נועז, בולט ומוביל אופנה הן מילים נרדפות לשעוני EMBOSS. השעונים מאופיינים בהיותם בעלי נוכחות מופגנת על פרק כף היד, ומהווים ביטוי ייחודי של סגנון החיים האורבאני מודרני.

שעון EMBOSS מקולקציית קלאסיק הרמוני בשיבוץ יהלומים 2,890 שח.
צילום: יחצ

השעונים של אמבוס הם שעונים יוקרתיים, מעוצבים בקפדנות ובאופן ייחודי ביותר. השעונים בקולקציות השונות של אמבוס הם שעונים חזקים, עמידים ובעלי מראה ייחודי העשויים מחומרים איכותיים בטכנולוגיה מתקדמת.
העיצוב של שעוני אמבוס הוא עיצוב חדשני, המביא אמירה מקורית ונועזת בכל מה שקשור לשעוני יד לגברים ולנשים כאחד.
EMBOSS משיק את בסניף החדש בקניון האופנה היוקרתי גינדי TLV ומציג את קולקציית – ריאל מדריד המרשימה המגיעה במהדורה מוגבלת. קולקציית הקיץ החדשה, בנויה מדגמים ייחודיים לגברים, ונשים.
שעון EMBOSS מקולקציית גרנד פרימייר מהדורה מוגבלת. 3,890 שח.
צילום: יחצ

שעון EMBOSS מקולקציית ליידי הארט מהדורה מיוחדת- מנגנון אוטומטי 3,690 שח.
צילום: יחצ

בקולקציית הגברים EMBOSS   משיקה מספר קולקציות ייחודיות, ביניהן: היכאט סקיפר, קולקציית ריאל מדריד אשר מגיעה במהדורה מוגבלת ומציגה שעון בעיצוב מיוחד בו לוח התצוגה מעוצב דמוי מגרש כדורגל בהשראת התלבושת הרשמית של אלופת אירופה בכדורגל Real Madrid, לוגו הקבוצה מוטמע בלוח השעון בשעה 09:00 ופועם כמו הלב של השעון המיוחד במינו הזה.
שעון EMBOSS מקולקציית אקווה 3,140 שח
צילום: יח"צ

בדגמי הנשים , קולקציות ייחודיות –   שעוני יהלומים יוקרתיים, שעוני רצועות צבעוניות, שעוני צמיד, קולקציית תכשיטים יוקרתית ועוד.
קולקציית שעוני הנשים של EMBOSS שומרת על הקו העיצובי, מלא הסטייל והנשיות ומציעה קולקציה רחבה של שעונים בדגמים שונים מלאי שיק אלגנטי.
שעון EMBOSS מקולקציית אורבן מוד 2,540 שח. צילום: יחצ

כל קולקציית השעונים בעלי איכות של תכשיט וסטייל המשקף את סגנון העיצובי הייחודי של המותג, מרבית השעונים הם במראה קז'ואל צבעוני ויפיפייה עם תשומת לב לפרטים הקטנים.
שעון EMBOSS מקולקציית ליידי הארט מהדורה מיוחדת 5,140 שח טבעות של הדוכסיות מבית אמבוס 340 שח לטבעת.
צילום: יחצ

שעון EMBOSS מקולקציית קיארו 2,540 שח.
צילום: יחצ

ניתן למצוא:
באתר www.emboss.co.il
פייסבוק:   Emboss Israel – אמבוס ישראל
אינסטגרם:   embosswatches
גינדיTLV/ קניון הזהב ראשל׳׳צ/ קניון גראנד ב׳׳ש / קריון חיפה / אילת
ובחנויות תכשיטים ברחבי הארץ
מימין: שעון EMBOSS מקולקציית הרמוני בשיבוץ יהלומים 1,990 שח. צילום: יחצ
משמאל: שעון EMBOSS מקולקציית אקווה 3,140 שח. צילום: יחצ

מותג שעוני היוקרה EMBOSS הוקם בשנת 2003. באירופה משווק המותג ע"י חברת Embosstime Europe הממוקמת ב"עיר היהלומים" והאופנה אנטוורפן, בלגיה. בישראל משווקים שעוני EMBOSS באופן בלעדי ע"י חברת "האחים בר-נוי בע"מ". למרות היותו מותג "צעיר" יחסית במונחי חברות השעונים, זוכה המותג EMBOSS להצלחה גדולה כיון שהינו יצירתי ובעל תעוזה, תכונה ששוברת את הקו השמרן של עולם השעונים. כבר בתחילת דרכו של המותג EMBOSS אופיינה הקולקציה כחדשנית, אופנתית המשלבת הנדסת מוצר מתקדמת ורכיבים בסטנדרטים גבוהים, על כן מאמץ השיווק וההפצה הראשוני התמקד בעיר ניו יורק כמובילת האופנה והחדשנות העולמית.
ערכה: נדיה היבא
הצילומים באישור שימוש היח"צ